Antonia, 30

Číslo profilu 3268685
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Antonia
Země Czech Republic
Město Havlíčkův Brod
Orientace Lesbičky
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 170 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Indonésie Bulharsko Španělsko Irsko Velká Británie

Uživatelské skupiny podle místa -

Tuto zprávu poskytl uživatel Antonia Havlíčkův Brod 06/10/2023 12:16:06

Speed dating je realita," říkají v našem rozhovoru organizátorky speed datingu v Chomutově Michaela Babická a Andrea Nováková. V Chomutově se právě rozjíždí nový způsob seznamování, který zde doposud chyběl. Co to vlastně speed dating znamená? Kdo se ho může zúčastnit a proč by to měl udělat? Na to vše se Chomutovský deník zeptal Michaely Babické snímek vlevo a Andrey Novákové vpravo dole , zakladatelek lepsitchyne. Speed dating zná možná mnoho čtenářů z amerických filmů, či z doslechu, ale pro ty co o něm nikdy neslyšeli, mohla byste vysvětlit, oč jde a kde tento způsob seznamování vznikl?

Kadan seznamka,

Speed dating je rychlé rande- přijď, vyber si, sejdi se znovu. Tento druh seznamování přišel z Ameriky, kde jej Rabbi Yaacov Deyo používal jako způsob pro seznamování mladých nezadaných Židů. A byl velmi úspěšný…. V příjemném prostředí se sejde obvykle deset protějšků, deset žen a deset mužů, které přivítá moderátor a vysvětlí pravidla. Každá žena má svůj stoleček a vždy po pětiminutové konverzaci se muži zvednou a jdou za další ženou, se kterou si společně povídají.

Jediné co je zakázáno, je sdělovat si citlivé údaje. Pocity ze svého protějšku si každý zapíše do své záznamové karty. Na konci celého setkání pak každý do zvláštní karty, ke všem se kterými si povídal, napíše ANO nebo NE.

Nikdo tak nikoho nemusí odmítat na místě. Karty nám pak všichni odevzdají. Při shodě pak pošleme v průběhu druhého dne všem účastníkům jejich shody. Když se oba shodnou na tom, že se chtějí ještě dále vidět je to jasné, ale co když jeden bude chtít a druhý ne?

Tam, kde o sebe mají zájem oba partneři, pošleme oběma informace o vzájemné sympatii a kontakty. Když například napíše žena ne a muž ano, pošleme kontakt jen ženě a ta už se sama rozhodne, zda by měla zájem se s mužem znovu sejít.

Proč se speed datingem začínáte právě v Chomutově? Je zde snad větší počet singel lidí? V naší republice už speed dating funguje pár let, ale jen ve větších městech.

V Chomutově to prostě chybělo. Navíc internetovým seznamkám již odzvonilo. Na internetu je často vše jen fikce, tohle je realita. Když jsme začali o organizaci speed datingů přemýšlet, zjistili jsme, že jen v našem okolí je mnoho singels. Kamarádi říkali, že by bylo super, něco takového tady mít.

Dnes už na naše stránky, které máme jen dva měsíce, kouká okolo tří set lidí denně. Ano, byla jsem podpořit kamarádku. Chtěly jsme to vyzkoušet. Tady ale nic takového nebylo, tak jsme jely do Prahy. Říkala jsem si, že poznám nové lidi a kamarádka eventuálně přítele.

Nakonec měla tři shody. S jedním klučinou dlouho chodila a dokonce jeli do Číny. Takže to mělo úspěch. Pro koho je tedy seznamka určena? Pro všechny. Někdo půjde hledat životního partnera a někdo půjde třeba jen hledat nové kamarády a kdo ví, třeba jednou…. Nejmladšímu účastníkovi speed datingu může být 18 let a nejstaršímu Všechna setkání jsou připravena pro různé věkové kategorie. Zatím máme tři. První je od 18 do 30 let, další je určena pro ženy od 25 do 43 let a muže od 27 do 45 let a do poslední se mohou hlásit ženy od 40 do 58 let a muži od 42 do 60 let.

