Valéria, 40

Číslo profilu 160988
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Valéria
Země Czech Republic
Město Rakovník
Orientace Heterosexuální
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 166 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Thailand Kapverdy Maledivy Kapverdské ostrovy Chorvatsko Slovensko

Dva hráči Lhotek se zúčastnili krajského žákovského turnaje ve stolním tenise -

Tuto zprávu poskytl uživatel Valéria Rakovník 06/10/2023 02:01:06

Velké Meziříčí B - krajský přebor 3. Velké Meziříčí C - okresní přebor 1. Velké Meziříčí D - okresní přebor 5. Velké Meziříčí E - okresní soutěž vedoucí družstva - Klíma Petr, tel: Áčko nesplnilo předsezónní cíl v divizi a po čtyřech sezónách se vrací zpět do KP 1 třídy. Hlavní příčiny byly čtyři klíčové prohry 10 : 8 a dvakrát 10 : 7. Po skončení sezóny se náš tým umístil na předposlední příčce před Telčí.

Celková bilance družstva byla 4 výhry, 1 remíza, 16 proher a 1 kontumační prohra. Další z příčin tohoto neúspěchu byla nekompletní sestava v mistrovských utkání.

Náš tým hrál pouze třikrát kompletní dle základu soupisky z 22 kol. Do nové sezóny všichni doufáme, že se vše zlepší a náš tým se vrátí zpět do divize.

Historie – Obec Poděšín

Rezervní družstvo mělo před sezónou jasný cíl, zachránit se v KP 3 třídě. Velké komplikace přišly hned ze startu, kde se nám skoro rozpadlo celé družstvo. Zbyl pouze jeden ze čtyř hráčů základu.

Do týmu museli hráči papírově z céčka, kteří nakonec překvapivě postoupili z třetího místa o třídu výš. Celková bilance družstva byla 13 výher a 5 proher. Za zmínku stojí, že kluci v několika zápasech nastupovali do utkání i ve třech hráčích a kupodivu utkání končila i jejím vítězstvím.

Tento úspěch se bere jako nejlepší výsledek z celé letošní sezóny našich družstev. V celkové historii už béčko hrálo KP 2, kde náš tým kdysi hrál dvě sezóny, po té spadl o třídu níž. Za zmínku rozhodně stojí bilance mladíka Holuba, který odehrál celkem 7 utkání a neokusil hořkost porážky ani jednou, měl skóre 21 výher a žádnou prohru.

Céčko nastupovalo v OP 1. Družstvo se umístilo ve středu tabulky na pátém místě. Bilance to jenom potvrzuje. Umístění je celkem dobré, neboť hodně mistráků se kvůli nedostatku hráčů přesouvalo. Předností pro náš tým bylo především béčko, které bojovalo v kraji do samotného konce soutěže o postup. I přes to všechno v neúplné sestavě náš tým byl důstojným soupeřem pro všechny protivníky. V pořadí druhý náš tým dokázal postoupit ze své třídy.

Jde o déčko, které nakonec oslavilo postup z druhého místa v OP 5. Celkové skoré bylo 9 výher, 3 remízy a 2 prohry. V nové sezóně bude družstvo nastupovat v OP 4. Brilantní výkon v této okresní třídě měl Klíma Tomáš z 12 utkání neprohrál ani jednou a připsal si skóre 33 : 0.

Jeho doplnil další zkušený hráč Dvořák František, ten nastupoval pouze v první půlce. Poslední tým složený z nových kluků začínal svojí stolně tenisovou kariéru v nejnižší okresní třídě v OS. Celkem nastupovalo 8 kluků a nevedli si vůbec špatně. Jde o dlouhodobou soutěž dospělých i přes to si naše nová mládež připisovala svoje první výhry. Tato nová generace mladíků se jeví velmi dobře, až čas nám ukáže, jak se bude dařit klukům v dalších herních letech. V novém ročníku bude tento tým nastupovat opět v nejnižší okresní třídě.

dvouhra stránka Žďár nad Sázavou

Veškeré informace o našem oddílu najdete na našich internetových stránkách oddílu www. Z hlavních novinek oddílu byl především přestup mladíka Holuba Štěpána z Havlíčkova Brodu. Do nové sezóny plánujeme oddíl posílit o dalšího zkušeného hráče Maštery Martina, ten se chce po dvou letech vrátit zpět k nám a především napomoct k postupu áčka do divize.

V plánu je ještě jedna novinka ohledně přestupu o koho však půjde si zatím necháme pro sebe. Do nového ročníku chceme především rozšířit hráčskou základnu zkušenými hráči především u družstev A a B. Do nového ročníku opět plánujeme nové registrace mládeže, kterou chceme postupně zapojit do mistrovských utkání. V plánu je také pro velký zájem mládeže založit nové družstvo F. V tomto týmu by měly nastupovat úplně nejmenší a nejmladší registrované děti.

