Alžběta, 43

Číslo profilu 3334328
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Alžběta
Země Czech Republic
Město Klášterec nad Ohří
Orientace Heterosexuální
Věk 43
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 175 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Švýcarsko Jamajka Kuba Maledivy

Archiv a starší CB Horní Krupá

Tuto zprávu poskytl uživatel Alžběta Klášterec nad Ohří 06/10/2023 12:41:06

Jaké jsou vaše hlavní ambice coby nově zvoleného předsedy hnutí Starostové a nezávislí? První ambice je jasná — pokračovat v tom úspěchu, který našemu hnutí vtisknul už Petr Gazdík: aby hnutí dále sílilo, aby bylo schopné po těch příštích volbách převzít vládní odpovědnost v nějaké zodpovědné vládě, která by skutečně prosazovala liberálnědemokratický model, o čemž v současnosti máme pochyby.

A samozřejmě chci, aby se ty preference odrazily od těch pěti směrem k deseti. My ji připravenou máme. Číst článek. Co tedy chcete dělat jinak než Petr Gazdík? To je vždy velmi těžká otázka po předsedovi, kterého sám považuji za velmi kvalitního. Chtěl bych tomu teď skutečně dát veškerý svůj čas, chtěl bych cestovat po republice a navštěvovat naše hnutí a spolu s našimi regionálními osobnostmi silněji v regionech identifikovat, že nejenom já jako ten už pražský politik, ale že i oni představují to hnutí Starostové a nezávislí.

Blízký kontakt s regiony je nutný. A potom se samozřejmě budu snažit i o to, aby naše nápady, které jsou opravdové a nejsou jen nějakou brožurou, jako představil Andrej Babiš ANO , vešly ve známost ve veřejném prostoru.

Melánie, příliš osobní známost csfd

To považuji za velmi důležité. Řekl jste, že chcete dovést hnutí do vlády. Průzkumy vám ale většinou přisuzují v lepším případě kolem pěti procent. Máte tedy nějaký plán, jak to bez toho marketingu udělat?

Identifikovat nás s našimi regionálními osobnostmi, což se mnohdy nedaří. Ony jsou uznávány, ale lidé je nevnímají jako reprezentanty STANu. To je první věc, na které musíme zapracovat. Druhá věc je představení našeho programu přímou komunikací s voliči — jezdit po České republice, představovat, co jim nabízíme, a ukázat i to, že současná vláda selhává.

Přehřívání ? | Forum

Ne jenom personálně, ona selhává věcně, tu prosperitu jim nepřináší. Vy jste v projevu řekl, že chcete vybudovat hnutí, které bude samostatné a silné, aby mohlo existovat samostatně. Znamená to, že v budoucnu už nehrozí podobný model spolupráce, jako měla být koalice s lidovci před volbami v roce ?

Lidovci chtějí budovat svébytnou existenci, která se nebude s dělit s nikým jiným. Koneckonců, tak to bylo i v evropských volbách, kde měli nabídku, aby šli do té spojené proevropské kandidátky. Nestalo se. Do budoucna jsou určitě možné nějaké koaliční modely, ale určitě není možné, abychom byli jen podporujícím subjektem.

My jsme už natolik autentičtí, programově silní a jednoznační, že chceme být vždy viditelní pod tou značkou Starostové a nezávislí. Všechno ukáže příští rok a půl. Ukáží to evropské volby, ukáží to krajské volby, ukáží to senátní volby. Jestli tam dopadneme dobře, pak věřím, že můžeme být případně těmi, kdo dá nabídku jiným subjektům, aby třeba kandidovali s námi. To znamená, že společnou kandidátku do sněmovních voleb se středopravicovými liberálními stranami vyloučit nemůžete? To je věčná otázka novinářů, ale ono se o tom opravdu špatně mluví dva a půl roku před parlamentními volbami.

Situace v České republice může mít vývoj, může se ukázat, že abychom zamezili nějakým nebezpečným tendencím, tak bude potřeba se spojit třeba do velmi nečekaných spojenectví, jako to dokázali Poláci před evropskými volbami.

