Timea, 24

Číslo profilu 183646
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Timea
Země Czech Republic
Město Rychnov nad Kněžnou
Orientace Lesbičky
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 159 cm
Váha 60 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Venezuela Španělsko Kanárské ostrovy

Tiché svědkyně: za rok zemřelo 21 žen rukou svého partnera - ROSA Centrum

Tuto zprávu poskytl uživatel Timea Rychnov nad Kněžnou 06/4/2023 03:24:06

Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe.

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme. Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí. Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let.

Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována. Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let. Pravděpodobně bydlí v Praze 4. Hledáme Františka Kořínka, nar. Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze. Hledáme Miroslava Kuvika, nar. Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj.

Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar. Všichni by měli žít v České republice.

Seznamka, nový vztah, nový život |

Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar. Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné.

Měl by mít syny ve věku kolem 50 let. Hledáme Lenku, roz. Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy.

Pro ZŠ | Výběr školy

Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let. Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých.

V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova. Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar.

Malíř, architekt a designér. Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna. Hledáme Dagmar, roz.

MMR Tiskové zprávy - Regionální rozvojová agentura Východní Moravy

Před vložením inzerátu si musíte založit účet. Stačí jen zadat přihlašovací jméno a email. Následně už můžete vkládat inzeráty. Inzeráty Vážná seznámení Ona s dětmi.

hledám ženu pro život na vesnici Vyškov

Ona s dětmi. Pokročilé vyhledávání. Nový inzerát Všechny inzeráty Můj profil Moje inzeráty Pravidla. Najdu zde mužskýho se vztahem ke zvířatům,přírodě,ale samozřejmě i k dětem? Tatínka uvítám ta[ Je mi Let. Jsem Svobodná. Jsem blondýna dost štíhlé postavy a mám 4 měsíčního Syna. Touto cest[ Sympatická mamča,hledá ;sympatickeho třeba i tatku pro rodinu.

Nemám možnost se seznámit,tak jsem tad[ Ahoj jsem mamina s jedním ditkem 4roky a hledáme pro sebe bezva kamaráda,který je zábavný,chapavi[ Hledám hodného muže, který by chtěl mít rodinu. Nejsem sportovní typ, Jsem obyčejná spíše vesnický t[ Inteligentní,slušná - přesto nezaměstnaná 32 letá mamča kluka 9 a dcerky 5 ,hledá novou lásku,byd[ Ahoj,touto cestou bych se ráda seznámila se sympatickým, příjemným mužem do 45 let.

hledám ženu pro život na vesnici Vyškov

Může mít i děti. Ahoj:o jsme ctyri krasne male holcicky a hledame hodneho a trpeliveho kamarada pro nasi maminku. Ahoj je mi 18let,mám 4měsíční holčičku a hledáme někoho kdo nás bude milovat. Jsem silné postavy. V ži[ Hledám sympatického,upřímného,pohledného muže, který ví, co v životě chce.

Vyškov - CNN Prima NEWS

Mám dvě děti,rodina je m[ Mám sedmiletého kluka, dvě dospělé dcery a půlročního vnoučka. Ráda bych se seznámlila s něk[ Jsem rozvedená s dvěmi pubertáky, hledám hodného tolerantního muže, který by nás měl rád. Jsme tři pohodáři, ale chybí nám kamarád a partner na hory i kolo, cestování a kulturu. Pokud Tě naš[ Jsem svobodná matka dvouletého chlapečka, je mi 33 let a jsem z Brna.

Hledám fajn chlapa ve věku 30 [ Ahoj, je mi 45 let, mám 2 děti 18 a 10 let , takže nemám moc čas ani příležitost k seznámení. Začátek Předchozí 1 2 3 Další Konec.

Vyškov - vše o tématu |

Najdu Ahojky. Hledám vztah Je mi Let. Sympatická mamča, Sympatická mamča,hledá ;sympatickeho třeba i tatku pro rodinu. Hledám Ahoj jsem mamina s jedním ditkem 4roky a hledáme pro sebe bezva kamaráda,který je zábavný,chapavi[ Hledám přítele Hledám kamaráda Hledám sympatického,upřímného,pohledného muže, který ví, co v životě chce.

Hledáme kamaráda na výlety i do života Sluníčko Jsme tři pohodáři, ale chybí nám kamarád a partner na hory i kolo, cestování a kulturu.

Hledám muže Jsem svobodná matka dvouletého chlapečka, je mi 33 let a jsem z Brna. Hledám přítele Ahoj, je mi 45 let, mám 2 děti 18 a 10 let , takže nemám moc čas ani příležitost k seznámení.

0 / 5