Dále náš oddíl v červenci oslaví 60 let pin pongu. Všichni doufáme, že se tato velká akce uskuteční a nic ji neztaví, neboť se měla konat v roce a kvůli covidu se nekonala. Především velká pochvala patří všem našim čtyřem trenérům, bez kterých by tohle všechno rozhodně nešlo dělat. Petr Klíma. Úplně poslední mistráky sezóny se odehrály o víkendu. Áčko zakončilo svoji pouť doma proti Telči, kde poněkolikáté prohrálo nejtěsněji 10 : 8.

V utkání hrál nejlépe mladík Holub. Další dva body uhrál Holík a jeden přidal Vala. Ani skvěle vyhrané obě čtyřhry nakonec nestačily k bodovému zisku. Bohužel i přes prohru družstva lze hodnotit, že náš tým byl rovnocenným soupeřem a mohl vyhrát kdokoliv. V druhém střetnutí proti Pelhřimovu se nakonec obě družstva rozešli remízou. Hosté přicestovali a hráli utkání ve třech. Béčko, které má postup už vybojovaný hrálo v Třešti, kde už o nic nešlo. Do utkání nastoupil další náš mladík Hedbávný.

Na body však nedosáhl. Dařilo se Bukovi, uhrál všechny body z dvojher.

dvouhra stránka Žďár nad Sázavou

V okresní soutěži se také dohrávalo poslední kolo, kde naše družstvo E hrálo v pátek ve Vídni. Papírově jasný favorit se však na výhru značně nadřel. Po třech bodech uhráli kluci Dvořák a Pacal, dva body zaznamenal Smejkal. Veškeré tabulky, úspěšnosti, výsledky atd Další porce zápasu se odehrála o víkendu. Áčko v divizi nestačilo na suverénní Žďár a prohrálo 10 : 2.

V utkání čestný bodík ve dvojhrách uhrál mladík Holub. Co lze vyzdvihnou, tak pochvalu si určitě zaslouží dvojička ve čtyřhře Holík s Bednářem, naši kluci zvítězili 3 : 2 na sety proti jasnému favoritu hostí.

Jinak jednoznačně soupeř potvrdil roli favorita a odjel s přesvědčivou výhrou. Dramatické utkání o postup našeho družstva D se odehrálo v neděli doma proti Řečici. Déčko mělo před zápasem jasný cíl, zvítězit. To se nakonec povedlo a tým může slavit postup v okresní třídě.

TENIS Česká Třebová |

Tým od začátku soutěže nejvíc podržel Klíma Tomáš i v tomto střetnutí to nebylo jinak. Uhrál všechny možné body. Další skvělý výkon předvedl Blažek Filip, jeho tři body jenom tento skvělý výsledek podtrhly. Ke klukům se přidal i Pavelec Radek, ten přispěl super hrou dvěma body a poslední bodík umlátil Suchánek Petr.

Ke všem těmto bodům ještě vyhraná čtyřhra a po celkovém sečtení postupová výhra 11 : 7. O následujícím víkendu nás čekají poslední mistrovské utkání. Áčko v divizi sehraje poslední dvě domácí utkání proti prvnímu Pelhřimovu a poslední Telči.

Béčko zakončí svojí pouť v Třešti. Céčko s déčkem už mají vše odehrané a naše poslední družstvo E končí venkovním duelem v pátek ve Vídni. Kovařík a Menšík ve čtvrtfinále jednotlivců. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher.

Mužů bylo přihlášeno jedenadvacet, žen devět. Osmifinále 16 : Jirovský 1 — Průša , T. Jareš 6 — Jašek , M. Kadlec Zruč nad Sázavou — M. Čtvrtfinále 8 : Jirovský 1 — Turzík 7 , Lhota - Vilímek scr.

Lhota , Jašek — M. Jareš, V. Kovařík Zruč nad Sázavou — M. Semifinále 4 : Bulantová 7 — Kosejková 3 , Holšánová 5 — Bursová 2 Tenisové áčko třikrát vyhrálo, čtyřikrát prohrálo, v soutěži druhé třídy skončilo na páté příčce. Votice — Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí , poté zručské ženy prohrály čtyřhru a domácí zvýšili na Závěrečné dva mužské debly skončily výhrou jednoho i druhého celku, celkový výsledek tak vyzněl pro domácí družstvo — Kovařík — Kučera, M.

Kovařík, Krtilová, čtyřhra Krtilová — Svobodová.

Turnaj starších žáků TESLA CUP – TJ TESLA Pardubice z.s.

Třetí vítězství v soutěži, po šesti kolech na páté příčce, z Říčan bez bodového zisku. Zruč nad Sázavou — Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v šestém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. Domácí vedli po šesti dvouhrách , po mužských deblech V závěrečné čtyřhře ženy prohrály a stanovily tak výši konečného výsledku na Po dvou vítězstvích za sebou áčko Jiskry dvakrát prohrálo, v tabulce se nachází na páté příčce.

