Monika, 36

Číslo profilu 8012435
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/8/2023
Jméno Monika
Země Czech Republic
Město Tachov
Orientace Heterosexuální
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 183 cm
Váha 69 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Kypr Řecko Polsko Španělsko Irsko Švýcarsko

Rande naslepo s knihou – Tišnov |

Tuto zprávu poskytl uživatel Monika Tachov 06/9/2023 10:48:06

Tentokrát si budeme číst a hrát s úspěšnou knížkou Velké čištění zubů v ZOO! Akce je vhodná pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let. I tentokrát si budeme číst z knížky Skřítek Rozekvítek — Rok v přírodě a opět budeme tvořit.

Akce pro děti od 4 let. Nová podoba Knižního klubíku, tentokrát pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let. Těšte se na pásmo básniček i pohybových cvičení. Ukážeme vám knížky pro děti o smrti. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi do 12 měsíců, ale i pro všechny ostatní rodiče, kteří se zajímají o dětskou literaturu a chtějí pro své děti jen to nejlepší.

rande naslepo online cz 2022 Kuřim

Přijďte si s námi hrát s knížkou od uznávaného autora dětských knih Petra Horáčka! Dopřejte si ranní šálek inspirace a sledujte v knihovně on-line přednášku spisovatele a nigerijského kmenového krále.

Dáme vám tipy na nejlepší knihy pro děti, poradíme, co číst, aby děti čtení bavilo. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi do 12 měsíců. Přijďte si hrát a naučte se při tom programovat.

rande naslepo online cz 2022 Kuřim

Celostátní akce na podporu knih, knihoven a čtenářství je opět tady! A s ní i Týden registrace zdarma! Platí pro nové čtenáře. Dopřejte si ranní šálek inspirace a sledujte v knihovně on-line přednášku bankéře a investora Tomáše Salomona. Jak podpořit zdravý psychomotorický vývoj dítěte? Fyzioterapeutka Martina Šaclová nám dá své tipy. Přijďte si poslechnout veselé vyprávění o hudebních nástrojích.

Pořadem vás provede muzikant a vypravěč Ivo Vrba. Ponoř se do světa fantazie a příběhů a sbírej perličky! Oblíbená čtenářská soutěž je opět tady. Chceš to zkusit? Tak hurá na lov! Přijďte si je prohlédnout! Procvičte si pozornost, kreativitu, logiku či zrakově prostorové dovednosti. Přihlaste se do kurzu Trénování paměti!

Délka koncertu: 50 minut. Vstupné dobrovolné! Kniholapka, knižní jednohubka, kniha menší než krabička od sirek. Přijďte si je všechny prohlédnout. Vstup je zdarma! Tuhle knížku napsal králík. Říkáte si, co je to za nesmysl? Králík přece nemůže mít svoji knížku. Tak tedy může. A jakou! Akce je vhodná pro děti od 3 let, ale počet míst je omezen! Dopřejte si ranní šálek inspirace a sledujte v knihovně on-line přednášku profesora Vladimíra Beneše.

Loutkové divadelní představení pro děti od 3 let.

Seznamka pro lidí? Na Největší československé rande přišla jen třetina - Brněnský deník

Hravá pohádka vypráví o kocourkovi, který se vypraví do světa. O letních prázdninách je knihovna otevřená jen v pondělí a ve středu! Platí pro dospělé i dětské oddělení.

Laboratoř je otevřená v pondělí a ve středu, vždy od 8 do 11 a od 12 do 18 hodin. Dopřejte si ranní šálek inspirace a sledujte v knihovně on-line přednášku IT odborníka Jakuba Nešetřila. I tentokrát si budeme číst z knížky Skřítek Rozekvítek — Rok v přírodě. A těšte se na pohádkové tvoření! Ukážeme si knížky a knížečky, které jsou tak malé, že se vám vejdou do kapsy. Pro maminky s dětmi do 12 měsíců. Kreativní laboratoř je otevřená v pondělí, ve středu a v pátek, vždy od 12 do 18 hodin.

Přijďte si s námi hrát s legrační knížkou francouzského malíře Hervé Tulleta. Legrační proto, že má v sobě díru! Dopřejte si ranní šálek inspirace a naučte se vyprávět silné příběhy! V knihovně bude připravena lehká snídaně. Pojďte si s námi opět hrát, číst a tvořit s knížkou Skřítek Rozekvítek — Rok v přírodě. Akce je vhodná pro děti od 4 let.

Všude jich je do aleluja, ale jsou opravdu tak úžasná, jak se o nich říká? Akce je vhodná pro maminky s dětmi do 12 měsíců. Přijďte si s námi hrát s knížkou, kterou si oblíbily děti po celém světě!

Akce je vhodná pro maminky s dětmi do 3 let. Eva Odehnalová a Jaroslav Buček opět vystavují v knihovně! Přijďte si prohlédnout jejich obrazy z přírody.

Výstava potrvá do konce srpna. A je to tu! Vámi oblíbené Rande naslepo s knihou se opět vrací! Přijďte si vypůjčit svého knižního partnera. Dopřejte si ranní šálek inspirace a sledujte v knihovně on-line přednášku etnologa, spisovatele a publicisty Mnislava Zeleného. Tentokrát se pokusíme vypíchnout ty nej knížky, které by doma neměly chybět žádnému miminku ani batolátku.

Oslavte jaro čtením a tvořením! V knihovně a v Galerii Josefa Jambora jsme pro vás připravili velikonoční dílničky. Přijďte si s námi hrát s knížkou o zajíčku Ouškovi! Akce je vhodná pro maminky s dětmi od 1 roku do 3 let.