Samozřejmě, že když je člověk na hraně může se přihlásit i do jiné věkové skupiny, která je mu příjemnější. Stačí jen při registraci napsat vzkaz.

The Rasmus: Mohli bychom si vzájemně pít krev - Litoměřický deník

Věkové kategorie jsou ale tak široké, že by to mělo každému stačit. Navíc nemáme do budoucna problém skupiny rozšířit a udělat speed dating také pro seniory, homosexuály či handicapované. Přihlásit se může každý přes náš web lepsitchyne. Registrace zabere tak třicet vteřin, poté každému přijde potvrzovací e- mail.

V Chomutově se konají setkání v Restauraci Radora. První termín je Na každém setkání si každý může objednat drink podle vlastního výběru, dále je v ceně moderátor a samozřejmě prostory. Každý s sebou musí mít občanku, protože kontrolujeme údaje. Je to především kvůli bezpečnosti žen.

Kdyby šlo například o nějakého devianta, víme přesně, kdo s kým byl. Informace však máme jen my. Čtenáři už vědí o speed datingu vše podstatné. Proč by ale právě oni měli této služby využít? Jaké jsou výhody? Rychlá doba vyžaduje neustálé tempo a na jakékoliv seznamování dnes nezbývá čas. Tato forma seznámení má úspěch ve světě, je oblíbená, zábavná a efektivní.

Je totiž aktivní a rychlá. Na internetových seznamkách lidé často lžou, není nad osobní setkání. Je totiž z psychologického hlediska dokázané, že stačí pouhá minuta na to, aby přeskočila jiskra, člověk hned vycítí sympatie či antipatie.

A mít 10 rande za 1 hodinu s lidmi, kteří se chtějí seznámit, vidět je naživo, popovídat si s nimi v příjemném prostředí je dostatečný důvod zvolit tuto formu seznámení. Další důvodem je anonymita, nikomu nemusíte sdělovat či vysvětlovat své sympatie, takže vlastně nikoho neodmítáte. Hlavní předností této formy seznámení pro ženy je bezpečnost. Pro muže z toho plyne především finanční výhoda. Pokud si spočítáte, kolik by muže stálo jedno rande se ženou v nějaké restauraci a srovnáte s naším večerem, tak je Vám to jasné smích.

A pokud zde nenajdete pravou lásku, můžete vždy najít nové a skvělé přátele. Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice. Chci zprávy do e-mailu. V Chomutově připravují speed dating, rychloseznamku naživo.

Martina Zyklová Redaktor~ka. Kliknutím zvětšíte. V příjemné atmosféře můžete během hodinky poznat deset různých protějšků a mezi nimi toho pravého partnera pro celý život. Foto: www. A byl velmi úspěšný… Jaký je průběh speed datingu?

V Chomutově připravují speed dating, rychloseznamku naživo - Chomutovský deník

Vy sama jste si tento způsob seznamování vyzkoušela? Někdo půjde hledat životního partnera a někdo půjde třeba jen hledat nové kamarády a kdo ví, třeba jednou… A jak je to s věkovým omezením?

Je nějaké? Kde se vlastně setkání konají? Kde a do kdy se mohou zájemci hlásit? Co je vlastně v ceně setkání a co s sebou musí účastníci mít?

Chomutovsko Zprávy ze světa 5. Tipy na víkend. Čtenář reportér Poslat příspěvek 6. Aréna názorů. Názory z regionu. Pokud se chcete seznámit s někým z okresu Chomutov, u nás máte šanci najít svoji vysněnou lásku. Nechcete být single? Toužíte po lásce? Chcete si užívat společnosti někoho, kdo vás bude milovat? Pak je na čase začít hledat toho pravého! Seznámení v okrese Chomutov nikdy nebylo jednodušší! Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a čekejte na návrhy nejvhodnějších partnerů z okresu Chomutov.

