Květoslava, 32

Číslo profilu 6609592
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Květoslava
Země Czech Republic
Město Chomutov
Orientace Heterosexuální
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 159 cm
Váha 60 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Chorvatsko Nederland Vietnam Španělsko Venezuela

Aktivity nejen na ulici - Jdi Do Klubu [2]

Tuto zprávu poskytl uživatel Květoslava Chomutov 06/4/2023 03:43:06

Moc pěkný článek Terez! Vyvážený hezky napsaný, informativní tedy určitě líp než většina těch co si člověk přečte na novinkách atd. Povídá se, že slečna se prý jmenuje Becherovka. To by vysvětlovalo i úspěch filmových a divadelních taškařic, kde se holka převládá za kluka. NTVL, nechci být vulgární, ale než bych řekla gynemimetofil, tak desetkrát za tu dobu řeknu transkomil.

Ten dělá tu provokativnost a "pravému andromimetofilovy" by IMO dost vadila. Víš jak strašně špatně se shání nějaká dobře padnoucí?

potkal sexuální Havířov

Webová stránka. Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře. O Tereze a o Tomovi Už když jsem se narodila, byla jsem ženou. Sice to začíná jako vtip a mohl by být i docela dobrý , ale na tohle téma si vymyslet vtip raději netroufnu.

Kamarádka se mi svěřila s tím, jak její šéf preferuje, když je žena oblečená jako muž. Líbí se mu a vzrušuje ho, když má žena pánské kalhoty, bílou košili a pokud má ještě kravatu, to je panečku pokoukáníčko. Že prý má taky rád, když má žena jen tak rifle, botasky a košili. A neobléká se jako žena. Zkrátka vypadá jako muž, nejlépe tak, že to není poznat. Ale musí mít vagínu. Není úplně nejlepší, když takový šéf šéfuje zrovna některé z transsexuálních MtF slečen.

Nos do práce košile a kravaty. A pokud možno se nemaluj, ano? Na internetu existuje spousta seznamů sexuálních úchylek nejrůznějšího charakteru. O většině z nich jsem nikdy neslyšela a také věřím, že spousta z úchylek nebyla ještě vůbec popsána. Už jsem si myslela, že ani tato, ale na jednom webu jsem na ní přeci jen narazila. A má s námi společného víc, než jsem si původně myslela…. Takový transkomil sexuálně preferuje ženy s penisem shemale , snaží se co nejvíce zadržet její přeměnu ve stavu fáze mezi mužem a ženou a po operaci o takovou ženu ztrácí zájem.

To je pro mě nová informace. I nadále budu ale používat slovo transkomil. Ú chylka, kdy člověk preferuje ženu s penisem, transvestitu, případně ženy, které se narodily jako muž. Gynemimetofila vzrušuje představa, že tyto ženy měly dříve nebo stále mají mužské tělo, přestože jsou ženami a taková žena může být klidně MtF slečna.

Neplést s gynekofilií či nesprávně gynefilií, což je prostá náklonnost heterosexuálního muže k dospělým ženám. Na českém internetu se tento termín vyskytuje pouze jednou v seznamu sexuálních úchylek na sexarchive. A teď bude i tady. Správně je v seznamu uveden jako úchylka například transvestismus, ale transsexualita ne.

Ta totiž nemá se sexualitou ani s úchylkami společného vůbec nic což je právě to tolik nepochopitelné pro společnost. A přesto to lidé spojují v jedno. To, že kromě transvestismu existuje například ještě transvestofilie, bylo pro mě taky novinkou a rozdíl jsem moc nepochopila. Myslíte si, že je naprosto nereálné, aby v dnešní společnosti, která je sexem naprosto posedlá, existoval někdo takový, kdo k životu milování s partnerem vůbec nepotřebuje?

Mýlíte se! Počet lidí, kteří hledají pouze platonický vztah, neustále přibývá. Nabídku na sex můžete dostat v podstatě kdekoliv, ať už na prvním rande u skleničky vína, na internetové seznamce nebo v zaměstnání.

A je úplně jedno, zda je dotyčný muž svobodný, ženatý, rozvedený nebo vdovec. To samé platí samozřejmě i u žen. Sex bez lásky provozuje v dnešní době kdekdo, ale láska bez sexu je pro většinu z nás tabu. Stalo se vám někdy, že jste potkali partnera, který by chtěl vztah bez sexu? Přestože velká část lidí dává v životě přednost jakémusi souznění duší před erotikou se svým partnerem, ne každý o tom dokážete otevřeně mluvit. Pravděpodobně ze strachu, že by ho společnost nepřijala takového, jaký je.

Jenže osob nebo párů, které odmítají milostný akt, je více, než si myslíte. Jsou to nejen osoby, které nemohou mít sex z psychických nebo fyzických důvodů, ale i osoby, kterým milostný vztah nikdy nic neříkal. Asexuálové mají nulový zájem o sex a v mnoha případech jsou pro ně jakékoliv sexuální prakticky naprosto nepřijatelné. V případě asexuálů se nejedná o žádnou poruchu, která by se měla léčit.

Asexuálové prostě nemají sexuální libido a ani pomoc odborníků nemá šanci ho v nich probudit. Tito lidé jsou se svým životem naprosto spokojeni a nehodlají na něm nic měnit.

Kromě asexuálů existují i lidé, kterým milování se svým partnerem dříve potěšení dělalo. Jenže najednou se něco změnilo. Ve většině případů je důvodem to, že prvotní zamilovanost spojená s obrovskou sexuální touhou po několika letech z každého vztahu vyprchá. Proto, abyste tento stav zamilovanosti zažívali neustále, byste se také museli neustále s někým novým seznamovat. A to není v běžném životě příliš reálné.

potkal sexuální Havířov

Vztah bez sexu tedy může existovat i u osob, které spolu prožili nádherný vztah nebo manželství, avšak po dlouhých společných letech života přišli na to, že vášeň u nich již vyhasla. A i přes toto zjištění spolu chtějí nadále žít.

