Hana, 28

Číslo profilu 3312486
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Hana
Země Czech Republic
Město Benešov
Orientace Heterosexuální
Věk 28
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 190 cm
Váha 53 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Portugalsko Slovinsko Francie Turecko Thailand Srí Lanka Mexiko

Tuto zprávu poskytl uživatel Hana Benešov 06/4/2023 04:43:06

Ta byla v té době šťastně zadaná, mimo jiné díky události pro nezadané, která se před čtyřmi lety pořádala na brněnském výstavišti. Obě mladé ženy si uvědomily, že nezadaných lidí, kteří trochu tápou v tom, jak se seznámit, mají ve svém okolí hodně. Rozhodly se proto uspořádat podobnou akci, na které kdysi svou druhou polovičku potkala Soňa.

Do měsíce naplnily Tržnici na Zelném trhu bezmála třemi stovkami single lidí všeho věku.

Chybové hlášení

Akce, kterou děvčata zorganizovala, probíhala v uvolněném duchu. Návštěvníci, kteří si dopředu zakoupili vstupenku, dostali po příchodu drink na uvítanou a poznávat se s ostatními mohli u stolních her, u baru nebo třeba při tanci. Nechyběl ani takzvaný speed dating, kdy u stolu na jedné straně seděly ženy, naproti nim muži a během dvaceti minut tak měli možnost popovídat si s deseti lidmi.

A když přeskočila jiskra, otevřená terasa nabízela romantický pohled na večerní Brno. To byl jediný povinný prvek programu. Museli o sobě ostatním účastníkům sdělit tři informace, jméno a věk. Díky tomu na první pohled poznáte, jestli si s daným člověkem budete mít, co říct, nebo ne," komentuje průběh večera Kristýna.

Internetová seznamka - vše o tématu |

Několik spřízněných duší se na místě zjevně skutečně setkalo, organizátorkám už teď chodí e-maily o plánovaných schůzkách, někteří rovnou z akce pokračovali do barů a k vidění byl dokonce i polibek.

Tak jsem mu popřála pěkný večer a omluvila se mu, že jsme nenaplnily jeho očekávání. Načež mi odpověděl, že tak to vůbec není. Oslovil hned první ženu, padli si do oka, hned na neděli mají naplánované první rande," vzpomíná spokojeně Soňa Alexová. Podle organizátorky Kristýny je největší rozdíl v seznámení se na ulici nebo třeba v klubu a toho na setkání pro nezadané v tom, že jsou všichni zúčastnění na stejné vlně.

Nikdy jsem nezažila, že by mě někdo oslovil třeba v knihovně nebo ve fitku. Každý si žije svůj život a cizího člověka není snadné oslovit," doplňuje ji Alexová. Obě ženy vyzdvihují setkání také nad online seznamky, kdy člověk nikdy neví, kdo doopravdy sedí na druhé straně. Přestože inspirací k prvotní myšlence o založení podobné události byl rozchod Kristýny, sama na události svůj protějšek nenašla. Myslela jsem hlavně na organizaci," popisuje.

Účelem akce ale údajně nebylo jen romantické seznámení, několik lidí si na setkání nezadaných našlo nové přátelé nebo partu na pořádání výletů. Letošní Ve správný čas na správném místě, jak ženy událost pojmenovaly, pro ně nicméně nebyla premiérová. Podobný nápad měly už před třemi lety, kdy se jim povedlo na jednom místě propojit asi stovku návštěvníků. Tento rok objem akce ztrojnásobily a na Tržnici přišlo mužů a žen ve věku od jednadvaceti do sedmdesáti let.

Jestli ale bude i nějaké příště, zatím prozradit nechtějí. Co by ale do budoucna nezadaným poradily, je nebát se. Přece jenom na akci nepřicházíte, abyste se bavila s kamarádkou, ale abyste potkala nové muže. A většina z nich si troufne oslovit spíše na osamělou ženu než dámský sněm," nabádá Alexová. Setkání zorganizovaly Kristýna se Soňou ve svém volném čase, podle jejich slov už jen pro to, že by tím mohly byť dvěma lidem změnit život. O tom, že by si z toho udělaly podnikání, zatím nepřemýšlejí.

V této chvíli ještě nemáme zaplacené všechny závazky, takže nevíme, jestli budeme na nule nebo na tom něco málo vyděláme. Jasné ale je, že na tom určitě nezbohatneme," směje se Kristýna. Cena vstupenky přesahovala částku čtyři sta korun. Děvčata popsala, že do rozpočtu zasáhly mimo jiné stále stoupající ceny a také náklady na propagaci.

I my máme spoustu plánů, které bychom rády realizovaly, ale do mínusu jsme se prostě dostat nechtěly," nastiňuje náročnou přípravu Kristýna. O tom, jak moc doopravdy byla děvčata s dohazováním správných protějšku úspěšná, se dozví asi za dva týdny.