To všechno je možné, ale v této chvíli já vidím roli samostatného STANu, který musí být i pro tu případnou spolupráci atraktivní a zajímavý. Postarat se o sebe, umět komunikovat s úřady nebo znovu najít cestu k rodině. To vše by se měli naučit podmíněně propuštění vězni v novém probačním domě v Písku. Český rozhlas - Zprávy. Vyhledávání Vyhledat. Facebook Twitter. Zpět na mobilní verzi. Mohlo by vás zajímat.

Malý, ale náš. Sociální síť Mastodon vrací pravidla do rukou uživatelů, není to ale zadarmo. Hrad se před volbami zbavil dlouholetých vedoucích.

Kdo je Jevgenij Prigožin? Její benefity jsou nezpochybnitelné, shodují se odborníci. Zprávy z domova. Mezi vězením a životem. V Česku se otevřel první probační dům pro vězně propuštěné na podmínku Postarat se o sebe, umět komunikovat s úřady nebo znovu najít cestu k rodině. Rohanová využila mezery a může zabojovat o Hrad.

Kdo chce být váš prezident? Přehled devíti kandidátů, kteří se utkají v boji o Pražský hrad. O Pražský hrad bude usilovat 9 kandidátů.

Favorité podmínky splnili, Divišovi chybělo podpisů Kandidát na prezidenta Bašta: poslanec SPD a bývalý velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Kandidátka na prezidentku Nerudová: ekonomka, vysokoškolská pedagožka a bývalá rektorka.

Prezidentské volby Nejčtenější 24 hodin 3 dny týden Nejčtenější za posledních 24 hodin Důchod 12 , nové zálohy na elektřinu 19 tisíc.

OPERÁTOR, MANIPULÁTOR -

Ze strategického pohledu už Rusko válku prohrálo. Důsledky neúspěchu se ještě projeví, říká Zelinka. Putin je borec, odzbrojí ukrofašisty, hlásal politik za SPD. Podle soudu musí zaplatit 45 tisíc. Nejčtenější za poslední 3 dny Důchod 12 , nové zálohy na elektřinu 19 tisíc.

Národnostní menšiny a jak s nimi lépe komunikovat | Ikaros

Proč odešel ministr Stanjura. Řehka: Armáda se primárně musí chystat na válku velkého rozsahu. Situace je vážná.

navazovat známost Havlíčkův Brod

Nejčtenější za poslední týden Proč odešel ministr Stanjura. Důchod 12 , nové zálohy na elektřinu 19 tisíc. Krvavý fotbal v Kataru: tisíce mrtvých, trávník v poušti a finále před Vánoci. Proč mnozí mobilizovaní Rusové, kteří do války většinou nechtějí, do ní nakonec přece jen jdou.

Březina, Diviš, Janeček i Zítko. Neúspěšní kandidáti na prezidenta se chtějí odvolat ke správnímu soudu. V Česku se otevřel první probační dům pro vězně propuštěné na podmínku. Případ ukradené vlajky. Brazilci přišli o Neymara. Hvězdný útočník bude kvůli zranění týmu chybět minimálně další dva zápasy. Sledujte nás na Facebooku Sledujte nás na Twitteru. MS fotbal Český rozhlas - Zprávy Zavřít.

Fotografie z vánoční slavnosti na které vystoupily děti, mládež s divadelní hrou a pěvecký sbor, jsou zde. Článek o betlémské hvězdě Jiřího Grygara zde. Stanovisko studijního odboru Rady Církve bratrské k problematice Známosti a manželství s nevěřícím zde. Léky pro Nikolaje na Podkarpatské Rusi jsou už zakoupeny viz foto. Proč jsme léky kupovali viz zde. Vánoční programy, které jsme pro Vás připravili. Pro vánoční atmosféru rozzářený keramický betlém v oknech sborového domu.

