Laura, 28

Číslo profilu 2859734
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Laura
Země Czech Republic
Město Frenštát pod Radhoštěm
Orientace Bisexuální
Věk 28
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 166 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Irsko Velká Británie

SKAUTSKÝ ODDÍL POUTNÍCI OLOMOUC FAKULTNÍ NEMOCNICE U SUCHÉ JEDLE - PDF Free Download

Tuto zprávu poskytl uživatel Laura Frenštát pod Radhoštěm 06/10/2023 01:43:06

Skip to content. Star Permalink master. Branches Tags. Could not load branches. Could not load tags.

SKAUTSKÝ ODDÍL POUTNÍCI OLOMOUC FAKULTNÍ NEMOCNICE U SUCHÉ JEDLE - PDF Free Download

A tag already exists with the provided branch name. Many Git commands accept both tag and branch names, so creating this branch may cause unexpected behavior.

Are you sure you want to create this branch? This commit does not belong to any branch on this repository, and may belong to a fork outside of the repository. Raw Blame. Edit this file. This file contains bidirectional Unicode text that may be interpreted or compiled differently than what appears below.

To review, open the file in an editor that reveals hidden Unicode characters. Learn more about bidirectional Unicode characters Show hidden characters. Člověk když nachází se opět na známém místě. Stačí tak strašně málo, aby se ukázalo. Možná že štěstí mívá, kdo to tak neprožívá. Najednou šanci dávám i nepatrným zprávám. Co tentokrát mi chystá osud -- já, optimista. Ve frontě na prášky do propasti padá čas. A když jdeš domů, jen se smějou~-- přijďte zas.

V noci se mi zdálo, že už jsem na tebe zapomněl. Ráno prohlíd' jsem si v zrcátku svůj nový obličej. Rasputin svázaný v kazajce chrčel pod oknem. Chytal jsem vločky sněhu vykloněný přes mříže. Až za zeď mezi odpad a šrot jsem dorazil. Už nepotřebuju zmizet na jinou planetu. Nechci tu hloupě vzpomínat, koho taky dneska zajímá.

1. Signální ( Chinaski ) - PDF Free Download

Silnej ročník sedmdesát, tak začni počítat. Tenkrát tu bejval jinej stát a já byl blbej na kvadrát. Nevím, jestli je to znát, možná by bylo lepší lhát. Jsem silnej ročník sedmdesát, nemoh jsem si vybírat. Tak mi to přestaň vyčítat, naříkat, co jsem za případ. Jsem silnej ročník sedmdesát a možná, že jsem rád. Do you know what's worth fighting for.

When you're at the end of the road. And your thoughts have taken their toll. When your mind breaks the spirit of your soul. When it's time to live and let die.

1. Signální ( Chinaski ) - PDF Free Download

A poznali že slova která včera tak krásně. She's coming in twelve thirty flight, the moonlit wings. The moonlit wings reflect the stars that guide me toward salvation.

Hoping to find some old forgotten words or ancient melodies.

Tara - Filosofie a názory

As they grow restless longing for some solitary company. I know that I must do what's right. Děvčata tam honí kluky a kluci zase děvčata. K nám to mají trochu z ruky, Afričančata. Přes moře a přes potoky dva tisíce šest set mil. Na kole tak dva, tři roky, no a pěšky ještě dýl.

Průšvih je, když Afričanče, černé jak mé boty. Narodí se naší Anče od nás z Dolní Lhoty. Ale narodí či nenarodí, vždyť je to vlastně putna. Hlavně, že nám nemarodí a že mu u nás chutná. Někde je kaz, sháníš si náplast na svůj bol. Jakpak jsi dlouho neviděl orla u zátoky, žiješ nudný roky. Buď tedy zdráv, za čas jak víno dozrajem. A za mořem, tam těžko si spolu zahrajem. Osuš mi moje vlasy, jsou promáčené předvčerejším deštěm. No, prostě jsem zmok, naštěstí voda teče vždycky shora dolů.

Dvacátý čtvrtý rok to takhle přes překážky táhnem spolu. Ahoj, ahoj, slunko, jsem rád, že tě vidím. Doma mi bylo smutno, a tak jsem zase vyšel mezi lidi. Srdce potřebuje svý, a kdo bere, měl by taky něco dát. Člověk, ten není zlý, jen prostě některé lidi nemám rád. Ahoj, ahoj, slunko, ty máš dneska hezké tváře.

chinaski hledám holku sdílnou Písek

A kdyby mělo být snad smutno, tak na to já mám svoje opraváře. Tak dál mi sviť, a až zalezeš za mraky jako tečka. Vylezeš zase, viď, a tu chvilku, než to bude, tu já přečkám. Potom, když jsme samým štěstím opilí až namol,. Sedneme si do trávy a budem koukat vzhůru,. Celej svět je jeden velkej koncert lidských duší,. To radši bych na špalek hlavu chtěl dát. Somebody once told me the world is gonna roll me. I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kinda dumb with her finger and her.

