Šárka, 44

Číslo profilu 8765261
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/25/2023
Jméno Šárka
Země Czech Republic
Město Velké Meziříčí
Orientace Heterosexuální
Věk 44
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 154 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Belgie Itálie Thajsko Lucembursko Turecko Dubaj

Obor vzdělání Autotronik L/01 |

Tuto zprávu poskytl uživatel Šárka Velké Meziříčí 03/26/2023 08:49:03

Historicky první ročník čáslavských Dvorků nabídne široké veřejnosti nejen koncerty, výstavy, divadelní představení a umělecké workshopy určené pro zájemce všech věkových kategorií, ale i přátelský prostor pro sdílení, setkávání, sousedskou pospolitost a komunikaci. Industriální prostředí Gumárny hostí unikátní umělecký projekt Kostky. Do prostoru krychlí o rozměrech 1,5 x 1,5 x 1,5 m vytvořených z kari sítě umístí svá díla osm výtvarníků.

Ve staré tovární hale se tak setkají díla Kateřiny Strach Tiché, Lucie Tvrdíkové a Eugenia Percossiho, kteří tvoří v Čáslavi a blízkém okolí, s díly hostujících osobností: profesora Vysoké školy umělecko-průmyslové Jiřího Davida, Krištofa Kintery, jehož expozice v Rudolfinu byla nejnavštěvovanější výstavou v historii této galerie, i zajímavých mladších absolventů Akademie výtvarných umění, Pavla Tichoně, Ondřeje Basjuka a Šárky Koudelové.

Osmileté gymnázium – Gymnázium a SOŠPg ČÁSLAV

Osm kostek jako osm dvorků bude tím jediným, co spoutá jinak svobodný tvůrčí projev umělců. Důležitým zdrojem inspirace je Zuzaně vedle rodiny i láska k architektuře a v jejích obrazech tak stavby často ožívají všedními situacemi i dětsky nespoutanými příběhy. Akvarelová malba pro dospělé a pro děti sobota — pro dospělé , — pro děti. Marie Ladrová se akvarelu věnuje již řadu let, přičemž technologii a výrazové možnosti této výtvarné techniky rozvíjí osobitou cestou — výrobou vlastních barev, netradičními formáty, analytickými studiemi i abstraktními kompozicemi.

Její velkoformátové akvarely jsou inspirovány jednak sny, jednak studiemi z plenéru, výrazně ovlivněnými autorčiným hlubokým zájmem o mykologii. Akvarelový workshop je určen nejen začínajícím amatérům, ale i různě zkušeným výtvarníkům všech věkových kategorií.

Autorka seznámí účastníky jak se základy techniky akvarelu, tak s některými méně známými postupy a triky. Účastníci si na místě hradí speciální papír pro akvarelovou malbu v hodnotě ,- Kč dospělí , resp.

Barvy, štětce i kurzovné jsou pro všechny zdarma.

jak se seznámit na vysoké škole Čáslav

Kapacita: 10 účastníků v každém workshopu. Kontaktní mail pro přihlášení na workshop a další informace: spolek formanovacaslav.

Čáslavská zemědělka hlásí velký zájem o studium. A to i díky kvalitnímu zázemí - Hradecký deník

Klub Gumárna. Zakázat přihlašování. Kdy a kde O akci Program Kostky sobota — , Gumárna Industriální prostředí Gumárny hostí unikátní umělecký projekt Kostky. Akvarelová malba pro dospělé a pro děti sobota — pro dospělé , — pro děti Lektorka: Marie Ladrová workshop akvarelové malby Marie Ladrová se akvarelu věnuje již řadu let, přičemž technologii a výrazové možnosti této výtvarné techniky rozvíjí osobitou cestou — výrobou vlastních barev, netradičními formáty, analytickými studiemi i abstraktními kompozicemi.

Ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě jsme organizovali celostání soutěž studentů se simulační hrou Unisim. Více zde. Ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou a technickou v Českých Budějovicích jsme realizovali velmi zajímavý mezinárodní projekt s názvem "International Business Week". Projekt probíhal v dubnu a znovu pak v roce Jeho nosnou částí byla manažerská simulační hra Unisim, kterou si zahrálo 50 studentů z celého světa.

Fotogalerie | Školství

Studenti prošli krátkým úvodním kurzem, kde se seznámili se simulací a celým virtuálním trhem. Po kurzu následovalo odehrání simulace, příprava obchodně-marketingové strategie, příprava prezentace a korporátní identity jejich virtuálních firem.

Celý projekt byl zaměřen na řízení podniku z pohledu marketingu, managementu a ekonomie. Na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě pravidelně probíhá výuka manažerské simulační hry Unisim v rámci letního semetru. V rámci výuky si nyní vystačí lektoři VŠPJ se svými znalostmi a postupně získávají další a další zkušenosti s výukou simulace Unisim.

Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - Info o škole

VŠPJ vyzkoušela obě verze manažerské simulace Unisim, tedy verzi "prodej zájezdů" i verzi "prodej elektra". Ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně jsme připravili pro studenty středních škol unikátní možnost, jak se dostat na VŠ bez přijímaček a navíc získat zajímavé zkušenosti a také stipendium. Manažerská simulační hra Unisim sloužila jako platforma, díky níž byli vybráni nejúspěšnější studenti , kteří měli nejlepší výsledky ze hry a kteří uspěli v písemném testu týkajícího se simulace Unisim a ekonomicko-marketingové oblasti.

