Rita, 34

Číslo profilu 5521085
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Rita
Země Czech Republic
Město Třinec
Orientace Heterosexuální
Věk 34
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 152 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Švýcarsko Kapverdy

Wellness Kuřim | - vše o českém naturismu

Tuto zprávu poskytl uživatel Rita Třinec 06/4/2023 04:11:06

Ta byla v té době šťastně zadaná, mimo jiné díky události pro nezadané, která se před čtyřmi lety pořádala na brněnském výstavišti.

Obě mladé ženy si uvědomily, že nezadaných lidí, kteří trochu tápou v tom, jak se seznámit, mají ve svém okolí hodně. Rozhodly se proto uspořádat podobnou akci, na které kdysi svou druhou polovičku potkala Soňa. Do měsíce naplnily Tržnici na Zelném trhu bezmála třemi stovkami single lidí všeho věku. Akce, kterou děvčata zorganizovala, probíhala v uvolněném duchu.

Návštěvníci, kteří si dopředu zakoupili vstupenku, dostali po příchodu drink na uvítanou a poznávat se s ostatními mohli u stolních her, u baru nebo třeba při tanci. Nechyběl ani takzvaný speed dating, kdy u stolu na jedné straně seděly ženy, naproti nim muži a během dvaceti minut tak měli možnost popovídat si s deseti lidmi. A když přeskočila jiskra, otevřená terasa nabízela romantický pohled na večerní Brno.

To byl jediný povinný prvek programu. Museli o sobě ostatním účastníkům sdělit tři informace, jméno a věk. Díky tomu na první pohled poznáte, jestli si s daným člověkem budete mít, co říct, nebo ne," komentuje průběh večera Kristýna.

Několik spřízněných duší se na místě zjevně skutečně setkalo, organizátorkám už teď chodí e-maily o plánovaných schůzkách, někteří rovnou z akce pokračovali do barů a k vidění byl dokonce i polibek. Tak jsem mu popřála pěkný večer a omluvila se mu, že jsme nenaplnily jeho očekávání. Načež mi odpověděl, že tak to vůbec není.

Oslovil hned první ženu, padli si do oka, hned na neděli mají naplánované první rande," vzpomíná spokojeně Soňa Alexová. Podle organizátorky Kristýny je největší rozdíl v seznámení se na ulici nebo třeba v klubu a toho na setkání pro nezadané v tom, že jsou všichni zúčastnění na stejné vlně.

Nikdy jsem nezažila, že by mě někdo oslovil třeba v knihovně nebo ve fitku. Každý si žije svůj život a cizího člověka není snadné oslovit," doplňuje ji Alexová.

Obě ženy vyzdvihují setkání také nad online seznamky, kdy člověk nikdy neví, kdo doopravdy sedí na druhé straně. Přestože inspirací k prvotní myšlence o založení podobné události byl rozchod Kristýny, sama na události svůj protějšek nenašla.

Myslela jsem hlavně na organizaci," popisuje. Účelem akce ale údajně nebylo jen romantické seznámení, několik lidí si na setkání nezadaných našlo nové přátelé nebo partu na pořádání výletů. Letošní Ve správný čas na správném místě, jak ženy událost pojmenovaly, pro ně nicméně nebyla premiérová. Podobný nápad měly už před třemi lety, kdy se jim povedlo na jednom místě propojit asi stovku návštěvníků. Tento rok objem akce ztrojnásobily a na Tržnici přišlo mužů a žen ve věku od jednadvaceti do sedmdesáti let.

Jestli ale bude i nějaké příště, zatím prozradit nechtějí. Co by ale do budoucna nezadaným poradily, je nebát se. Přece jenom na akci nepřicházíte, abyste se bavila s kamarádkou, ale abyste potkala nové muže. A většina z nich si troufne oslovit spíše na osamělou ženu než dámský sněm," nabádá Alexová. Setkání zorganizovaly Kristýna se Soňou ve svém volném čase, podle jejich slov už jen pro to, že by tím mohly byť dvěma lidem změnit život.

Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo - Brněnský deník

O tom, že by si z toho udělaly podnikání, zatím nepřemýšlejí. V této chvíli ještě nemáme zaplacené všechny závazky, takže nevíme, jestli budeme na nule nebo na tom něco málo vyděláme.

Jasné ale je, že na tom určitě nezbohatneme," směje se Kristýna. Cena vstupenky přesahovala částku čtyři sta korun. Děvčata popsala, že do rozpočtu zasáhly mimo jiné stále stoupající ceny a také náklady na propagaci. I my máme spoustu plánů, které bychom rády realizovaly, ale do mínusu jsme se prostě dostat nechtěly," nastiňuje náročnou přípravu Kristýna.