Thumb in the shape of an L on her forehead. Well the years start coming and they don't stop coming. Back to the rules and I hit the ground running.

Didn't make sense not to live for fun. Your brain gets smart but your head gets dumb. So what's wrong with taking the backstreets. You'll never know if you don't go.

You'll never shine if you don't glow. It's a cool place and they say it gets colder. You're bundled up now but wait 'til you get older. Judging by the hole in the satellite picture. The ice we skate is getting pretty thin. The waters getting warm so you might as well swim. My world's on fire how about yours. That's the way I like it and I never get bored. Somebody once asked, could you spare some change for gas.

I need to get myself away from this place. I said yep what a concept I could use a little fuel myself. Tenkrát byly děti malý~-- ale život utíká. Kluci tenkrát, co tě znali všude, kde jsem s tebou byl. Úvahu píšu z toho prostého důvodu, že dnes jakoby spontánně dochází ke změnám ve vztahu homosexuálů k běžnému manželství. Spontánně se ve společnosti, tedy na vládní úrovni, začíná myslet, že je normální a spravedlivé, aby homosexuálové, kteří měli doposud Registrované partnerství, měli právo uzavírat i normální ale jednopohlavní manželství.

Ale celospolečenská diskuse neprobíhá. Zastánci homosexuálů tvrdí, že homosexuálové jsou normální, zdraví a že nemají na výběr. Zdraví jsou proto, protože se na homosexualitu nesmí pohlížet jako na nemoc. Že nemají na výběr, to zase musí být proto, aby je zbytková společnost nesnažila předělávat na standardní formu. Když nemůžou, tak nemůžou a nelze je předělávat. Proto nemohou uzavírat sňatek s opačným pohlavím, ale musí ho uzavírat se stejným pohlavím.

Já si myslím, že jsou buď nemocní a nebo, že na výběr mají. Teď k tomu přidejme teorii genu homosexuality. Pokud vím, tento gen se nenašel, nebyl vědecky prokázaný. Co z toho plyne? Pokud homosexuál nemá změněnou genetickou výbavu a nelze tedy prokázat jeho odlišnost či nemoc, která by ho nutila být homosexuálem, pak má ale na výběr, zda se chce chovat homosexuálně nebo heterosexuálně. Je to jen záležitost jeho myšlení a rozhodnutí. Pakliže by se gen homosexuality našel, pak bych musel uznat, že daný člověk možná nemá na výběr, ale mohl bych tvrdit, že je díky změněné DNA nemocný.

Nedokážu si představit, že by homosexuál byl zároveň zdravý a zároveň neměl na výběr, jak se tvrdí. Tedy, abych pravdu řekl, nedovedu si to představit v přísně materialistické logice věci - jak jsem výše popsal. Věci se změní, pokud bysme vzali do úvahy možnost, že naše tělo a naše duše nebo duch, to je v tuto chvíli jedno , jsou dvě odlišné věci. Tedy, že se může teoreticky stát, že duch ženy přijde do těla muže.

Že tedy tento muž má jako vnitřní žena schopnost nebo žádostivost milovat muže. Pak by mohlo platit, že tělo je zdravé, geneticky nedotčené a zároveň, že daná osoba nemá na výběr, protože svoje touhy má ne podle těla, ale podle ducha. To se dá akceptovat, ne? Jenže, to vede k logickému důsledku toho, že nutně existuje duchovní svět, tedy, že existuje Bůh.

Bůh nám ovšem dal Bibli, jako návod na život a v ní homosexualitu, zoosexualitu a jiné další věci - zapovídá. Takže i v tomto případě se ženská duše v mužském těle, kde je možná za trest nechci spekulovat, ale Bůh by neměl takovou věc provést omylně - nemá chovat homosexuálně, protože si to Bůh, její stvořitel - nepřeje.

Nenapadá mě žádná další logická varianta uspořádání, která by nějak světsky nebo duchovně ospravedlňovala homosexualitu ve smyslu, že je normální a předurčená. Můžou být varianty, že duchovní svět je bez Boha a nebo, že Bible nemá Boží autoritu.

