Dagmar, 39

Číslo profilu 2575300
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Dagmar
Země Czech Republic
Město Chrudim
Orientace Heterosexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 169 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Dánsko Velká Británie

Seznamka Čp | VK

Tuto zprávu poskytl uživatel Dagmar Chrudim 06/10/2023 12:22:06

Vyhledat film, seriál, pořad, články. Získejte iPrimu bez reklam zdarma. Nezmeškejte šanci získat iPrima bez reklam zdarma! Nabídka platí do. Doplňte si svůj profil a získejte iPrima bez reklam zdarma!

Kamila, dívka známost

Doplňte si svůj profil! Stačí jen jedno kliknutí a Váš iPrima účet bude kompletní. Můj účet a nastavení iPrima bez reklam je neaktivní. Registrace iPrima bez reklam Dárek K vaší registraci máte od nás iPrimu bez reklam na 24 hod zdarma.

Přihlášení Odhlásit. TV program Pro. Bolek a Lolek vyrážejí do světa.

Sabina, hledat dívku

Zlaté město Inků. Bolek a Lolek vyrážejí za dobrodružstvím do světa Polský animovaný seriál Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji jim nechybí humor a odvaha, vlastnosti, bez kterých by situaci jen stěží přežili Americký válečný seriál — Hrají A.

Alda, J. Farr, L. Switová a další. Prima SVĚT. To nejzajímavější ze světa. Už od roku ! Cestujte s námi po Česku a poznejte nejzajímavější místa naší země.

Showtime magazín. Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně. Pod hladinou. Skutečný barevný podmořský svět. Extrémní zvířata 2. Mistři úniků. Ve zvířecí říši vládne zákon džungle. Přežití v přírodě si žádá pořádnou kuráž a není pro slabochy. Někteří živočichové jsou schopni čehokoliv… Novozélandský dokument Svatá tajemství 1.

Farmář hledá ženu () | Recenzie - Užívateľské |

Hledání ostatků svatého Petra. Vydejte se spolu s tvůrci za poznáním svatých tajemství. Čeká vás putování po stopách ostatků svatého Petra, svatých relikvií či posledních hodin Ježíše Krista… Francouzský dokumentární seriál Vetřelci dávnověku XII Ztracená říše.

Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů…? Slavný americký kontroverzní dokumentární seriál Po stopách duchů XV 2. Zakletý les. Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení… Americký dokumentární seriál Na zámku.

Okouzlující interiéry zámku Žleby.

První večeře () |

Vydejte se s námi na romantickou prohlídku. Divoký anděl Milagros chodí oblékaná jako kluk, nosí červenou čepici a má prořízlou pusu. Vyrůstala v dětském domově, který ale musela v osmnácti letech opustit a najít si práci. Když začne vypomáhat u bohaté rodiny Di Carlových jako služka, blýská se na lepší časy… Argentinská telenovela - Hrají N. Oreirová, F. Arana, V. Onettová a další. Krejzovi Láska je láska. Mareš začal skupovat dluhy Ondřejovy továrny, a vypadá to velice bledě.

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. Docela by mě zajímalo, kdo má na starosti castingy u podobných soutěží. Dám jednu hvězdu za tu soutěžící co si to hodila, protože kvůli ní jsem se na to vlastně podíval.

Vůbec nevím, jestli mám dát odpad nebo 5 hvězdiček!! Nedávno jsem totiž ve vybrané společnosti tento pořad maximálně docenil!.

seznamka iprima Rakovník

Opravdu jsme se všichni strašně bavili Stačí koukat na neuvěřitelně sexy Laďku Něrgešovou a budete ji chtít ohnout na každém rohu ve svém snu. Tak je to alespoň u mě. Tuhle věc zařazuji do rodinné pohody a nucenosti.

Ovšem dlouhovlasý pičus taky není k mání. Pojďme tedy rajtovat! Výsostně jsem se u toho pobavila. Uznávám, že to není umění, je tu obyčejná kamera a už je to dost klišé samá reality show. Ale omámila mě krásná příroda, koníčci a úsměvné chování lidí..

Ach, já se asi počůrám smíchy. Stále sa môžme pýtať, kde tých ľudí berú, kde chodia na tie scenáre a prečo ukazujú práve to, čo ukazujú, ale skrátka des sa nájde v každej republike. Odpad nemusím dávať z princípu, stačí to raz vidieť a človek pochopí, ale zas moderátorka je pekná.

Vždycky jsem si říkala přece jen to nemůže být s naší zemí tak špatné A pak se podívám na tohle a vyloženě civím jak je možné, že se tlupa takových strašně škaredých,neschopných a naprosto nemožných mužů přihlásí do televize na jakousi zvrácenou seznamku. Nedokážu ani slovy popsat jak moc mě pobuřuje a jak je možné,že si někdo pozve na svou "farmu", která vypadá naprosto neobydlitelně ženy..

A ještě více mě zaráží, že neskutečně ohyzdný muž si o sobě dokáže myslet, že je pohledný a líbá se s ženou, kterou nikdy předtím neviděl. Každopádně je to každého věc ale ono to pak hodně vypoví a oni se jen ztrapňují.

Já se naprosto vžívám do role Něrgešové, která jen občas nevěřícně kouká a nechápe ty individua. Co to sakra????

Než partnera za každou cenu, to raději spát sám nebo s plyšákem -

To jako co??? Má bejt???? Ano přátelé, je to strašně trapný pořad. Ale všichni farmáří, co byli ve 4. Na démona Pavla se nedá zapomenout. A pokuď tedy budou naše televize dále dávat peníze do těchto projektů, můžeme se aspoň pobavit. Jinak pan Jozef byl sympaťák, přeju mu to. Takže 2.

seznamka iprima Rakovník

Viděla jsem asi 1,5 dílu, takže nebudu hodnotit možná později. To jediné asi jediné co nikdy nepochopim. Opravdu, kdo je zvědavý na nějaké farmáře toužící po lásce? A já mezi ně rozhodně nepatřím Vztyčený prostředníček zasílám Vám všem ignorantům, co sem hrdě prásknete odpad!!!!

TV program na září | iPrima

Další sonda do bytů, ložnic a duší našich spoluobčanů - tentokrát zemědělců, kteří nevím proč chtějí ukázat světu, proč jsou neschopní najít si partnera normálně. Je mi líto těch obyčejných holek, které se přihlásily proto, aby svým dětem našly otce, ale jak vidno, chlapi si stejně vybírají jen podle tváře. No a když už to vypadá, že se přece jen na pár usměje štěstí a láska, tak se zjistí, že chlapec je sám proto, že maminka řekla, že To není možný Edit upravuji po druhém shlédnutí odpad na 1 hvězdu a proč?

Protože je to tak trapný až se mi to líbí. Nemůžu si pomoct, ale celkem mě to baví, asi nějaká úchylka. Sice sám uznám, že je to kravina, ale rád se na to kouknu a nestydím se za to. Rozhodně ne dokonalá soutěž , kterou bych musela sledovat pravidelně. DÍLE: Sice jsem slovenskou verzi zaregistrovala až zhruba od půlky, ale tam se děly věci, které se tady pravděpodobně dít nebudou už jen proto, že za farmáři odjíždí jen dvě ženy Réžia: Jan Bělohlavý.

Hudba: Ondřej Gregor Brzobohatý. Účinkujú: Ladislava Něrgešová. Uživateľské recenzie ďalšie Uživateľské recenzie Z principu odpad! A už ji našel???

0 / 5