O tom, jak moc doopravdy byla děvčata s dohazováním správných protějšku úspěšná, se dozví asi za dva týdny. Plánují totiž rozeslat účastníkům dotazníky, ve kterých zhodnotí, zda jim akce pomohla. Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman.

O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku.

Chybové hlášení

Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu. Obří seznamka v Brně: přišlo nezadaných. Podívejte se, jak to probíhalo. Magdaléna Blažková redaktorka. Soňa Alexová a Kristýna uspořádaly na Zelném trhu setkání pro tři stovky nezadaných, aby alespoň dvěma lidem v Brně změnily život. Foto: se souhlasem organizátorek.

Zamilovanost neomlouvá, rozhodl soud. Napálená účetní dostala devět let -

Propadl sledování porna: Nejdřív zábava, pak už jen zvyk, popisuje muž z Brna. Brno, Brněnské výstaviště, Zelný trh Brno , vstupenka. Brněnsko 20 2. Zprávy z Česka Brněnsko 18 1. Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Zločiny a soudy 5 1. Stavba 5. Za jídlem. Autosalon Dům a zahrada.

Zdraví Kutilství Celebrity 4.

evropska seznamka cz prihlaseni Kuřim

Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu Skuteč , Registrace Zapomněl jsem heslo. CVVZ Skuteč Celostátní vzájemná výměna zkušeností Skuteč , Vpřed, Čtrnáctka Praha S ano Ing.

Ludmila Pohanková Kolčava Duha z. Říčany Říčany S ano Mgr. Radka Pešlová Lobi www. Pohořelice S ano Mgr. Jiří Zajíc Edy Junák - český skaut, z. Holešov VIP ano Mgr. Vlastimil Jura Kočičák Mladí chovatelé zvířat, z.

Účetní naletěla podvodníkovi ze seznamky. Poslala mu z firmy milionů -

Radost-Ostrava, z. Cvikov S ano Mgr. Lucia Liptovská Špagi Slovenský skauting T. Carrigo, Lucie Navrátilová Táborový klub Hradečtí Lvi z. Oddíl Hlinsko S ne Bc. Carrigo Bratislava S ano Bc. Čeladná S ano Ondřej Machulda Pionýr, z. Strančice S ano Aga Derflová Pionýr, z.

Jan Klec Tesák Pionýr, z. Eliška Karaffová, DiS. Sojpi Junák - český skaut, z. Junák - český skaut, 5. Zuzana Nedomová Zuza ZuM je radost, z. Jesenická oblast, T. Toulavý vítr České Budějovice L ano Mgr. Praha 9 S ano Zbyněk Liška Pionýr, z.

Ostrava S ano Vít Mičkech Česká tábornická unie, z.

Seznamka - online seznámení zdarma a bez registrace |

Derwen, 5. Daniel Machala A. Zuzana Wildová, Ph. Simona Zelinková Altus, z. Provodov P ano Simona Doubravová Česká tábornická unie, z. Modrá Střelka Náchod S ano Bc. Plejády Šternberk S ano Bc. Veru Pionýr, z. Brno S ano Kateřina Balašová Pionýr, z. Lenka Poláčková Pežuta Win Česká tábornická unie, z. Hunkpapa Chomutov p. Kameničná S ano Mgr. Brďo Týniště nad Orlicí S ano Mgr. Milena Kostečková Think Creative, s. Jílové u Prahy L ano Mgr. Michaela Doležálková Mája Letní tábor Krasnice, z.

Rekreační středisko Krasnice Pardubice S ano Bc. Tomáš Smejkal Letní tábor Krasnice, z.

evropska seznamka cz prihlaseni Kuřim

Tereza Lubasová, Ph. Magdaléna Bürgerová Majda Letní tábor Krasnice, z. Pardubice S ano Mgr. Tibor Schwarz, DiS. Lucie Mrozovská "Žijeme naplno" z. Ostrava S ano Bc. Adéla Fialová Pionýr, z. Jana Haková Žanda Prázdninová škola Lipnice, z.

Andrea Balunova Ája Letni tabor Krasnice, z. O Ostrava S ano Mgr. Petra Otevřelová Peťula Letní tábor Krasnice, z. Miroslav Hanuš Prázdninová škola Lipnice, z.

Eliška Letová Modré lvíče z. Příbram S ne Filip Fojtík Česká tábornická unie, z. Liptál S ano David Firla Česká tábornická unie, z. Ostrava S ano Eliška Hefnerová Česká tábornická unie, z. Nový Jičín P ano Ing. Krakeni Praha 3 S ano.

Akce je zaštítěna Galénovým nadačním fondem Vyrobilo Vergilio Copyright

0 / 5