Radana, 36

Číslo profilu 3780432
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Radana
Země Czech Republic
Město Ostrava
Orientace Bisexuální
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 165 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Spojené arabské emiráty Dánsko Norsko Maďarsko Kapverdské ostrovy Slovinsko Dominikánská republika

Tuto zprávu poskytl uživatel Radana Ostrava 06/4/2023 03:37:06

Stránka Řádků důvěry vychází díky zájmu našich čtenářů.

poskytovatel internetových služeb v Česko

Proto nám pište svoje životní příběhy, rádi je zveřejníme. A možná se dočkáte i písemného ohlasu dalších čtenářů. Jsem 54letá, cm vysoká podnikatelka. Přes týden jsem dosti zaměstnaná, ale pak přijde víkend a zjistím, že mi chybí lidský kontakt a povídání.

Jezdím na výlety autem nebo na kole. V zimě jezdím lyžovat, ale samotné je mi trošku smutno. Mám dvě velké dcery, které však mají své rodiny a své přátele. Ráda pracuji na zahrádce, chodím do kina a do divadla. Jezdím na country festivaly a v létě se vždy těším k moři.

Ráda bych touto cestou poznala vysokého a alespoň trochu šikovného domácího kutila, nekuřáka, který má rád sport. Pokud chcete reagovat na tento příspěvek, pište na adresu redakce uvedenou vlevo na této straně. Na obálku napište, komu odpovídáte a datum otištění příspěvku. Dopisy adresátům předáme. Vážená redakce, jelikož nemám příliš mnoho příležitostí k seznámení, rád bych využil vašich Řádků důvěry a poznal tak ještě krásný vztah založený na důvěře, upřímnosti a spolehlivosti.

Rád bych se seznámil s příjemnou ženou z Pardubic kolem 55 let, do cm a 75 kg. Jsem nekuřák, řadím se spíše mezi abstinenty, jsem slušný a mám rád výlety, jízdu na kole, sportovní i kulturní akce. Vážená redakce, rád si občas pročítám vaši rubriku Řádky důvěry, a proto bych rád vaším prostřednictvím oslovil ženu, která žije taky sama jako já.

příležitostné flirtování Česká Třebová

Jsem vyšší postavy a je mi 28 let. Bydlím v bytovce v malém městě ve východních Čechách. Po hospodách nevysedávám, jsem mírný kuřák a alkohol piji jen příležitostně. Nehledám bohatství ani krátkodobý flirt pro zábavu, ale naopak vztah založený na důvěře a věrnosti.

Vážená redakce, velice si považuji toho, že ještě stále uveřejňujete Řádky důvěry, i když už ne tak často.

Tyto Řádky jsou ojedinělé v tom, že dávají osamoceným lidem možnost si najít k sobě partnera podle svých představ. Nejsou to totiž strohé inzeráty, ale dávají čtenářům možnost trochu poznat toho druhého. I já jsem moc vděčná, že mohu napsat do tohoto Deníku svoji touhu najít partnera, se kterým bych ráda dožila svůj život v klidu, pohodě, lásce a vzájemném porozumění.

Je mi 60 let, jsem plnoštíhlé postavy. Přestože jsem již v důchodu, stále ještě pracuji. Jsem rozvedená, mám tři dcery a dvě vnoučata. Ale jak už to tak bývá, mají svůj život a mně bývá smutno. Proto bych měla ráda někoho vedle sebe.

Bydlím ve městě, v bytovce, ale raději bych žila v domečku se zahradou, na které ráda pracuji. Byla bych velice ráda, kdyby se mi ozval muž, který neholduje alkoholu — myslím tím doslova alkoholika, který není sobecký, je tak trochu kutil a hlavně má rád rodinný život.

Vážená redakce, pravidelně si kupuji páteční vydání vašich novin a pročítám si příběhy v Řádcích důvěry. Bydlím v rodinném domku. Mám ráda práci na zahrádce a ráda stále něco kutím a vylepšuji. Mám ráda pořádek, zahrádku a vaření. Chci, aby byl domov útulný a dobře se mi v něm bydlelo. Dům je natolik veliký, že zde spolu se mnou bydlí i moje maminka, která je sama a není jí tak alespoň smutno.

Jsem rozvedená 35letá žena. Mám dvě zdravé děti ve věku 8 a 4 roky. Moc nám chybí kamarád, se kterým bychom mohli trávit volné chvíle. Práce kolem domku a dětí je hodně. Nemohu si stěžovat na nudu, pak ale přijdou večery a víkendy, kdy se cítím osamocená.

