Leona, 24

Číslo profilu 6410910
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Leona
Země Czech Republic
Město Vyškov
Orientace Bisexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 156 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Kapverdy Dominikánská republika

Muži sobě, Zuzana Humpolcová - Blog Martina Humpolce

Tuto zprávu poskytl uživatel Leona Vyškov 06/10/2023 01:07:06

Hledám spřízněnou duši pro občasné společné hezké chvilky bez narušení soukromí našeho soukromí. Touto cestou hledám ženu na vážný vztah,která mne bude brát takového jaký jsem. Mám rád přírodu, výlety.

Hledám pohodovou ženu pro zbytek života.

Degenerace a úpadek. Společnost na Západě už není svobodná, říká Bernard –

Život bez lásky smutné ale da se žít, protože láska je od Boha i přesto se snažíme najit lásku svou a lásku Tvou. Žit společně byt oporou jak ve víře tak v životě. Jmenuji se Vláďa je mi 38 let mám rád sportovní aktivity a pohyb ale i lenošení: jsem sportovní postavy se srdcem velkým a s láskou co bych rád daroval i přijímal.

Nezaleží jak vysoká jsi ale jakou máš lásku a víru v Boha.

▷ TAXI IRIS ŽIŽKOVA 40 HUMPOLEC

Můžeš byt jakákoli ale s dobrým srdcem:. Nezaleží až tak odkud jsi protože druha půlka svého já a Tvého já nemusí byt hned za dveřmi. Budu rád jak napíšeš odepíši všem. Hledej nalezneš Hezký den Vláďa. Kouření: nerozhoduje nekuřák kuřák. Vzdělání: nerozhoduje žádné zš učiliště učiliště s maturitou střední škola vysoká škola.

Děti: nerozhoduje žádné 1 2 3 4 5. Výška od:.

svobodný muž po 40 Humpolec

Výška do:. Kent - muž 40 let Pavel 45 Plzeň Touto cestou hledám ženu na vážný vztah,která mne bude brát takového jaký jsem. Městský úřad Humpolec Horní náměstí Humpolec. Česká republika v mapách Programové období - Ostatní mapové výstupy a postery Archiv.

Vedeni nenápadnou volavkou |

Česká republika a regiony Ministerstvo pro místní rozvoj Dokumenty k regionálnímu rozvoji Mapy. Home RISY. Humpolec okres Pelhřimov. Typ sídla:. ZUJ kód obce :. CZ - okres Pelhřimov. CZ - Kraj Vysočina. CZ06 - Jihovýchod. Obec s pověřeným obecním úřadem:.

Obec s rozšířenou působností:. Katastrální plocha ha :. Počet bydlících obyvatel k Nadmořská výška m n.

Odstěhovat se do Humpolce • RESPEKT

První písemná zpráva rok :. Humpolec Lhotka u Humpolce Rozkoš u Humpolce. Kletečná u Humpolce Petrovice u Humpolce Světlice. Základní sídelní jednotka díl.

RIS - Regionální informační servis

Brunka Kletečná Petrovice Světlice. Hněvkovice Krasoňov Plačkov Světlický Dvůr. Humpolec Lhotka Rozkoš Vilémov. Územně technická jednotka. Po,St; Út,Čt Karel Kratochvíl.

svobodný muž po 40 Humpolec

Svobody podatelna. Společnost pro rozvoj Humpolecka, z. Kontaktní telefon:. Obyvatelstvo podle pohlaví a rodinného stavu Obyvatelstvo celkem z toho muži z toho ženy Obyvatelstvo podle věku Obyvatelstvo celkem v tom ve věku 65 a více let Obyvatelstvo podle stupně vzdělání Obyvatelstvo 15leté a starší v tom podle stupně vzdělání bez vzdělání, základní vč.

Obyvatelstvo podle národnosti Obyvat. Obyvatelstvo podle náboženského vyznání Obyvatelstvo věřící Nezjištěné vyznání Obyvatelstvo podle ekonomické aktivity Ekonomicky aktivní celkem v tom zaměstnaní celkem nezaměstnaní celkem Ekonomicky aktivní podle odvětví Ekonomicky aktivní celkem z toho podle odvětví zemědělství, lesnictví, rybolov průmysl stavebnictví obchod,opravy motor.

Zamezení přístupu na server |

Vyjíždějící do zaměstnání Vyjíždějící do zaměstnání celkem mimo obec denně mimo obec denně mimo obec nad 60min. Počty domácností podle typu domácnosti Bytové domácnosti Cenzové domácnosti v tom úplné rodiny neúplné rodiny nerodinné domácnosti domácnosti jednotlivců Domovní fond Trvale obydlené domy Trvale obydlené domy - rodinné domy Neobydlené obydlené domy celkem Neobydlené obydl.

Domy podle technického vybavení Trvale obydlené domy Počet domů vybavených přípojkou na kanalizační síť vodovodem plynem ústředním topením Bytový fond Trvale obydlené byty Trvale obydlené byty v rodin. Obydlené byty podle právního důvodu užívání Obydlené byty úhrnem z toho podle právního důvodu užívání ve vlastním domě v osobním vlastnictví nájemní člena bytového družstva Technické vybavení bytů Obydlené byty úhrnem Byty podle vybavení plyn v bytě vodovod v bytě připojení na veřejnou kanalizační síť ústřední topení, etážové topení vlastní koupelna, sprchový kout Zdroj dat: ČSÚ.

Obyvatelstvo podle pohlaví Obyvatelstvo celkem z toho muži z toho ženy Vyjíždějící do zaměstnání Vyjíždějící do zaměstnání celkem mimo obec denně mimo obec Dojíždějící do zaměstnání do škol Domovní fond Obydlené domy celkem Obydlené rodinné domy Obydlené bytové domy Domy podle vlastnictví soukromých osob obce, státu 34 spoluvlastnictví vlastníků bytů nezjištěno Bytový fond Obydlené byty v domech celkem Obydlené byty v rodinných domech Neobydlené byty Obydlené byty podle právního důvodu užívání Obydlené byty úhrnem z toho podle právního důvodu užívání ve vlastním domě v osobním vlastnictví nájemní družstevní Technické vybavení bytů Obydlené byty úhrnem Byty podle vybavení plyn v bytě vodovod v bytě připojení na veřejnou kanalizační síť ústřední topení etážové topení Počet obyvatel Počet bydlících obyvatel Počet obyvatel ve věku Střední stav obyvatel let let let 65 a více let Celkem 10 1 6 2 11 Muži 5 3 5 Ženy 5 2 1 5 Počet sňatků 54 Počet rozvodů Uchazeči o práci - počet uchazeči o práci OZP mladistvých věku let věku 50 let a více absolventi základní st.

Počet uchazečů - dosažitelní Celkem Muži 98 Ženy Zdravotnictví Zdravotní střediska 1 Nemocnice 1 Léčebna pro dlouhodobě nemocné 1 Samost.

0 / 5