Radomíra, 45

Číslo profilu 5489140
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Radomíra
Země Czech Republic
Město Vlašim
Orientace Lesbičky
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 175 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Filipíny Egypt Spojené státy Mexiko

Gay seznamka -

Tuto zprávu poskytl uživatel Radomíra Vlašim 06/10/2023 12:16:06

Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé. Seznamte se online a domluvte si první rande. Nalezeno lidí k seznámení. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 40 až 60 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, osobní rozvoj. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 99 let Středočeský kraj.

Seznamka Karlovy Vary | VK

Preferuji nezávazný flirt, zážitky a akce, osobní rozvoj, ostatní. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 55 let Liberecký kraj. Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 45 až 59 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 30 až 46 let Kraj Vysočina.

Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 40 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, zážitky a akce. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 55 let Jihomoravský kraj.

Seznamka zdarma - - Bezplatná seznamka

Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let Chomutov.

seznamka bez registrace Karlovy Vary

Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 50 až 66 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, volný čas. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 60 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 40 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let Mladá Boleslav. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business, ostatní.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 32 až 52 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, ostatní. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 70 až 99 let Středočeský kraj.

Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, volný čas. Lidé Zajímají mě Lidé muži ženy páry skupiny. Stav Nerozhoduje bez vztahu ve vztahu.

Karlovy Vary Inzerce zdarma, bazar, inzeráty |

Hledající Nerozhoduje muže ženu pár skupinu. Vztah, zájem Nerozhoduje vážný vztah nezávazný flirt přátelství a pokec dopisování a chat milenecký vztah výměna partnerů zážitky a akce volný čas osobní rozvoj business ostatní. Seznamka Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé.

Katerinamilkos žena 29 let svobodná Praha.

Seznámení s mužem či ženou – Karlovy Vary – Karlovarský kraj » Seznamka zdarma

Pavlík 46 žena 46 let rozvedená Mladá Boleslav. MartinL muž 28 let svobodný Zlín. JirWood muž 37 let svobodný Domažlice. Adriana Top žena 40 let svobodná Praha. Patrik muž 32 let svobodný Frýdek-Místek. Manx muž 29 let zadaný Jablonec nad Nisou. Davidgue muž 38 let svobodný Brno. Jiřiček muž 50 let svobodný Karlovy Vary.

Kubiik muž 37 let svobodný Mladá Boleslav. Čarodějka 12 žena 50 let rozvedená Hodonín. Běda29 muž 28 let svobodný Chomutov. František muž 66 let rozvedený Beroun. Kerberos muž 38 let rozvedený Nymburk. Jezevec9 muž 33 let svobodný Mladá Boleslav. Martin muž 47 let svobodný Bruntál. Janina4 žena 74 let rozvedená Kladno.

Načíst další. Všeobecně O saunování. Zprávy ze světa saunování: Nejnovější zážitky z Infinitu Maximu v Brně. Únor Česká Finská sauna a ty další. Leden Litomyšlský Savitar v historickém domě. Relax Infinit Brno když na brněnské přehradě prší. Nová Sauna Penzionu Horácko, Tři studně. Aquapark Uherské Hradiště. První návštěva nového Aquaparku Pardubice Návštěva Wellness Hotel Pytloun Liberec Nové saunové desatero.

Návštěva v Saunovém ráji Holice 5. Posledních pár wellnessenek do Babylonu za Kč! Den saunování v Aquapalace.

ProfiBDSM - BDSM seznamka

Valašský ceremoniál. Nové sauny v Aquapalace Rozhovor o saunových ceremoniálech s ing. Steinhaizlem, Aquapalace Praha 9.

seznamka bez registrace Karlovy Vary

Indiánské saunování na Vysočině. Sobotní saunové ceremoniály v AP Olešná se nám vydařily. Mikolášek: Saunisté a naturisté 2. Vytvořena mapa saun Dolního Rakouska a Sibyllenbadu v Bavorsku 1. Mikolášek aktuálně o saunování.

Aktuální stav koupání a saunění včera jsem tam byl : Po létech velké spokojenosti přichází samá negativa: otevírací doba pro veřejnost už jen Po, St a Pá 15 až 18 hod , cena za 1hod rovných ,— Kč, v ceně je bazén, vřídelní whirpool, sauna a zapujčení prostěradla.

Moc jich není: Vřídelní voda-nesmrdí chlórem, společná sauna, kabinky pro převlékání. Pro nenaturisty doporučuji blízký Sokolov , např. Superrelax ve světě saun vnitřní ,venkovní, suché, barevné, dřevěné,kamenité,mramorové, turecké lázně i páry s vůní eukaliptu,levandule,pomerenče. Všude přítomná čistota a klid i ve velké odpočívárně při karemelovém čaji ze samovaru. Denně do 22 hod. Prožili jsme neopakovatelenou pohodu, pocity volnosti svobody i z natur. Kdo navštěvuje toto zařízení v Sybillbadu ví o čem píši.

A to jsme objevili 12km od bydliště. Je to málo či hodně. Všem z naší lokality vřele doporučuji. Pro úspěch vše si zopakujeme Lázně III — bazén, whirlpool bývalý, nyní bez bublin a sauna — jsou už delší dobu vyhrazeny opět pro naturisty.

Provozní doba je ale upravena tak, aby odpovídala návštěvám pacientů, tedy v době od 8,00 do 15,00 — poslední vstup cca. Pro muže út, čt, so. Nevím přesně, které dny jsou vyhrazeny ženám.

Lze se ale informovat na tel. Lázně III — bazén,whirpol pořád bez bublin , sauna — provozní doba od 7,00 do 14,30 hod.

Muži -út,čt — vstupné ,—kč.

0 / 5