Chtěla bych si s někým popovídat, radovat se, plánovat…. Kluci také smutně pokukují po tatínkovi, nemají si s kým zahrát fotbal, jezdit na kole. Já jim se vším také neumím poradit. Milé Řádky důvěry, každý pátek pročítám Pardubický deník, zdali nenarazím na tuto rubriku, a stále věřím, že se mi podaří touto cestou poznat přítelkyni, ženu z Pardubic nebo okolí. Vím, že vaše Řádky důvěry pomohly mnoha osamělým lidem najít přátelství nebo lásku na celý život.

Table of contents. Prodej výpočetní techniky. Převody peněz. Hostování webu. Počítačová podpora a služby. Vývoj softwaru. Ústředí společnosti. Dodavatel kancelářských potřeb. Vybrat Polidar s. Survio helps you create online surveys very quickly and easily.

příležitostné flirtování Česká Třebová

Vybrat Stavbomat. Hybešova 37 , 00 Brno-střed , Česko Katalog stavebních firem a dodavatelů, veškerý stavební materiál a stavebniny z jednoho místa, reference řemeslníků a poptávky dodavatelům, Ostrava. Vybrat UPC Česká republika, s. Vybrat ONEsolution s. Vybrat Savvy, s. Vybrat Bronislav Churý.

'Kluci smutně pokukují po tatínkovi, nemají si s kým zahrát fotbal' - Hradecký deník

Vybrat DC Savings System, a. Vybrat Nej. Vybrat TenNet. Chceš mít smysluplnou práci…. Brusič nebo Lisař do Chodové Plané. Aktuálně nabízíme příležitost si přijít k více než dobrým penězům. Do společnosti v Chodové Plané…. Provozovatel prodejny tabáku - Mariánské Lázně. Oblastní obchodní manažer Německo - Berlín. Vyhledávání obchodních příležitostí. Nadstandardní péče o klíčové…. Pracovník úklidu na zkrácený úvazek. Hledáte práci na zkrácený úvazek?

Grafton Recruitment Plzeň. Zvolte region. Zaměstnání obory Administrativa Automotive Bankovnictví a finanční služby Brigády Ekonomika Elektrotechnické profese Cestovní ruch a ubytování Chemie a potravinářství Gastronomie a pohostinství Informační technologie Kvalita a kontrola jakosti Logistika a doprava Management Manuální a dělnické profese Marketing a media Nákup Obchod-prodej Ostraha a bezpečnost Personalistika a lidské zdroje Právní služby Reality Řemeslo a umění Služby Stavebnictví Strojírenství Technické profese Telekomunikace Výroba, průmysl a energetika Vzdělávání, věda a vývoj Zdravotnictví a farmacie Zemědělství, lesnictví a ekologie Ostatní Práce v zahraničí zobrazit všechny kategorie.

Čtěte Pracujete jako horník, brusič, sklář nebo zdravotní sestra? Možná půjdete do důchodu dřív a nebudete na tom tratit Ministerstvo práce a sociálních věcí v současné době dokončuje novelu, která sníží Nemáte na kancelář?

Zkuste sdílenou a nebo spolupracovnu Podnikáte, nechete pracovat z domova a pronajímat si prostory pro kanceláře je pro vás Zkrácení pracovní doby? Třeba Američané tento benefit nevítají V poslední době se hodně píše o tom, že by ekonomickému růstu vůbec neuškodilo, kdyby se.

Table of contents Dobře naložený sýr s klobáskou a kysaným zelím Nejlepších 10 hotelů s parkováním v destinaci Aš, Česko spfpermerror. Má je i ten váš? Prima Ženy. Karlovarský kraj. Ostrava Česko hledam milence? Nabídky práce - Děti - Plzeň Careerjet. Internetová kavárna.

Jazyková škola. Zobrazení výsledků na mapě. Vybrat Tkom CZ s. Nejlepších 10 hotelů s parkováním v destinaci Aš, Česko spfpermerror. Partnerský horoskop Nadstandardní péče o klíčové….

Chybové hlášení

Koordinátor s ukrajinštinou - Cheb. Ostrov, Česko okres Cheb. Trenkwalder a. Operátor výroby. Boloňská omáčka z čočky. Account Options?

0 / 5