Lenka, 42

Číslo profilu 5819644
Datum registrace 28.01.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Lenka
Země Czech Republic
Město Přerov
Orientace Heterosexuální
Věk 42
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 171 cm
Váha 68 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Švýcarsko Chorvatsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Lenka Přerov 06/10/2023 12:17:06

Zobrazujeme výsledky 71—84 z celkem nalezených. Svatební agentury Fotoateliéry Prodej novoročenek, PF a svatebních oznámení Prodej květin Prodej svatebních šatů a doplňků Půjčovny oděvů Svatební fotografové Umělečtí fotografové Výroba svatebních šatů. Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Svatební a společenská agentura - svatební koordinace, organizace, výzdoba, dekorování, zajištění ověřených dodavatelů, zajištění kompletní květinové výzdoby, realizace firemních večírků a oslav.

Přidat firmu do hromadné poptávky. Půjčovna svatebních šatů nové kolekce Diane Legrand, Lisa Donetti, Domenico Rossi a další a prodej svatebních doplňků. Krásný interiér, osobní přístup ke každé nevěstě. Služby studia: svatební šaty, vizážistka - svatební či plesový účes a líčení, manikérka, floristka, nově masáže a kosmetika. Ševcovská , Zlín.

Svatební agentury •

Svatební agentura zabývající se organizací a koordinací svateb. Naším cílem je vytvořit pro vás nezapomenutelný zážitek podle vašich snů a představ a to bez stresu a starostí. Nabízíme i svatební poradenství, svatební účes a make-up, půjčování svatebních dekorací a originálních svatebních šatů. Nabídka plánování, organizace a realizace svateb. Připravím návrh Vaší svatby dle zadaných dispozic v požadovaném designu, stylu i tématu. Inspirovat se budete moci množstvím předloh z jejích osobních realizací.

Pořádání svateb, akcí a konferencí. Svatební víkend na zámku Úsobí 4,9 Zámek Úsobí. Svatební víkend na zámku Úsobí První zámecká.

Provozujeme svatební agenturu.

Svatební agentury •

Nabízíme floristický servis, zajištění svatební výzdoby i koordinace, řezaných květin či svatebních altánů. Dále půjčujeme fontány a čokolády, dekorace, výrobníky bublin a cukrové vaty. Lesonice Jsme moderní půjčovna svatebních dekorací a výzdoby, které zkrášlí nejeden svatební den nebo party. Nabízíme množství originálních dekorací různých stylů a barev k výzdobě elegantních, ale i přírodních svateb.

Pomůžeme nevěstám naplnit jejich sny o svatbě snů. Uděláme jejich den D dokonalým. Svatební, narozeninové i firemní oslavy na klíč.

rosaline svatební agentura Tachov

Půjčovna dekorací a nábytku. Koordinátor připraví svatbu či jinou akci dle přání. Květinový servis - vyzdobíme svatební tabuli, obřad v kostele i na louce. U nás vše poptáte, ušetříte si čas a my vše zrealizujeme. Přes realizací od roku Nabídka moderování svatební oslavy.

Sestavím z Vašich oblíbených skladeb playlist, který uspokojí svatební hosty. Doporučuji hudbu od Svatební salón nabízí k prodeji i k půjčení originální a pohádkové svatební šaty.

rosaline svatební agentura Tachov

Jsme exkluzivními prodejci značky Modeca v našem regionu. Osvoboditelů , Velké Bílovice. Zajišťujeme přípravu a organizaci svateb na klíč, svatební šaty, kompletní svatební servis, floristiku i prodej a pronájem svatebních dekorací, oznámení, snubních prstenů, dárečky a pozornosti pro svatební hosty. Pro klienty připravujeme rozpočet svatby, harmonogram svatebního dne či svatební zvyky. Provozujeme svatební salon a velkoobchod svatebních šatů.

Prodáváme, půjčujeme, šijeme svatební šaty na míru. Zkoušky šatů každý den včetně víkendu dle dohody. Půjčujeme šaty na polonézy. Také máme možnost velkoobchodních odběrů, které jsou od 3 kusů modelů. Šaty u nás koupíte za ceny půjčovného. Horní Podvinohradí , Buchlovice. Nabízíme svatby na klíč dle Vašich přání. Prodáváme a půjčujeme šaty a doplňky. Stránkování 1 … 4 5 6 7 8 9. Zobrazujeme výsledky 71—84 z celkem nalezených z kategorie Svatební agentury v celé ČR.

Výsledky hledání Svatební agentury, Česká republika v katalogu. Zvětšit mapu.

.

0 / 5