Hledáte partnera? Amorovy šípy létají i po internetu | Ecz

Plánují totiž rozeslat účastníkům dotazníky, ve kterých zhodnotí, zda jim akce pomohla. Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku. Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.

Chci zprávy do e-mailu. Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo. Magdaléna Blažková redaktorka. Soňa Alexová a Kristýna uspořádaly na Zelném trhu setkání pro tři stovky nezadaných, aby alespoň dvěma lidem v Brně změnily život.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Foto: se souhlasem organizátorek. Propadl sledování porna: Nejdřív zábava, pak už jen zvyk, popisuje muž z Brna. Brno, Brněnské výstaviště, Zelný trh Brno , vstupenka. Jak by dnes obstáli milovníci jako Giacomo Casanova nebo třeba Oldřich Nový? Asi by se divili, že tradiční rituály dvoření často vystřídá seznamka na internetu. Jen v Břeclavi a Hodoníně hledají partnera přes internet stovky lidí. Má to své výhody i nevýhody. Na internetu si našla tři partnery.

S posledním jsem vydržela skoro dva roky. Má s tím špatné zkušenosti. Seznamování přes internet má i svá úskalí.

Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo - Hodonínský deník

Z profilu ženy nebo muže se dají jen těžko vyčíst charakterové vlastnosti. A už vůbec ne to, jestli se za milou mladistvou tváří skutečně skrývá ten, který inzeruje. Nikdo nemá záruku, že informace jsou v profilu pravdivé. Navíc to stojí i čas. Hodiny strávené psaním e-mailů nebo chatováním ještě nejsou zárukou, že dojde ke schůzce, natož vztahu. Dlouho jsme si dopisovali, jenže pak mi bylo řečeno, že na setkání je ještě brzo. Myslí si, že muži to mají těžší. To platí spíš u žen, které dostávají desítky nabídek.

Internetové seznamky ale nezavrhuje. A jejich vztah funguje dodnes. Hašová má za to, že svobodné ženy by si měly dávat na internetových seznamkách pozor. Podle ní se můžou snadno dostat do problémů. Se seznamováním má velké zkušenosti. Agenturu pro nezadané totiž provozuje už dlouhých třináct let. V databázi má desítky mužů a žen, její nejstarší klientka má dokonce pětasedmdesát let. Za svou praxi se ještě nesetkala s tím, aby nakonec někdo zůstal sám. Teď jsem třeba našla partnerku kamioňákovi, který je v agentuře zapsaný už osm let.

Je to chlap jako hora, něco přes sto kilo. Přišla za mnou jedna zdravotní sestra a já hned věděla, že by se k sobě hodili. Doba se ale mění, a to nejen kvůli internetu. Na partnerské soužití mají podle ní vliv i specializované časopisy a nejrůznější seriály, kde je hlavní dějová linka vystavěná okolo idylického páru nebo šarmantního muže s obrovským kontem.

Prý kvůli tomu mají některé nezadané ženy nereálné požadavky na partnery. V minulosti tomu tak nebylo. Chtějí, aby měl muž auto, dům a milion na kontě. Když se jich ale ptám, co nabízí, nemají odpověď. U starších žen to ale neplatí. Všímá si i toho, že ještě v minulých letech se neměli lidé problém seznamovat přes agenturu či internet i s partnery, kteří bydlí klidně tři sta kilometrů daleko.

ženy z ukrajiny seznamka Hodonín

To se ale změnilo a nezadaní dávají přednost těm, s nimiž se mohou setkat téměř okamžitě. Zkrátka námluvy a dvoření z předválečného období Oldřicha Nového se nevrátí.

ženy z ukrajiny seznamka Hodonín

Nové technologie ale dávají nezadaným nové možnosti, které boří představu o anonymním seznamování na internetu. Některé seznamky, především ty zahraniční, už totiž umožňují používat i systém kamer a mikrofonů. Lidé se tak mohou vzájemně slyšet, a především vidět. Kombinací WAP a GPS technologií pak může zájemce i zjistit, jací volní partneři jsou v jeho okolí, a dojednat si s nimi okamžitě schůzku.

Zamezení přístupu na server |

Vyzkoušejte naše kalkulačky a porovnejte vaši mzdu s ostatními obyvateli Česka. Ukrajina Prezidentské volby Workspace15 E15 Magazín.

Amorovy šípy létají i po internetu.

0 / 5

Populární profily

seznamka kolo a cyklistika Pelhřimov

Venuše, 47

seznamka mělník Litoměřice

Denisa, 34

eroticka seznamka ostrava Litomyšl

Justýna, 30

bezplatna seznamka Jirkov

Anastázie, 31

jak se seznámit introvert Strakonice

Zdeňka, 37

svatební agentura česká lípa Česko

Zdenka, 33