Knihovna vyhlašuje 6. Tentokrát na téma Zapojte se i vy! Dopřejte si ranní šálek inspirace a sledujte v knihovně on-line přednášku zakladatelky organizace MILA Simony Bagarové. Dlužíte nám za vypůjčené knihy a časopisy? Přijďte je vrátit ve výše uvedeném termínu a my vám promineme veškeré upomínky!

Jaro je tu! Opět si budeme číst a tvořit s knížkou Skřítek Rozekvítek — Rok v přírodě. Chybí vám v tišnovské knihovně některý titul nebo autor? Napište nám svá čtenářská přání a my se je pokusíme splnit.

Málo písmenek, mnoho ilustrací. Obrázkovým knihám se konečně dostává zasloužené pozornosti. Ukážeme vám ty nejlepší. Chtěli byste navštěvovat tišnovskou knihovnu? Přijďte se zaregistrovat a budete to mít na rok úplně zdarma.

Pojďte se s námi podívat za Kvakem a Žbluňkem na zahrádku. Po scénickém čtení se protáhneme a budeme opět tvořit. Přijďte si prohlédnout, jak ve svých fotografiích citlivě zachytili proměny světla, počasí a ročních období. Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati? Dopřejte si ranní šálek inspirace. Sledujte v knihovně on-line přednášku generální ředitelky společnosti CZC!

Bude pro vás připravena lehká snídaně. Přijďte si pohrát s roboty a naučte se programovat nebo si vyzkoušejte virtuální realitu! Jak pomáhá hudba při výchově dětí? Těšte se na mini živý koncert pro rodiče a jejich miminka! Dovolená u moře, koberce, vodní dýmky či med, ale i autoritářský politický režim. To jsou hlavní myšlenky, které mají Češi spojené s Tureckem. Rozšířit se je pokusí devatenáctý ročník festivalu Měsíc autorského čtení, jenž v neděli startuje v Brně.

A právě Turecko si pořadatelé vybrali jako hostující zemi, především kvůli její hodnotné literatuře, která je však v Evropě prakticky neznámá. Festival si navíc klade za cíl přiblížit Turecko a jeho kulturu z jiného než zpravodajského úhlu pohledu. Básník Efe Duyan se tak pokusí představit tamní poezii. Někdy bývá vnímána jako cosi nedotknutelného, co má ve srovnání s jinými způsoby psaní zcela odlišnou podstatu. Nepříznivý politický režim ale tureckým spisovatelům příliš neprospívá.

I proto mnoho hostujících autorů žije v exilu. Někteří byli za své názory a texty dokonce vězněni. Třeba Murat Özyașar, který v Brně vystoupí v pondělí V tomto ohledu zaujme Necla Kelek, která momentálně působí jako socioložka v Německu. V Turecku se však narodila ve velice konzervativní rodině.

Abecední seznam autorů článků Duhy | Duha

První večer festivalu zahájí rozhovor polského odborníka na Turecko Witolda Szabłowského s autorem Tunou Kiremitçim. Českou větev doplní slezští autoři. Organizátoři tak očekávají bujarou uvolněnou atmosféru, která lidi navnadí na další návštěvu. Každý den od 19 hodin budou turečtí autoři předčítat a diskutovat v Divadle Husa na provázku.

Archiv akcí | Městské kulturní středisko Tišnov

Po nich přijdou na řadu čeští spisovatelé, mezi nimiž se objevují i velká jména současnosti, jako jsou například Michal Viewegh , Petra Soukupová , Marek Švehla nebo Alena Mornštajnová. Hlavním organizátorem festivalu je již od roku brněnské nakladatelství Větrné mlýny.

Letos vydalo třeba dlouho očekávanou knihu Norské děti od Hany Roguljič. Kniha popisuje mediálně známý osud ženy, které byly norskými úřady odebrány její dvě dcery. Vstup na akci mají zájemci zdarma. Kapacita sálu je dvě stovky lidí. Kdo se nedostane přímo do divadla, může sledovat online přenos na webu www. V loňském roce se podle organizátorů v Brně zúčastnilo festivalu přes 12 tisíc lidí.

Svá díla přečtou v divadle Viewegh i turečtí autoři, kteří prošli vězením -

Novinkou letošního ročníku je i takzvaná Turecká akademie pro vysokoškoláky z celého světa. Studenti, které zajímá Turecko, jeho kultura a literatura, budou debatovat se spisovateli a odborníky z Hamburku. V dalších letech by pořadatelé chtěli tradici letní školy zachovat.

Další přidanou hodnotou akce jsou doprovodné materiály, jež o tureckých autorech vzniknou — krátké dokumenty pro televizi nebo menší publikace, které by nakladatelství Větrné mlýny chtělo vydat ještě letos na podzim. Měsíc autorského čtení začal již v roce v Brně, odkud se o rok později rozšířil do Ostravy a v dalších letech také do Vratislavi, Košic a Lvova. V předchozích letech mezi čestné hosty festivalu patřila například Gruzie, Španělsko nebo také Kanada.

Na třech brněnských vysokých školách začala v pondělí okupační stávka za klima. Jednou z nich je Masarykova univerzita, Děkan Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Stanislav Balík nesouhlasí s okupační stávkou za klima, kterou v Premium Nemůže to být větší kontrast. Když sestoupíte po schodech ze zámeckého skleníku v Lednici na Břeclavsku, jeho opojná Hned v prvním zápase na lavičce Sparty ukončil Miloslav Hořava trápení klubu a zastavil táhlou sérii porážek.

Holding podnikatele Josefa Koláře se nevzdává. Neuspěl sice s vizí vepřína u Vranovské přehrady, na Znojemsku ale Premium Amerika nás naučila cestovat.

0 / 5