Eleonora, 23

Číslo profilu 6714987
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/25/2023
Jméno Eleonora
Země Czech Republic
Město Kolín
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 150 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Dubaj Maďarsko Rakousko Dánsko Tunisko Česko Keňa Slovensko

Diskuze – Švýcarské dráhy vytáhly z Applu 20 milionů dolarů –

Tuto zprávu poskytl uživatel Eleonora Kolín 03/26/2023 08:33:03

Telefonní čísla po-pá 10 h. Přejít k hlavnímu obsahu. Recenze Go2. Vietnam, Zájezd Vietnam luxusní zážitková dovolená, říjen Dobrý den paní Cerhová, s dovolenou jsme byli opravdu spokojeni, je neuvěřitelné, že i přes náročnost a pestrost programu vše opravdu fungovalo. Jediný problém byl, že když jsme na cestě tam vystoupili z letadla v Istanbulu, zjistili jsme, že letadlo do Hanoje má 5 hodin zpoždění, takže se nám čekání na spoj protáhlo zhruba na 8 hodin, pak už vše šlo podle programu.

Byli jsme velmi spokojeni s naším vietnamským průvodcem v Hanoji, mladým mužem, který školní léta prožil v ČR, takže byl velmi dobře orientován jak v reáliích českých, tak vietnamských a i proto s ním prohlídka Hanoje byla hodně zajímavá. Všechny hotely byly výborně vybrány, vždy v centru města a pěší dosažitelnosti všeho.

synoda Starokatolické církve v ČR () - Starokatolická církev v ČR

Úroveň hotelů výborná, velmi čisto, dobré snídaně. Pobyt na lodi luxusní, v nejlepší kajutě. Na letišti jsme vždy byli očekáváni řidičem, je až neuvěřitelné, že v dopravním ruchu, který všude vládne, byli vždy přesní až na jeden případ , ale malé zpoždění není třeba řešit.

Auta vždy velmi čistá a pohodlná. Závěrečný pobyt na ostrově Phu Quoc byl rovněž krásný, rezort byl klidný, krásný bazén, nádherná tropická zahrada, snídaně výborné. Všude jsme se setkali s milými a vstřícnými lidmi, není co vytknout. Poslední den prohlídka Ho Či Minova města byla také zajímavá s vietnamským, anglicky mluvícím průvodcem, i když musím přiznat, že už jsme byli unavení z tolika dojmů a cestování, že už jsme nebyli tak pozornými posluchači, ale pan průvodce se snažil.

Děkujeme za připravený program, bylo to sice náročné, ale snad se nám podařilo získat alespoň základní poznatky z této obrovské země s milými a pracovitými lidmi. Děkujeme GB a PK. Byla jste rychlejší než já. Dnes jsem chtěl napsat velké poděkování za vydařený zájezd… tak také činím níže. Bylo to celé skvěle, profesionálně připravené a realizované. Jak z hlediska programu v omezeném čase, tak logistickém zajištění nadstandardně dobré ubytování, za nás zcela bez výhrad, navazující a plynulá přeprava , tak zejména prvotřídní přístup, osobní angažovanost a nenahraditelná znalost reálií ze strany průvodce Petra!

Jeho role v pozitivním vyznění celého zájezdu je jen těžko ocenitelná. Vietnam je kouzelný a budu jej díky vaší agentuře nadále doporučovat k návštěvě s důrazem na využití Vašich služeb samozřejmě všem, kteří mají rádi cestování.

Svatební salon Madona (Havlíčkův Brod) •

Mějte se krásně, přeji hodně spokojených klientů a vydařených zájezdů, jako byl ten náš S úctou Pavel Š. Vietnam, Zájezd Krásy Vietnamu, září Dobrý den Veroniko, dovolená byla skvělá, jsme 13 dní doma a už bych zase někam jela.

Provedu tedy ještě stručné shrnutí: Dovolená ve Vietnamu se nám moc líbila. Hodně jsme toho viděli a zažili. Všechno proběhlo bez problémů. Ubytování bylo pěkné, vždy v centru dění.

Svatba vysočinaLedečská , 01 Havlíčkův Brod

Průvodce Petr Husák byl moc fajn. Dozvěděli jsme se od něho spoustu informací o životě místních obyvatel, zavedl nás i na zajímavá místa mimo program, vždy se snažil všem vyhovět, byl trpělivý. Skupina spolucestujících byla taky skvělá, myslím, že jsme si všichni docela sedli, ač mezi účastníky bylo velké věkové rozpětí.

Byli jsme již na 3. Vyhovuje nám především poměrně malá skupina cestujících a průvodce dlouhodobě žijící v příslušné zemi. To je opravdu super! Moc Vám za vše děkujeme a už se těšíme, že s Vámi za rok zase někam vyrazíme.

