Václava, 25

Číslo profilu 3029530
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Václava
Země Czech Republic
Město Kopřivnice
Orientace Heterosexuální
Věk 25
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 183 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Švýcarsko Malta Thailand Maďarsko Kroatië

Bezpečný internet, 5. díl: Sociální sítě | icz

Tuto zprávu poskytl uživatel Václava Kopřivnice 06/4/2023 05:16:06

Psycholog Petr Šmolka říká, že seznámení na internetu je dnes tak normální jako si zajít do obchodu pro housky. Jenže vyznejte se ve všech těch přezdívkách, fotografiích, profilech a mailech. Pomůžeme vám zorientovat se ve všech nástrahách virtuální sítě! Byl romantický, psal o hvězdách, o tom, kam by mě vzal na výlet, že by mi snesl modré z nebe… Bralo mě to. A protože i na fotce vypadal dobře, vyrazila jsem na rande. Tam mě čekal metr padesát vysoký chlap s přehazovačkou, bez předních zubů, s chováním neandertálce.

A takových případů vám klidně deset odvypráví každá, která se pokusila seznámit na internetu. Abyste nenaletěla, zeptala jsem se odborníka na virtuální seznámení Štěpána Kubáta z nové seznamky Dueto. S některými muži vůbec nemá cenu ztrácet čas a že jich na seznamkách najdete spoustu. Poznáte je jednoduše:. Napíšete si dvě krátké zprávy a při třetí už vám tvrdí, že se zamiloval a nikoho krásnějšího, chytřejšího, talentovanějšího, velkorysejšího… nikdy nepoznal. Je to buď lhář, nebo zoufalec, který se snaží za každou cenu sbalit kohokoli.

Když se mu podaří rozvinout komunikaci, snaží se téměř jakoukoli ženu udržet za pomoci lichotek a citových výlevů. Jestli o sobě v profilu nebo v prvních zprávách píše, že je úspěšný podnikatel, vydělává mraky peněz a vozí se jen v jaguáru, buďte opatrná. Jsou to ty nejprimitivnější triky, které na vás zkouší, a snaží se vás ulovit na úspěch a peníze.

Ale většinou ani jedno z toho nemá. Vlastní maximálně jedno ošoupané sako, se kterým vymetá jedno rande za druhým.

Muži, kteří jsou opravdu úspěšní, to o sobě neroztrubují na potkání. O sobě toho namluví spoustu. Rychle vám prozradí, že je skvělý, úžasný, neodolatelný a sexy. Z fotek se usmívá opálený fešák stojící před palmovým hájem nebo na břehu moře. Vypadá to slibně, ale pozor na něj. Zde se nejčastěji jedná o muže, kterému jde o všechno možné, jen ne o vztah. Buď shání noclehárnu, nebo jiné výhody, chystá se z žen vytáhnout nějaké peníze nebo si prostě chce jen užít.

rizika seznamování na internetu Jeseník

Chová se galantně a tajemně. Nechce o sobě nikdy moc prozradit. Poznávacím znamením je, že velmi spěchá na první schůzku v reálu. Je to zkrátka typ muže, který si chce udělat jen další čárku na svém loveckém seznamu a trochu se pobavit. Nic pro ženy hledající vážný vztah. Podáte mu prst a utrhne vám celou ruku. Když si s ním začnete psát, už se ho jen tak nezbavíte.

Seznamovací agentury, seznamka – Olomoucký kraj |

Bude vás neustále bombardovat zprávami, vyčítat, vyhrožovat. Hlavně mu na sebe neprozrazujte nic osobního. Jedinou zbraní je naprosto ho ignorovat, a kdyby zašel příliš daleko, pohrozit předáním jeho korespondence policii. Většinou už z jeho profilu poznáte, že je něco špatně. Zklamal se v lásce, všichni mu ubližují, svět mu nerozumí, dnes má špatný den, smůla se mu lepí na paty, a ještě chytil rýmu.

Než se rozkoukáte, popisuje vám velmi živě různé nemravné situace a píše vulgární lichotky. Možná je takový typ dobrý v posteli, ale pro život je naprosto nepoužitelný.

E-Bezpečí - Open Access Journal

Nejde mu o to, aby se seznámil a našel lásku. Chce jen posbírat co nejvíc fotek žen, pokud možno co nejméně oblečených nebo v choulostivé situaci. Snímky jen tak někomu neposílejte, kdo ví, kde všude se pak objeví. Když je vám něco podezřelé, mělo by se v hlavě okamžitě rozsvítit červené světýlko. Neuvědomují si, že tím snižují své šance najít toho pravého.