Pořád ale tady máme duchovní svět, který tím jenom přivádíme k ještě větší nepředstavitelnosti. Může být představa, že někdo je tělesně zdravý, ale duševně, bez ohledu na tělo, jeho DNA, nemocný.

To je ovšem pořád varianta nemocný. Další možnost je třeba, že člověk je zdravý a nemůže si pomoct, jako zdravá varianta přírody abysme tam neměli ten duchovní vliv. Ta ale naráží na to, že tahle varianta by se přírodně nebyla schopná reprodukovat a byla tedy jako úchylka odsouzena k přírodnímu vyhynutí. Jenomže tady zase máme tu odchylku, tu potencionální nezdravost.

Prostě, nenapadá mě, jak by některá z těch posledních třech variant, každá šroubovaná, aby nějak zapadla do podmínek, mohla být logicky přijatá. Máme v podstatě jen fakt homosexuality a rozhodnutí společnosti, jak se k němu postaví. Tohle postavení by mělo být nějak logické a tu logiku já právě hledám. Se snahou homosexuálů dosáhnout k normálnímu manželství dochází k různým paradoxům. Nikdo si nemusíme namlouvat, jaká byla historická podstata manželství.

Byla to jednotka dvou lidí s různým pohlavím, jejímž cílem, záměrem nebo smyslem byl sexuálně počít a porodit dítě a to dítě vychovávat až do dospělosti. V tomto smyslu zdůrazňuju slova sexuálně a počít. Podstata a důvod manželství byl sex, který měl vyrobit dítě. Sex, který měl vyrobit dítě je oboupohlavní, abych tak řekl. Je prostě potřeba mít jak pestík, tak bliznu, abych se vyjádřil kulantně.

Manželství je tedy založené na různých pohlavích. Proto se předpokládalo, že jeden z manželů je ženich a druhý nevěsta.

Ženich se žení a nevěsta se vdává. Beroucí se gayové jsou tedy ženiši nebo nevěsty? U registrovaného partnerství to prostě byli registrovaní partneři, tedy nový pojem nesouvisející s pohlavím.

zpevnik/ at master · simberaj/zpevnik · GitHub

U manželství, tedy tradiční instituci, jsou ale pojmy dané a to, že se tam berou ženiši a nevěsty. Homosexuálové chtějí pojem manželství i pro ně, proto musí přijmout zároveň i jeden z pojmů - ženich nebo nevěsta. Ženich je člověk, který si bere ženu. Dva gayové si ženu neberou, proto to nemůžou být ženiši a nemohou se ani ženit. Jsou to tedy nevěsty a vdávají se. No other way, sorry. Dvě lesby jsou osoby, které si berou ženu, takže to jsou ženiši a žení se.

Have to accept this.

inZlin léto by inZlin - Issuu

Gayové by tedy měli mít výbavu nevěsty - šaty, vlečky, apod. Měly nebo měli? Jednak jsou to ty lesby a jednak ti ženiši. Zvláštní, jak se všechno brání tomu, co chceme zavádět, že ano? A další pojem, o který bych se rád otřel je s tímto tématem související unisexualismus. V podstatě rovnost a stejnost, nerůznorodost, unifikovanost pohlaví.

chinaski hledám holku sdílnou Písek

Výše jsem popsal, jak snaha homosexuálů zapojit se do manželství naráží na problémy se zavedenými pojmy pro pohlaví, respektive s pojmy, které jsou jen pro jedno pohlaví a jinými, které jsou jen pro druhé.

Homosexuálové a jejich heterosexuální zastánci se ale manželství ani jiných věcí nechtějí vzdát - a proto musí zákonitě usilovat o změnu v pojmu pohlaví. Respektive o zmizení pojmu pohlaví, splynutí rozdílných pohlaví, prostě ve finále o unisexualitu. Jistě jste zaznamenali, jak v Oslu nebo kde zrušili v metru oslovování Dámy a pánové, protože by se tím mohly cítit uražené osoby s žádným, s oběma nebo s zatím nerozhodnutým pohlavím.

Vzhledem ke snaze homosexuálů o manželství i pro ně, lze tedy očekávat, že by se mohli manželé cítit dotčeni pojmem "žení se" nebo "vdávají se", protože tyto pojmy jsou potenciálně homofobní - předpokládají manželství dvou různých pohlaví. Tyto pojmy se tedy, se vstupem homosexuálů do manželství, budou muset, v rámci korektnosti, vypustit. Nedá se svítit. Můžete se manželit, sobášit, oddávat, ale ne ženit ani vdávat.

0 / 5