Online seznámení v okrese Chomutov je tím nejlepším způsobem, jak se snadno a rychle seznámit s mužem či ženou vašich snů! Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park.

Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny.

Venca-Kadan - profil uživatele

Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku. Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel.

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu.

Workshop on Leadership in Higher Education

Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak. Po třech měsících jsem se té mé vysněné princezny dočkal :- A chytlo to takový "fičák", který jsme ani oba dva už v našem věku nečekali!!!

A ted si už jen přejeme, ať nám to trvá věčně!!! Takže vzhůru na seznamku Elite date! Od prvního okamžiku přeskočila jiskra. Prožili jsme nádherný prodloužený víkend a od té chvíle plánujeme společnou budoucnost.

Jarda je láska mého života, je to člověk, kterého jsem celý život hledala a on hledal mě.

Seznámení Kadaň | ELITE Date

Jsme oba šťastní, že jsme se našli a máme jeden druhého. Nevíte, kde potkat nového partnera? Elite Date je místo, kde se můžete seznámit s lidmi, kteří hledají vážný vztah. Seznamování a hledání partnera může být vyčerpávající. Chceme lidem seznamování zpříjemnit, ulehčit a pomoci jim najít životního partnera. Proto jsme vytvořili místo pro nezadané, kde můžete potkat někoho nového — někoho, kdo chce také vážný vztah.

Nezadané uživatele podporujeme skrze poradnu, články na blogu a přednášky. Seznamování na internetu nabízí oproti jiným seznamovacím metodám celou řadu výhod. Můžete se seznamovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Denně se na seznamky registrují tisíce nových uživatelů. Je tedy z čeho vybírat. Hledání partnera nebylo nikdy jednodušší.

Stačí se zaregistrovat, vytvořit si uživatelský profil, nastavit do filtru požadavky na svůj protějšek a seznamování může začít. Při výběru seznamky berte v úvahu nejen to, koho hledáte muže, ženu , co hledáte vážný vztah, flirt, sex, přátelství , ale i to, zda se chcete registrovat na placenou nebo neplacenou seznamku.

seznámit se s single Kadaň

Výběr seznamky nepodceňujte. Dejte si pozor, na jakou seznamku se registrujete! Kvalitní seznamka je základem úspěchu při seznamování. Nevíte si s výběrem seznamky stále rady? Podívejte se, jaké seznamky dopadly v porovnávači seznamek nejlépe. Nezapomeňte si pročíst důkladně také obchodní podmínky, aby vás nepřekvapily praktiky některých neférových seznamek.

seznámit se s single Kadaň

V čem jejich podvodné jednání spočívá? Některé neférové seznamky prodlužují automaticky předplacené VIP členství a z účtu vám strhávají opakovaně tisícové částky. Pokud si zablokujete platební kartu, začnou vám chodit e-maily od vymahačské společnosti.

U těchto podvodných seznamek budete mít problém také se zrušením profilu. Jak máte ale zrušit profil, když mají sídlo v zahraničí a nikde na ně není uveden kontakt? Velmi těžko! Předejděte těmto problémům a registrujte se na seznamku , kde automatické obnovy členství neprovádí a kde si můžete zrušit profil sami.

Potřebujete poradit se seznamováním? Inspirujte se našimi tipy k seznámení! Toužíte po trvalém partnerském vztahu, ale nedaří se vám ho navázat? Máte pocit, že o vás nikdo nestojí? Že všichni kolem vás již někoho mají a vy jste stále sami? Je už je vám smutno z toho, jaký život vedete? Pak si v sobě možná nesete nějaký problém, který úspěsnému seznámení brání.

V takovém případě je zapotřebí tento blok v sobě odstranit. Ptáte se jak?

0 / 5