Viera, 39

Číslo profilu 3391988
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Viera
Země Czech Republic
Město Pelhřimov
Orientace Bisexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 154 cm
Váha 71 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Kuba Spojené státy Nizozemsko Keňa

- osudová seznamka - nyní zdarma

Tuto zprávu poskytl uživatel Viera Pelhřimov 06/10/2023 01:25:06

Aktivně se snažíme, aby na naší seznamce byli registrovaní pouze slušní a sympatičtí uživatelé : Průběžně provádíme kontrolu nově registrovaných uživatelů. Pokud u určitého uživatele uvidíme, že nesplňuje níže uvedené podmínky, bude jeho profil smazán. Nemějte nám to za zlé, samozřejmě chceme mít základnu registrovaných uživatelů co největší, ale ne za každou cenu.

Inzerát typu: " chci ženu na sex " nebo " ahoj, jsem fajn " bude smazán. Nemáme nic proti jedno-větovým inzerátům, musí však mít hlavu a patu : Povězte něco o sobě a o tom koho hledáte :. Pokud se uživatel prezentuje takto, tak se vystavuje nebezpečí, že mu kromě smazání profilu zamezíme přístup z jeho IP adresy.

Město: Liberec Věk: 37 let Výška: cm Váha: 68 kg. Město: Strakonice Věk: 38 let Výška: cm Váha: 74 kg. Město: Brno — město Věk: 35 let Výška: cm Váha: 64 kg. Město: Brno — město Věk: 36 let Výška: cm Váha: 60 kg.

Město: Liberec Věk: 42 let Výška: cm Váha: 64 kg. Mám manžela a 2 děti.

lide seznamka chat Kutná Hora

Organizačně vše funguje jak má a nechci na tom nic měnit Ráda se seznámím s respektujícím, charismatickým a vtipným mužem, který mě bude umět překvapit a při nepravidelných schůzkách se se mnou radovat ze života ne, jen v podobě sexu. Město: Plzeň Věk: 30 let Výška: cm Váha: kg. Město: Kladno Věk: 43 let Výška: cm Váha: 79 kg. Hledám kamaráda na pravidelný sexik Nic víc nehledam..

Přála bych si najít fajn a normálního muže. Nemám žádné požadavky,nehledám nic extra a ani ty neočekávej kamasutru. Najdu něžnýho,mazlivýho a vášnivýho přítele? Město: Hodonín Věk: 38 let Výška: cm Váha: kg. Město: Chrudim Věk: 36 let Výška: cm Váha: 58 kg. Město: Olomouc Věk: 44 let Výška: cm Váha: 75 kg.

Jsem tak trochu boubelka : moc toho nenamluvím ale zato se ráda mazlím : kdo správně zabrnká na mou strunu dokáži být i pěkná divoška : žel jsem vlčice samotář a to dos odrazuje : stručněji, hledám někoho kdo bude mluvit za mě a nechá promlouvat jen mé tělo touhu po doteku po jiskření těl co touží po něžném doteku po splynutí těl kdy realita jde stranou ,jen ty a já co ty na to?

Město: Ostrava Věk: 43 let Výška: cm Váha: 70 kg. Město: Trutnov Věk: 41 let Výška: cm Váha: 69 kg. Na vážnou známost nemám chuť a čas. Ráda bych se občas s někým pomazlila. Jsem sympatická s ženskou postavou. Je na mně příjemný pohled, ale modelka nejsem : Pokud jsi trochu k světu, šikovný v posteli a samozřejmě naprosto zdravý, budu ráda, když o sobě dáš vědět :. Město: Praha 2 Věk: 42 let Výška: cm Váha: 79 kg. Osamocena, s chutí do života,momentálně bez něhy, pohlazení, milování.

Milá a nekonfliktní žena hledá objetí a porozumění. Jsem majitelkou většího poprsí. Město: Praha 5 Věk: 28 let Výška: cm Váha: kg. Město: Plzeň Věk: 32 let Výška: cm Váha: kg. Hledam kamarada, pohledneho, mileho a inteligentniho.. Město: Plzeň Věk: 47 let Výška: cm Váha: kg. Město: Brno — město Věk: 50 let Výška: cm Váha: kg. Nejsem model na spodní prádlo, spíš na zimní oblečení.

Chlap co právě zlomil padesátku hledá fajn ženskou která s nim jednou až dvakrát měsíčně uleti z kolotoče normálního přežívání.

lide seznamka chat Kutná Hora

Samozřejmě maximální diskrétnost je nutností. Mám rád kolo a občas si zajdu na ryby. Nikdy mě nebolí hlava. Fotku pouze oplátku. Snad najdu? Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé. Seznamte se online a domluvte si první rande. Nalezeno lidí k seznámení. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 20 až 55 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let Středočeský kraj.

Kutná Hora | Lidé k seznámení | Seznamka

Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 39 až 48 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 49 let Celá ČR.

Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, milenecký vztah, ostatní. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 50 let České Budějovice. Preferuji nezávazný flirt, volný čas. Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah, zážitky a akce.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 61 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas.

Kutná Hora | Lidé k seznámení | Seznamka

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 40 až 55 let Česká Lípa. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 40 až 60 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, osobní rozvoj.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 55 let Liberecký kraj. Lidé Zajímají mě Lidé muži ženy páry skupiny. Stav Nerozhoduje bez vztahu ve vztahu. Hledající Nerozhoduje muže ženu pár skupinu. Vztah, zájem Nerozhoduje vážný vztah nezávazný flirt přátelství a pokec dopisování a chat milenecký vztah výměna partnerů zážitky a akce volný čas osobní rozvoj business ostatní.

Seznamka Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé.

Chybové hlášení

Michael20 muž 27 let svobodný Hodonín. Erik 75 muž 47 let rozvedený Karlovy Vary. Arnon muž 40 let rozvedený Praha. Anny78 žena 44 let rozvedená Kladno. Ppavla1 žena 48 let zadaná Pardubice. Lukky muž 24 let svobodný Olomouc. Azir muž 28 let svobodný Ostrava.

Chybové hlášení

Petar muž 19 let svobodný Praha. Martin muž 35 let zadaný Přerov. Tomig muž 33 let svobodný Olomouc. Matulda muž 30 let ženatý Česká Lípa. Katerinamilkos žena 29 let svobodná Praha. Pavlík 46 žena 46 let rozvedená Mladá Boleslav. MartinL muž 28 let svobodný Zlín. JirWood muž 37 let svobodný Domažlice. Manx muž 29 let zadaný Jablonec nad Nisou. Davidgue muž 38 let svobodný Brno. Jiřiček muž 50 let svobodný Karlovy Vary. Načíst další.

0 / 5

Populární profily

chat seznamka Mladá Boleslav

Zuzana, 25

kino seznamka Česko

Anna-Marie, 34

turisticka seznamka Rumburk

Rozálie, 47

svatební agentura frýdek-místek Havířov

Lenka, 27

darling seznamka Jindřichův Hradec

Matilda, 19

seznamka pro dospele Jihlava

Valentýna, 28