Je rozsvícen každý den od soumraku do Více zde. Pěkné prožití adventní doby a vánočních svátků přeje kazatel Roman Neumann. Nahrávka v MP3 z Adventního koncertu, který proběhl 7. Na koncertě se vybralo pro nemocného Nikolaje na Podkarpatské Rusi 13 ,- Kč.

Všem, kteří přispěli srdečně děkujeme! Fotografie z koncertu zde. Proběhla první cestománie, která byla zaměřeno na Podkarpatskou Rus. Nahrávka v MP3 je na stránkách o cestománii. Protože jsme celý víkend věnovali této zemi, můžete si poslechnout i zprávy Stanislava Heczka z této části Ukrajiny - na stránkách kázání v MP3.

V průběhu adventu a vánočních svátků se přijďte podívat na rozsvícený keramický betlém, který je rozsvícen každý den od soumraku do za okny sborového domu Církve bratrské v Horní Krupé. Stojí to za to! Výška jednotlivých postav je cca 30 cm a jsou směrovány směrem do ulice, takže pohled z přilehlého parkoviště na ně je přímo úchvatný.

Betlém připravily vedoucí keramického kroužku. Fotogalerie je připravena. Zveme vás na Adventní koncert, na kterém vystoupí pěvecký sbor a hornokrupské děti s koledami.

Koncert bude v neděli 7. Po koncertě bude možnost přispět na léky pro Nikolaje na Ukrajině, který leží s rakovinou kostí. Přispět budeme moci například zakoupením ručně vyráběných výrobků nebo finančním darem.

Ještě před vánoci se vybrané prostředky dostanou ve formě léků na Ukrajinu.

seznamka 30 | ČR | Havlíčkův Brod

Můžeme tak konkrétně pomoci tam, kde se nemají tak dobře jako my. Více na stránce pomáháme. Program adventních a vánočních setkání je připraven. Zavzpomínat na předávání cen výtvarné soutěže můžeme prostřednictvím fotografií. Více o celé akci zde. Pomalu začne už pátý ročník krupské cestománie, což jsou pravidelné programy o cestách a informacích o zajímavých zemích. Každoročně cestománie probíhají v zimním období v našem kulturním domě. O těchto zemích vypráví naši hosté, kteří je dobře znají.

Země, na kterou se zaměříme tentokrát je Podkarpatská Rus, která je s naší zemí historicky spjata. Vyprávění s promítáním povede Petr Kučera, který na Ukrajinu pravidelně několik let jezdí s humanitární i jinou pomocí.

Podkarpatská Rus - krajina, lidé, církev, jídla, život na podkarpatské Rusi aneb jak snadno a rychle zbohatnout v chudé zemi.

navazovat známost Havlíčkův Brod

Plakát zde. Adventní zpívání dětí - na neděli 7. Zveme děti, které si rády zazpívají některé vánoční koledy, aby přišly na zkoušky do kulturního domu v následující termíny: So Více na pozvánce zde. Další z nedělních zastavení bylo s tématem Zákon zachování špíny, aneb jak Bůh odstraňuje zlo?

Program doplnili i pracovníci organizace Teen Challenge, která pomáhá lidem s problémem závislosti na drogách. Kázání i životní příběhy jsou zde. Další povídání o Teen Challenge je zde.

Lego všude, kam se podíváš, ale hlavně: Lego pro kreativní děti! Pod tímto heslem probíhalo slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže, do které se přihlásilo 72 dětí z okolí Horní Krupé, Skuhrova, Dolní Krupé a Rozsochatce.

A opravdu. Když děti se svými rodiči přišly, viděly v hornokrupském kulturním domě stavebnice Lego, vláček z Lega a spoustu drobností, které byly od tohoto známého výrobce malých kostiček a dětské radosti. Vyhlášení výsledků probíhalo ve třech kategoriích: předškoláci, žáci 1. Ceny vítězům předával na požádání pořadatelů místní starosta Hugo Pelikán. Nakonec dostaly nějakou pozornost z Lega všechny děti, protože jsme chtěli odměnit jejich zapojení a projevenou kreativitu.

