Alžběta, 39

Číslo profilu 6198174
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/8/2023
Jméno Alžběta
Země Czech Republic
Město Domažlice
Orientace Heterosexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 151 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Malta Finsko Maďarsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Alžběta Domažlice 06/9/2023 11:28:06

Aplikace Tinder foto: Tinder. Takřka nikdo alespoň v mé sociální bublině už se neseznamuje naživo! Na internetových seznamkách ujíždí v podstatě všichni mí nezadaní i někteří zadaní známí.

Až 45 procent nových vztahů podle nich dnes vzniká v České republice online! A jednoznačně nejoblíbenější aplikací tohoto druhu je právě Tinder. Je to záležitost poměrně nová, vyvinut byl roku , přesto si už dokázal najít přes padesát milionů uživatelů po celém světě.

Funguje jednoduše: stáhnete si do mobilu aplikaci, kterou propojíte se svým účtem na Facebooku, nahrajete fotky, napíšete nebo nenapíšete pár řádků o sobě a nastavíte si, zda máte zájem o ženy, nebo o muže, v jakém věkovém rozpětí a v jaké vzdálenosti od vás.

Na Tinderu jsem se nestačila divit, popisuje redaktorka seznamování -

Pokud se jim také líbíte, aplikace vám ohlásí, že máte shodu tzv. Takhle jednoduché to je! Co se bude dít dál, je už jen na vás. Žádný div, že Tinderu propadlo tolik lidí. Ona je to totiž vážně zábava! Poměrně povrchní a také značně návyková. Ostatně podle nedávného amerického průzkumu tuzemských dat k dispozici zatím příliš není víc než 50 procent uživatelů vnímá Tinder spíše jako hru nebo formu prokrastinace než jako prostředek ke skutečnému seznámení.

Na reálné rande se svým online nápadníkem vyrazí pouhých 17 procent uživatelů. Má tedy smysl se na Tinder vůbec přihlašovat? Nepochybně ano. Stále se totiž najde dost těch, kteří na něm opravdu hledají partnera. V podstatě kohokoli!

Randící aplikace Tinder si vytvořila rekord. Chystá videohovory | Ecz

Nejvíc uživatelů tvoří lidé ve věku od 20 do 35 let, jsou tu ale starší i mladší, zejména z větších měst. Jinak je tu výběr rozmanitý, ba možná i rozmanitější, než by jeden čekal. Na koho jsem tu natrefila já?

tinder seznamka Blansko

Například na mladého sexy muzikanta a alkoholika , tuze inteligentního, leč v praktickém životě absolutně nepoužitelného bankéře se zálibou ve videohrách, filozofa a překladatele, jenž měl věčně hluboko do kapsy, počítačového experta, který bohužel většinu své mozkové kapacity vyčerpal na vymýšlení toho, co všechno si na těle potetovat, propíchnout nebo rozříznout, a ve volných chvílích si přivydělával jako exponát na výstavě nahých lidí…. Ale taky na vtipného pana cestovatele, několik úspěšných podnikatelů, kteří na lovení dívek v offline světě zkrátka nemají čas, uznávaného výtvarníka nebo zábavného publicistu.

A pak na nemálo těch, kdo hledali někoho na ukojení svých více či méně obskurních sexuálních choutek, ženáčů poohlížejících se po milence a taky na přítele své kamarádky. Zkrátka a dobře — celý svět jako na dlani! Chlap s příliš dokonalými fotkami Typ, který jako by vypadl z katalogu modelingové agentury.

Opravdu chcete doma muže, který stráví v koupelně víc času než vy při přípravě na ples v Opeře? Frajírek prezentující se statusovými symboly Co o muži asi tak vypovídá, když na každé fotce stojí u nablýskaného mercedesu dost možná půjčeného? Ne nadarmo se říká, že si pánové takhle cosi kompenzují. Absolvent vysoké školy života Na tuhle charakteristiku narazíte na Tinderu často.

Není to vtipné a značí to jediné: bude to nejspíš hlupák. Fňukal Věřte, že s pánem, který se snaží vzbudit ve vás lítost stesky o tom, kolikrát má zlomené srdce, vás v budoucnu čeká jen další fňukání. Většina se shoduje na jednom: je to instantní nakopávač sebevědomí! Kdy jindy se vám stane, že o vás během pár hodin projeví zájem několik desítek mužů?

Zvlášť zpočátku je to opojný pocit, a hlavně můžete flirtovat z pohodlí vlastního gauče a v teplákách.

tinder seznamka Blansko

Koronavirus měl silný dopad na to, jak lidé používají seznamovací aplikaci Tinder. Narostl sice objem uživatelů, problém jsou ale placené účty, uvedl šéf Tinderu Elie Seidman.

Konkurence pro Tinder. Facebook spouští svou seznamovací službu -

Do budoucna chystá populární služba i videohovory. Tinderu se daří budouvat své jméno a ne, že ne. Rekordní byla neděle Celosvětově tehdy uživatelé uskutečnili tři miliardy hodnocení, tedy potažení prstem dle preferencí toho, zda je nabízený protějšek sympatický, či nikoliv.

To bylo vůbec nejvíce v jednom dni za celou historii aplikace. Například v Británii v období mezi půlkou února a koncem března vzrostly denní konverzace o 12 procent.

Vzniklá krize v důsledku pandemie nového typu koronaviru s sebou však nese i proměnu v nákupním chování lidí. Ti jsou tak v mnohých oblastech obezřetnější, což se dotklo i Tinderu. Ten je v základu zdarma, nicméně v placených verzích nabízí více funkcí, výhod, a v konečném důsledku tedy větší šance na seznámení. Od svého spuštění v roce zaznamenala aplikace více než milionů stažení. Většina jejích tržeb však pochází od šesti milionů předplatitelů, kteří platí za takzvaný zlatý účet.

Míra nárůstu nových platících uživatelů se v důsledku koronaviru snížila. Technologie a média Seznamka Tinder vytáhla proti sexuálním útokům. Přidává do aplikace krizové tlačítko. Podobné zkušenosti má také platforma The Inner Circle. Té sice vzrostly počty propojení a poslaných zpráv, na druhou stranu se snížila ochota uživatelů platit. Ty zaznamenaly nárůst právě ve video seznamování. Tinder s podobnou funkcionalitou dle svého šéfa hodlá přijít v červnu. S videohovorem budou muset souhlasit obě strany.

Chybové hlášení

Alespoň zpočátku má být novinka zdarma. Tinder rovněž vidí jistou sociologickou proměnu. Mladiství, kteří aplikaci používají nyní, jsou v něčem jiní než ti z roku První skupina již vyrůstala zcela obklopena sociálními médii a chápe tak virtuální svět jako něco přirozeného. Technologie a média Facebook se stane konkurencí pro Amazon a eBay. Umožní nákupy on-line. Vyzkoušejte naše kalkulačky a porovnejte vaši mzdu s ostatními obyvateli Česka.

Ukrajina Prezidentské volby Workspace15 E15 Magazín. Pro své uživatele chystá videohovory. Randící aplikace Tinder si vytvořila rekord. Patrik Borýsek Technologie a média. Patrik Borýsek. Další články autora. Klíčová slova: seznamka seznamování Koronavirus Koronavirus - zahraničí Tinder. Související články.

Miliardáři E15 a byznys.

0 / 5