Na internetu je to naštěstí poměrně snadné.

rizika seznamování na internetu Jeseník

V této fázi je dobré přejít k první schůzce, která ukáže pravdu. Ten, kdo je na síti vtipný, může být ve skutečnosti nudný patron. A chuďas o sobě může tvrdit, že je milionář. Láska a vztahy. Filé tresky s oříšky na másle. Nadělte svým blízkým pod stromeček dobrodružství, lásku i napětí. Lunární kalendář od Roládkové chlebíčky s ovocem. Jak to vidí chlap: Nedokážu už asi věřit mužům. Bolí tě břicho a žaludek?

Zkus bramboru! Novoluní ve Střelci: Důvěřuj životu! Brambory v salámovém kabátku s tymiánem. Internet, tak užitečná věc dnešní doby. Ale je vždy k užitku? Seznamování přes sociální sítě. Je to bezpečné? Ano i ne.

Chybové hlášení

Tehdy před lety jsem o tom moc nepřemýšlela. Měla jsem v té době víc štěstí než rozumu. Anebo jsem možná ten rozum neztratila až tak úplně. V době, kdy jsem měla roční vztah s přítelem, alespoň tehdy jsem si to tak myslela a brala to, že spolu regulérně chodíme, mně chodily pozvánky k přihlášení se do jedné sociální sítě. Statečně jsem těmto pozvánkám odolávala až do doby kdy vztah — nevztah krachl. Rozchod bolel víc než rozvod v mladších letech.

Nesla jsem to docela těžce, návaly vzteku se střídaly s návaly lítosti. Na všechny chlapy kašlu, žádného nechci ani vidět. Toto předsevzetí mi vydrželo necelý měsíc. Pak jsem přijala pozvánku na sociální síť a její seznamku. Měla bych ji spíš nazvat sexseznamkou. Není to až takový problém dát pár fotek do profilu, napsat základní údaje. A už to jede. Do kolonky co hledám, jsem dala větu: Chci koukat na západ slunce s mužem ve věku let.

Na to jako první zareagoval mladík ve věku 27 let. Po pár řádcích mi došlo, že nehledá romantiku, ale sex. To by chtělo vytlouct klín klínem? Já bych ti ji pěkně vytlouk! Udělám ti to tak, že se budeš svíjet v extázi.

Strachu a fake news navzdory. Jeseník začne s testováním 5G sítě - Seznam Zprávy

A ihned ho vymazala ze seznamu. V zápětí tu byl další zájemce — 34 let opět jen zájem o sex. To jsou tu jen samí nadržení chlapi, nikdo normální? Jenže, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne! A tak se tedy jednoho večera utrhlo.

Dalibor z Jeseníku na fotkách vypadal sexy , věk 28let. Z fotek bylo vidět, že hodně sportuje, posiluje a udržuje se ve skvělé fyzické kondici. Fotek tu měl dost a slušelo mu to, jak ve sportovním, tak v obleku.

V zápětí se rozjela smršť zpráv. Zmínil se, že dělá, mimo jiné, i sportovní masáže. Přijedeš mě namasírovat?

Projekt E-bezpečí - E-Bezpečí - Results from #

Vyrazil za mnou, i když to nebylo zrovna za rohem, přes 30km pro něho nebyl až takový problém. Naštěstí si moje číslo blbě napsal do mobilu. A když byl skoro na místě, zavolal na úplně cizí číslo. Tak mu nezbylo než jet bez ukojení svých choutek 30km zpátky domů. Pak mi napsal, co se stalo. A já pochopila, že jsem docela riskovala a udělala dvě zásadní chyby!

Za prvé dala okamžitě svůj kontakt, a za druhé si ho ihned na poprvé pozvala k sobě domů! Další adept, kvůli kterému jsem si založila skype, byl z blízka. S tím jsem si hned na začátku ujasnila, jakým směrem se naše komunikace bude ubírat.

Portál UPOL - Prohlížení

Pár řádků typu — co máš na sobě? Co ukrývají tvoje kalhotky? Představuji si, jak ti prozkoumávám tvůj vlhký klín. A co ty jaké máš představy? Bylo jasné, že sex bude!

0 / 5