Zájem o soutěž "Dostaň se na VŠ bez přijímaček" projevilo přes studentů, více než 60 studentů postoupilo do finále a v konečné fázi bylo přijato 28 studentů, přičemž první tři měli nárok na finanční odměnu.

Ivana Houfková | Základní škola Čáslav Sadová

Manažerská simulace Unisim je nasazena do výuky na Ekonomické fakultě VŠB, kde si hráči zkouší řízení firmy z pohledu marketingu, obchodu, managementu, financí a řízení lidských zdrojů. Studenti mají šanci řídit firmu na virtuálním trhu jako "prodejci zájezdů", ale i jako "prodejci elektra". V simulaci verze "elektro" musí studenti navíc řešit i logistiku, která jim celou hru dělá ještě složitější.

Na Fakultě biomedicinského inženýrství ČVUT proběhla jednosemestrální výuka manažerské simulační hry Unisim pro dálkové studenty. Celkem 45 studentů hrálo v několika skupinách proti sobě a celkem odehráli devět kol hry, kde cílem bylo získat co nejvyšší hodnotu parametru EVA.

Simulační hra Unisim manažerského typu byla dvakrát v rámci dvou jednodenních workshopů nasazena na Vyšší odborná škole v Čáslavi, kde ji odehrálo více než 40 studentů druhého ročníku z ekonomického oboru. Studenti prošli úvodním vzdělávacím kurzem a pak měli za úkol se seznámit s poptávkou na trhu, vytvořit firmu, produkty v podobě cestovních zájezdů, nastavit komunikační a prodejní kanály, pracovat s lidskými zdroji a řádně hospodařit s finančními prostředky.

Jako doplňkový úkol museli dát dohromady "prezentaci pro investora" a na kameru odprezentovat svůj podnikatelský záměr. Obchodní akademie Edvarda Beneše ve Slaném již podruhé zajistila pro své studenty jednodenní workshop, kde si účastníci vyzkoušeli, jaké je to vést firmu a soupeřit přitom s konkurencí na trhu. Simulační hru UNISIM jsme v letošním školním roce využili se studenty jako pilotní projekt, v příštím školním roce bude tato velmi dobře zpracovaná výuková hra použita pro zařazení do předmětu Projektové řízení ve 4.

Ekonomické, marketingové a manažerské rozhodování na platformě této hry bude tvořit podstatnou část ve výuce tohoto předmětu. Dosavadní zkušenosti s touto simulační hrou jsou velmi dobré. Za hlavní přínos pro studenty považuji velmi dobré propojení mezipředmětových vztahů odborných předmětů ekonomika, účetnictví, marketing, informační technologie.

Bull azyl Čáslav - prosinec - Chcete mě? | Česká televize

Dalším rozdílem oproti zpravidla dílčím výukovým příkladům je to, že studenti musí při rozhodování brát v úvahu velké množství rozdílných parametrů, tudíž musí vyhodnotit důležitost a případné dopady jednotlivých rozhodnutí na základě analýzy informací. Dle mých zkušeností hra velmi dobře simuluje skutečnost na reálném trhu — v naší škole máme zkušenosti s verzí Cestovní kancelář. A v neposlední řadě, tato hra studenty daleko víc baví než běžná frontální výuka a dle mého názoru znalosti a dovednosti získané při hraní této hry budou mít trvalejší charakter než znalosti získané tradiční cestou.

Rádi Vám zodpovíme veškeré otázky týkající se manažerské simulace Unisim a její případné implementace do výuky. Vycházíme z našich zkušeností, které jsme za roky provozu získali. Jsme rádi, že Unisim používají vysoké školy doslova v celé České republice.

jak se seznámit na vysoké škole Čáslav

Spolupracujeme s desítkami středních a vyšších škol. Nejvíce je obchodních akademií, ale je mezi nimi i řada odborných škol a gymnázií. A co na Unisim říkají pedagogové? Simulační hru Unisim jsme začali využívat na naší fakultě od zimního semestru Rozhodli jsme se tak na základě pozitivní zpětné vazby našich studentů, kteří se účastnili celonárodních soutěže studentů VŠ v simulační hře Unisim.

A bylo to správné rozhodnutí. Simulační hru jsme využili při výuce managementu a osvědčila se natolik, že uvažujeme o vytvoření nového předmětu, kde bychom potenciál simulace mohli využít naplno. Dana Egerová, Ph. Katedra podnikové ekonomiky a managementu Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni. Účastníků odpovědělo ANO na otázku, zda doporučují využití simulace Unisim pro výuku na škole. Pomohla mi pochopit řadu pojmů z hlediska marketingu, ekonomiky podniku, managementu a účetnictví.

Týdení příprava na soutěž mi dala více než 20 přednášek ekonomiky dohromady. VŠO Praha. Soutěž podle mého postupně nabyde na vážnosti, pokud se rozšíří na spoustu dalších škol a pro potenciální zaměstnavatele studentů je to dobrým indikátorem. ČVUT Praha. Unisim nasazen do výuky v rámci semestru.

Unisim již 2x nasazen jako jednodenní workshop. Unisim nasazen již 2x jako jednodenní workshop. Studenti hráli Unisim celé pololetí.

0 / 5