Kristina, 41

Číslo profilu 6208222
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Kristina
Země Czech Republic
Město Rumburk
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 183 cm
Váha 68 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Thailand Mexiko Senegal Rumunsko Filipíny

Práce z domova - bazar -

Tuto zprávu poskytl uživatel Kristina Rumburk 06/4/2023 04:14:06

Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky. Za správnost informací nemůžeme ručit, v čase může dojít ke změnám. Vždy si proto prosím pro jistotu zkontrolujte aktuálnost vybrané akce na uvedených webových stránkách pořadatele. X Jméno: Heslo: Obnovit zapomenuté heslo. Kam s dětmi za zábavou, kulturou a sportem v České republice.

seznamka pro maminky na mateřské Klášterec nad Ohří

Dnes je Hledaný text. Gutovka Gutovka je sportovně - relaxační areál pro návštěvníky Adventure Minigolf Minigolf tak, jak jej neznáte. Krkonoše s koloběžkami nebo Adventure parkem České nejvyšší hory jsou v zimním období neodmyslitelně Sáňkařská cesta na Černé hoře Užijte si krásnou jízdu úbočím Černé hory nad Klausovým Stálá místa k návštěvě Aquaparky, bazény, koupaliště Army a vojenské prostory Bludiště Bobové dráhy Dětská hřiště venkovní Dětské koutky Dopravní hřiště Galerie Hvězdárny a planetária Hrady, zámky, tvrze In-line dráhy Jeskyně Lanové parky Lanové dráhy Laser Game Muzea Naučné stezky Památky a památníky Parky Podzemní chodby Rozhledny a vyhlídky Sdílené kanceláře pro maminky Skanzeny a archeoparky Skiareály Sportovně - relaxační areály Úniková hra Westernová městečka a indiánské vesnice Zábavní centra a areály Zoologické a botanické zahrady Kreativní prostor.

Co najdete na Ententýky. Newsletter Děkujeme. Seznamka rodičů Kroužky Mateřská centra Hlídání dětí Restaurace s dětským koutkem Ubytování s dětmi Oslavy narozenin Pořadatelé kroužků. Ententýky soutěže Kupovačka Soutěže pro děti Fotosoutěž Slevové vouchery. Hry Pohádky Tvoření s dětmi Hry pro hravé Vařila myšička - vaříme s dětmi. Ve venkovním aquaparku v Klášterci nad Ohří se nudit nejspíš nebudete. Nabízí totiž mnoho atrakcí - metrů dlouhý tobogán, 2 menší tobogány, divokou řeku, hřiby, vířivku, 25 metrový plavecký bazén, bazén pro větší děti s můstkem a klouzačkami, bazény pro nejmenší děti, široké skluzavky i skokanskou věž.

Naše porodnice - těhotenství, porodnice v ČR, porod, péče o dítě, seznamka maminek a těhulek

Když už voda omrzí, můžete si zahrát plážový volejbal nebo plážový fotbal, streetball, zapinkat si stolní tenis, či si zaskákat na trampolíně. Samozřejmě nechybí ani občerstvení.

V případě velmi teplého počasí se zde pořádá i noční koupání. Volný vstup do tohoto aquaparku a mnohých dalších výletních míst vám zajistí zakoupení návštěvnické karty 3K, kterou připravila pro návštěvníky severozápadních Čech města Klášterec nad Ohří a Kadaň.

Otevírací doba: květen - září dle počasí od 9,00 do 19,00 hodin. Města Klášterec nad Ohří a Kadaň připravila pro návštěvníky regionu severozápadních Čech zajímavou novinku — návštěvnickou kartu 3K. Ta umožňuje výletníkům volné vstupy do nejzajímavějších turistických cílů a dále čerpání atraktivních slev v restauracích, penzionech, lázních a v dalších zařízeních.

Aquapark Klášterec nad Ohří - - Plno rad, kde si hrát

Rodiny s dětmi mohou na svých cestách regionem výrazně ušetřit díky speciální rodinné 3K kartě. Ta platí až pro 2 dospělé osoby a 2 děty do 15 let. Zahrnuje volné vstupy do tajuplných hradů a zámků — třeba do filmově proslulého Krásného Dvora nebo na expozici plnou strašidel a pohádkových bytostí Pohádkový svět na Červeném Hrádku, zajímavých muzeí včetně toho kadaňského umístěného do pozoruhodných prostor františkánského kláštera nebo moderního muzea chmelařského, kde děti přivítá chmelový skřítek Hop, jemuž propůjčil hlas Jiří Lábus.

Rodiče osloví spíše ředitel muzea s nabídkou degustace místních piv.

seznamka pro maminky na mateřské Klášterec nad Ohří

S kartou si děti volně užijí i jízdy na druhém největším tobogánu v kláštereckém Aquaparku nebo jiných okolních koupalištích. A je toho mnohem více, co karta v sobě ukrývá pro děti i dospělé. Kromě volných vstupů karta 3K obsahuje i balík slev na restaurační a ubytovací služby, lázeňské relaxační procedury nebo třeba pozorovací lety nad místní krajinou.

Rodinná karta 3K představuje jedinečnou možnost naplánování zajímavého výletu s dětmi, na kterém se rozhodně nebudou nudit.

Uživatelské skupiny podle místa -

Nabídne spoustu krásných zážitků za méně peněz. Kartu 3K lze zakoupit v informačních centrech, u vybraných poskytovatelů služeb zahrnutých v kartách, ale i na internetu — www. Karty se aktivují jejich prvním použitím, lze je proto zakoupit již při plánování cesty v předstihu. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky. Za správnost informací nemůžeme ručit, v čase může dojít ke změnám.

Vždy si proto prosím pro jistotu zkontrolujte aktuálnost vybrané akce na uvedených webových stránkách pořadatele. X Jméno: Heslo: Obnovit zapomenuté heslo.

Kam s dětmi za zábavou, kulturou a sportem v České republice. Dnes je Pořádáte akci pro děti? Napište nám o ní! Aquapark Klášterec nad Ohří.

Osamělé maminky / Diskuze |

Šťastnou cestu! Otevírací doba: květen - září dle počasí od 9,00 do 19,00 hodin více informací: www. Cena: 2denní karta: ,00 Kč 5denní karta: 1 ,00 Kč.

WWW: www. Komentáře Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:. Jméno: Heslo: Obnovit zapomenuté heslo.

Jiřina Hošková - 6. Co najdete na Ententýky. Stálá místa k návštěvě Aquaparky, bazény, koupaliště Army a vojenské prostory Bludiště Bobové dráhy Dětská hřiště venkovní Dětské koutky Dopravní hřiště Galerie Hvězdárny a planetária Hrady, zámky, tvrze In-line dráhy Jeskyně Lanové parky Lanové dráhy Laser Game Muzea Naučné stezky Památky a památníky Parky Podzemní chodby Rozhledny a vyhlídky Sdílené kanceláře pro maminky Skanzeny a archeoparky Skiareály Sportovně - relaxační areály Úniková hra Westernová městečka a indiánské vesnice Zábavní centra a areály Zoologické a botanické zahrady Kreativní prostor.

Výlety se sportem - Výlety - Akce a výlety - - Plno rad, kde si hrát

Newsletter Děkujeme. Seznamka rodičů Kroužky Mateřská centra Hlídání dětí Restaurace s dětským koutkem Ubytování s dětmi Oslavy narozenin Pořadatelé kroužků. Ententýky soutěže Kupovačka Soutěže pro děti Fotosoutěž Slevové vouchery. Hry Pohádky Tvoření s dětmi Hry pro hravé Vařila myšička - vaříme s dětmi.

0 / 5