Výtvarná soutěž byla vyhlášena v souvislosti s Výstavou o Bibli nejen pro děti, která probíhala v Církvi bratrské v Horní Krupé. Tématem výtvarných prací byla Bible, biblická postava či příběh.

Na první pohled by se mohlo zdát, že vyhlášením vítězů s předáním cen a společnou fotografií vítězů vše skončilo. To by však byl velký omyl, tím to teprve začalo! Připravena byla celá řada rukodělných aktivit jako malování na kameny, vytváření výrobků ze slámy a sena, výroba papírových přáníček a také výroba z keramické hlíny.

A tak děti se svými rodiči strávily pěkné odpoledne vytvářením děl, které si v podvečer odnášely domů. Poděkování patří všem, kteří toto pěkné odpoledne připravili — mládeži, vedoucím keramického kroužku, výtvarné porotě i všem sponzorům a organizátorům.

Zavzpomínat na toto pěkné odpoledne můžeme prostřednictvím fotografií. Bůh, Orlík — bitvy a kamarádství Už jsme tu, a kdo ví, co nás čeká?? Byla jedna otázka, co jsem si položil, když jsem pod Orlíkem vystoupil z auta. Celkem 10 dorostů a dobývání hradu… Milé přivítání a ubytování ve zdech, no spíš sklepích Orlíku, někteří i pod širákem a pak večerní program, tak to byl pátek.

Sobota ráno — snídaně a teplý čaj, který přišel vhod po studené noci, a pak to začalo. Dva přátelští králové a jeden strom a spor o jedno jablko. Nedohodli se a nedalo se nic dělat, každý povolal své vojsko do bitev. Bojovalo se o bránu, věž a nakonec boje byly i na nádvoří Orlíku.

Po sečtení všech bodů z bojů vyhráli modří, byl verdikt kronikáře, který nás provázel celým dnem. Přípitkem na přátelství, slavnostním pasováním, hostinou a večerním programem jsme zakončili den. A neděle? Hry, souboje a samozřejmě shromáždění pod širým nebem. Oběd, vyhlášení nejlepších, pak úklid a hurá domů. Díky, Pane Bože, za tuhle akci, ochranu, počasí a taky za lidi, kteří Ti slouží, protože bez Tebe, bez nich by nebylo téhle akce. Nevznikla by nová kamarádství a ani ty nádherné úsměvy dětí.

A otázka na závěr: Co za rok, HoHo, bude repete??? Aleš Novák. Vyšlo v listopadové Bráně. K této akci, které se zúčastnil náš klub Lavina je fotogalerie zde. Komise pro výtvarnou soutěž se sešla a rozhodovala z více než sedmdesáti přihlášených výtvarných děl dětí z našeho okolí, bylo z čeho vybírat. Výsledky budou zveřejněny a ceny výhercům předány 9. Všechny děti a jejich rodiče zveme - každé dítě, které se zúčastnilo soutěže, a tak projevilo svou kreativitu, bude odměněno.

Lego pro kreativní děti! Kromě vyhlášení vítězů bude pro zájemce připravena zkouška slámování, malování na kameny, práce s keramickou hlínou a papírem.

Přijďte s rozvíjejte svou kreativitu. Fotografie z fotograficko-štrúdlového klání, které proběhlo v neděli 2. Proběhl 1. Plakátek zde. Soutěžní fotografie připravujeme zde. Poslední prohlídka výstavy o Bibli nejen pro děti s průvodcem byla po bohoslužbách 2. Fotky z této neděle zde.

0 / 5

Populární profily

seznamka sex cz Kolín

Amélie, 41

rande naslepo podle skutečnosti Dvůr Králové nad Labem

Růžena, 27

kontakt seznamka Vyškov

Valentina, 32

rande na jednu noc online Velké Meziříčí

Valeria, 22

jak se seznámit na kolejích Orlová

Drahuše, 46