Drahuše, 24

Číslo profilu 4023606
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Drahuše
Země Czech Republic
Město Uherské Hradiště
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 170 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Portugalsko Řecko Kroatië Malta

Víkend s kaskadéry v Čáslavi nabídne vystoupení v sobotu i v neděli - Kutnohorský deník

Tuto zprávu poskytl uživatel Drahuše Uherské Hradiště 06/4/2023 03:17:06

Nakupovat nejenom pro sebe, ale současně pomoci potřebným mohou lidé, kteří v sobotu Upozorňuje na to Marcela Mommersová z Oblastní charity Kutná Hora, jež připomíná, že se uskuteční podzimní kolo celostátně organizované Sbírky potravin. V Kutné Hoře potrvá deset hodin, od osmé do osmnácté; v Čáslavi, kde půjde o novinku, bude o tři hodiny kratší: začne rovněž v 8.

Z Katlova do Čáslavi | icz

Darované potraviny — ale i hygienické prostředky — jsou velmi potřebné; čím dál víc. Připomíná, že lidé, kteří nezapomínají na vstřícnost, ale na nákup se třeba v sobotu nedostanou, mohou dar, který opravdu pomůže, poslat z domova on-line: na webech Košík.

Také bližší informace lze najít na webu: na adrese sbirkapotravin. Sbírka potravin se koná dvakrát ročně a je organizována ve všech krajích potravinovými bankami a Českou federací potravinových bank ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu a Asociací společenské odpovědnosti. Zapojují se klíčové obchodní řetězce působící na českém trhu — a také partneři z neziskového sektoru, mezi kterými je i Charita Česká republika.

Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Milana, seznamka rande zona

Chci zprávy do e-mailu. Do potravinové sbírky mohou lidé přispět v Kutné Hoře i Čáslavi. Milan Holakovský Reportér. V Kutné Hoře a Čáslavi se uskuteční podzimní kolo celostátně organizované Sbírky potravin. Foto: Oblastní charita Kutná Hora.

Čáslav - Výsledky pro Komunální volby , kandidátky –

Obrazem: Okolí házenkářského hřiště v Kutné Hoře rozzářil lampionový průvod. Kutnohorsko Češi v číslech 5. Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Kultura Architektura Za jídlem 7. Auto testy Dům a zahrada. Společnost 8. Hobby 4. Celebrity 5. Volby na Kutnohorsku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky. COM Seat Ateca 2. Cesta z Katlova do Čáslavi není moc dlouhá. Potkali jsme několik zajímavých názvů obcí a dorazili na čáslavské náměstí. Je něco málo po poledni. Hned před námi - informační centrum.

najdi rande online Čáslav

Rohová budova a vedle krásný kostel s vysokou věží. Tak to je to, co nás zajímá jako první. Příjemná slečna nás přivítá otázkou, zda něco hledáme.

Jako první koupím kulatou turistickou známku pro vnuka, syn turistickou vizitku a razítko do deníku. Ještě se rozhlížím po nějaké dostupné brožurce. Slečna hned nabízí tištěného průvodce - Město Čáslav a Kostel sv. Petra a Pavla.

Začínám si pročítat letáček a ptám se, zda je kostel otevřený. Ale jestli máte zájem, můžete se podívat na věž. Tam je to otevřené.

Víkend s kaskadéry v Čáslavi nabídne vystoupení v sobotu i v neděli - Kutnohorský deník

Je to jen pár kroků. Slečna zamkne dveře infocentra a hned začíná s výkladem. Měří 88,5 metrů. Vy můžete dojít po schodech, včetně dvou žebříků, do výšky 50 metrů.

Cestou uvidíte zvon Gerald ze A na konci je krásný stroj věžních hodin od hodináře z Čáslavi. Tak teď Vám otevřu a vy si půjdete sami nahoru. Přeji vám hezký výhled. Ještě poznámka. Až se vrátíte, zavřete na závoru a přijďte mi, prosím, říci.

S úsměvem se ptám: "Kolik času mi dáte na návrat? Moje nohy už jsou do schodů pomalé. Slečna mi s úsměvem odpoví, že zavírací doba je v 16, V celé věži jsme sami, a tak stoupáme po točitých schodech.

Není kam spěchat, tak se pomalounku sunu vpřed a snažím se alespoň něco nafotit. Ještě zdolat žebříky a Již cestou bylo slyšet silný vítr.

Jestli je vyhlídka otevřená, tak to nebude příjemné. Bundu mám v autě. Poslední schůdek a otvírá se nám výhled na město a okolí.

Díváme se přes okna, a tak nám vítr nevadí. Ale pohled stál za tu námahu. U každého okénka stojí židle a je zde napsáno, kam koukáme a kde co vidíme. Pár fotek a pomaloučku dolů. Ve věži je vidět , že se zde stále pracuje a renovuje. Opravují schody a instalují novou elektriku. Vše zabezpečené plotem. A již přicházejí další turisté.

najdi rande online Čáslav

Z venku se koukneme okénkem ve dveřích do kostela, okoukneme náměstí a - kolik je času? Tak to stihneme.

0 / 5

Populární profily

seznamka sport brno Jičín

Amalie, 35

svatební agentura diana Vyškov

Zdislava, 31

flirtování hledání Krupka

Romana, 49

muži single Žďár nad Sázavou

Drahuše, 48

seznamka pro seniory Holešov

Vilemína, 24

seznamka litomerice Jaroměř

Drahomíra, 46