Havířov slaví šedesátiny - PDF Free Download

Místo lásky se mezi nimi vytvořilo jakési kamarádské pouto. Partnerství totiž pro lidi znamená stálost a bezpečí, zatímco vášeň je naopak spojena s něčím novým, s riskováním a tajemstvím. Osoby, které nemají z nějakého důvodu pozitivní vztah k milostnému životu, upřednostňují partnerský život založený na zcela jiných než postelových aktivitách. Lidé touží po tom, aby spolu mohli trávit společné chvíle, chodili na společné procházky, do společnosti, měli společné zájmy, povídali si….

Někteří z nich chtějí, aby spolu žili ve společné domácnosti, jako každý jiný pár. Jejich život může být takto naprosto plnohodnotný, jediným rozdílem oproti klasickým vztahům je to, že se spolu nemilují. Lidé, kteří to mají v životě takto nastavené, touží po lásce stejně, jako ti ostatní, kteří jsou na sexu se svým partnerem závislí.

Pro osoby, které touží po lásce bez sexu, už vznikly v zahraničí specializované seznamky. A divili byste se, kolik uživatelů žen i můžu už je v nich zaregistrováno. Pokud se totiž v životě potkají dva partneři, kteří mají o vztahu shodné představy a ani jeden z nich nepotřebuje k životu sex, věřte, že jejich vztah může být šťastnější, než život lidí s rozdílnými názory na společný milostný život.

Zdroj foto: neuroniando. Přestože se máte rádi a fungujete poměrně dobře, něco vám ve vztahu chybí. Nebo naopak, máte všechno, ale nejste spolu spokojení. Okolí vás přesvědčuje, jaké máte štěstí. Vy však jejich názor nesdílíte.

V mládí je snadné zamilovat se, navazovat nové vztahy, i je opouštět. Mladí lidé před dvacítkou se nebojí rozejít s někým, s kým jim to už nefunguje a hledat novou lásku. S úderem pětadvacetin se ale stále více obáváme, že už se s nikým zajímavým neseznámíme a zůstáváme tak i ve vyšumělých vztazích. Nedokážete odejít od současného partnera a sami nevíte proč? Čeho se vlastně nejvíce bojíte? Poznali jste někoho, kdo se vám líbí a na kom vám začíná opravdu záležet?

Pokud si myslíte, že z vaší první schůzky bude více, než jen posezení u kávy, zajisté si přejete, aby vám tento vztah konečně vydržel a aby z něj vzešla láska na celý život. Jak, ale poznat, že tentokrát už chodíte opravdu s tím pravým s tou pravou?

Sexuální život Čechů? Dříve s ním začínají dívky, ukázal průzkum - Karvinský a havířovský deník

Společná dovolená může být první příležitostí, kdy spolu strávíte celý den. Dovolená vás může ve vašem vztahu utvrdit nebo ho může úplně zničit. V každém vztahu občas dojde k bouřlivé hádce, po které atmosféra zaručeně zhoustne. V takovém vztahu se pak určitě cítíte oba pod psa. Pokud v tomhle stavu nechcete setrvat, máme pro vás dobrou zprávu. Víme, jak z toho ven. Přečtěte si několik rad o tom, jak se po výměně názorů se svojí láskou opět sblížit.

Soužití ve dvou je složité hlavně z hlediska citové úrovně. K ní se ale přidává navíc celá řada maličkostí, které dovedou ženu během pár vteřin řádně vytočit. Chodíte s někým a zajímalo by vás, jestli jste pro sebe ti praví?

Nebo třeba uvažujete o manželství?

Poslední Vánoce v unimobuňce | Noviny |

Podívejte se na 7 znamení, podle kterých bezpečně poznáte, že jste našli svou pravou lásku. Závislý vztah je ten, kde partneři nemohou existovat jeden bez druhého. Doslova, svoji identitu zakládáte na vašem vzájemném vztahu a na tom, jak se chová vaše polovička. Uvázli jste v podobném kolotoči, kdy je jeden z vás vždy víc než ten druhý? Položte si následující otázky a zjistěte to.

V posledním roce a půl si mnoho lidí vyzkoušelo vztah na dálku. Ať už v jednom takovém jste, nebo jste se během karantény teprve seznámili, položte si otázku, zda právě váš vztah vzdálenost vydrží! Teorie citové vazby rozebírá, jak zacházíme se vztahy.

Zločiny z nenávisti a diskriminace mají různé podoby -

Zjednodušeně řečeno podle jednoho ze čtyř typů poznáte, jak nahlížíte na vztahy a jak tedy zacházíte se svým miláčkem i sami se sebou.

Každý typ má také své silné a slabé stránky. Podívejte se, jak co nejvíc vytěžit ze svých silných stránek a jak bojovat se slabšími stránkami svého typu. Tahle teorie z psychologie může vysvětlit hodně o tom, jak navazujeme a zacházíme se vztahy. Proč nás přitahují určití lidé, proč naše vztahy uspějí, nebo selžou a proč se podobné vzorce problémů objevují v našich vztazích znovu a znovu.

Každý má vlastní hlavu a priority pro vztah. Sebelepší vztah se proto čas od času nutně ocitne v krizi, nebo se přinejmenším alespoň pohádáte. Tyhle chvilky ovšem můžete snížit na minimum! Seznamka Tipy k seznámení Vztahy Hledám lásku bez sexu! Hledám lásku bez sexu! Proč lidé vyhledávají vztah bez erotiky?

0 / 5