Zruč nad Sázavou — Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. Domácí prohrávali po šesti dvouhrách , po mužských deblech Domácí výhra s Týncem nad Sázavou zahájila soutěž, s Kutnou Horou rovněž zisk dvou bodů. Zruč nad Sázavou — Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2.

V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály a stanovily tak výši konečného výsledku na Ve čtyřhrách získali prvenství Elísek — Studený a Bursová - Mafková, zručský Kučera v semifinále jednotlivců.

Zruč nad Sázavou Mužů bylo přihlášeno osmadvacet, žen devět. Dvouhra žen: 8 účastnic, Tvrdíková a Svobodová obě Zruč se nedostavily, navíc přijela modřanská Bursová. Domácí vedli po šesti dvouhrách , po mužských deblech již Benešov Po úvodních šesti dvouhrách vedli hosté , poté zručské ženy prohrály čtyřhru a domácí snížili na Závěrečné mužské debly skončily výhrou Jiskry, celkový výsledek tak vyzněl pro hostující družstvo — Áčko Jiskry počtvrté v soutěži prohrálo, do konce zbývá odehrát utkání v Benešově a doma s Kutnou Horou.

Hosté vedli po šesti dvouhrách , po mužských deblech Říčany 1.

TC Dvůr Králové n.L. | Aktuality

Po úvodních šesti dvouhrách byl stav , poté hostující ženy prohrály čtyřhru — Závěrečné mužské debly skončily , celkový výsledek tak vyzněl pro domácí družstvo — Domácí získali dva body Krtilovou a Moravcem, Radošovice A i nadále bez porážky ve vedení.

Hosté vedli po šesti dvouhrách , po mužských deblech již V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, prohrály až v tiebreaku a stanovily tak výši konečného výsledku na Zruč nad Sázavou 8.

Hosté vedli po šesti dvouhrách , po ženském deblu již Vzápětí zvítězili zručští tenisté v mužské čtyřhře a snížili, ale body byly již rozděleny — V závěrečné čtyřhře muži prohráli a stanovili výši konečného výsledku na Týnec nad Sázavou 3.

Po úvodních šesti dvouhrách byl stav , poté ženy prohrály čtyřhru — , ale muži po dvou vítězných deblech výsledek otočili na konečných Poslední zápas tenisového áčka v soutěži skončil přesvědčivým vítězstvím, dařilo se čtyřhrám. Radošovice Po úvodních šesti dvouhrách byl stav pro hosty, po dalších třech vítězných čtyřhrách stanovili zručští tenisté výsledek na konečných Pajer s Kučerou rozhodli o vítězství Jiskry v Říčanech výhrou v závěrečné čtyřhře.

Říčany Po úvodních šesti dvouhrách byl stav pro hosty, po dalších dvou čtyřhrách domácí vyrovnali - Jiskra vydřela vítězství nad Spartou, konec tabulky velice vyrovnaný, pět celků po pěti bodech. Zruč nad Sázavou 3. Hosté vedli již , ale domácí se nevzdali a po šesti dvouhrách byl stav vyrovnaný — Vzápětí zvítězili zručští tenisté v mužských deblech a ujali se vedení — O výsledku bylo tudíž rozhodnuto, v následující ženské čtyřhře děvčata prohrála a stanovila výši konečného výsledku na Po úvodních šesti dvouhrách byl stav , po dalších dvou čtyřhrách se dostali domácí do vedení Získali i poslední čtyřhru a zvítězili — TK Benešov.

Čerčany Tenisté Jiskry přenechali v domácím prostředí body Pacovu, v sobotu zajíždí na kurty pátých Čerčan. Zruč nad Sázavou 5. TK Pacov. Hosté nedali domácím šanci, po dvouhrách již vedli a vyhráli ženskou čtyřhru — O výsledku bylo tudíž rozhodnuto, v následujících čtyřhrách Jiskra jednou vyhrála, jednou prohrála a stanovila výši konečného výsledku na Praha, Zruč nad Sázavou Tenisté začínají doma s TK Pacov, poté zajíždí do Čerčan. Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:.

Změna vzhledu , Struktura stránek. Prohlášení o přístupnosti , Cookies , Prohlášení o ochraně soukromí. Zruč nad Sázavou.

0 / 5

Populární profily

rande naslepo kahawatte Karlovy Vary

Jarmila, 33

sex seznamka karlovy vary Žatec

Zlatuška, 39

seznamka hradec Kutná Hora

Pavlina, 34

seznamka na lovu recenze Havířov

Anna, 29

paní setkání Praha

Denisa, 41

známost přes internet Hradec Králové

Alžbeta, 39