Zdravím Vás a přeji Vám krásné podzimní dny. Ivana K. Zanzibar, říjen Hezký den, teprve teď jsme se dostali k odpovědi. Naše dovolená a místo vybrané Vaši cestovní kanceláři GO2, předčilo naše očekávání. Bylo to místo,co jsme hledali,klid a pohoda. Oslava narozenin pro vnuka,kterou jsem předem domluvila s manažerem Pongwe beach,byly krásným překvapením pro vnuka.

svatební agentura diskuze Havlíčkův Brod

Uchvátil mě tam odliv,na který jsem čekala. Chodit po bílém písku a místy laguny, krásné místo na relaxaci. Výlety na farma koření, kde člověk získal informace,ochutnávka ovoce,pak hlavní město a rybí trh a život na Zanzibaru,prostě je to jiný svět.

svatební agentura diskuze Havlíčkův Brod

Jozani prales s opicemi byl také hodně zajímavý. Moc Vám děkujeme za nabídku Pongwe beach hotel o kterém jsme vůbec nevěděli. Žaneta a Vladimír. Zájezd Velká cesta Vietnamem, říjen Dobrý den , chtěla jsem moc poděkovat za Vaši ochotu a pomoc před odjezdem na dovolenou. Šípkovi byli super a vůbec celá naše skupina se vyvedla.

Pan Husák je taky perfektní , všechno, co jsme potřebovali zařídil, o všem nám pověděl a pořád měl dobrou náladu. Dovolená byla perfektní , dobře sestavený program ,ani chvíli jsme se nenudili. Nám se nejvíc líbilo v Sapě a v Hoi an. Nejmíň nás asi oslovil Saigon.

Hotely pěkný. Celkově ale nádhera, nikdy na to nezapomeneme. Ještě jednou díky, KK. Pár postřehů: Hotel, resort La Pirogue dobré ubytování, nádherná, dlouhá a široká pláž. Bohatý program aktivit. Co jsme vyzkoušeli, masáž manželka byla nadšená , výlet se šnorchlováním, korálové útesy moc pěkné a bohaté na ryby.

Půjčovna šlapadel, kajaků atd. Opravdu skvělé jídlo! Doporučil bych vždy plnou penzi. K hotelu patří golfové hřiště, ale pozor hotel má hřiště i na druhé straně ostrova a naše první rezervace byla tam Jet tam nedává smysl.

Udělali jsme novou rezervaci na hřiště kousek, 10 minut od hotelu, Tamarina golf club pro hosty La Pirogue hra v ceně Hřiště kvalitní, bezproblémový shuttle od hotelu, půjčení vybavení bez problému, doporučuji půjčit buggynu, poměrně dlouhé přechody mezi jamkami.

Svatba na klíč vám zajistí svatební den bez zbytečných starostí. Přizpůsobte si svatbu podle svých představ - svatba na klíč je pro to elegantním řešením. Plánování a příprava svatby se často mohou proměnit ve velice stresující záležitost.

Svatba na klíč vám však zajistí kompletní servis na profesionální úrovni.

Dělníci v Havlíčkově Brodu: „Chodí po obchodě s cigárem, jazyk neumí, jsou arogantní.“ -

Odborníci se o vše postarají za vás, vy si jen vyberete z různých služeb a přizpůsobíte si tak svatbu podle svých představ. Svatba na klíč zahrnuje mimo jiné poradenství a konzultace, administrativní asistenci, sestavení předběžného rozpočtu, zajištění dodavatelů, koordinaci celé akce či služby svatebního koordinátora.

V souvislosti se svatbou na klíč jsme zmínili též služby svatebního koordinátora. Kdo to je a o co se postará? Svatební koordinátor je tu od toho, aby vám pomohl na procent zrealizovat vaše představy o tom, jak by měl váš nejslavnostnější den proběhnout. Zkrátka bez svatebního koordinátora by to nebyla ta správná svatba na klíč. Koordinátor je vám k dispozici od prvních chvil, kdy vše administrativně řešíte na úřadech přes výběr a zajištění nejvhodnějších prostor pro váš obřad a následnou hostinu až pečlivý dohled nad zdárným průběhem celého dne.

Místa pro svatbu a svatební hostinu na Vysočině |

Plánujete spíše menší svatbu jen pro úzký okruh hostů? Svatba na klíč vám pomůže s malou svatbou stejně jako s tou velkolepou. Kromě poradenství a svatebního koordinátora vám svatba na klíč spolehlivě zajistí cateringové služby, fotografa, kameramana, květinovou výzdobu, dopravu, svatební prezentaci, kadeřnické a kosmetické služby, svatební hudbu a program, svatební noviny, svatební šaty a doplňky, profesionální obsluhu, ohňostroje a mnoho dalšího.

Svatba na zámku Svatební hostina Hotely a penziony Restaurace Catering Svatební dorty, koláčky, cukroví Svatební kytice Hudba na svatbu Snubní prsteny Svatební šaty Svatební salon Pronájem limuzíny Svatební fotograf, video Svatební oznámení Svatební účesy a líčení Svatba na klíč Šperky a doplňky Šperky a doplňky 2 test Půjčovny inventáře Svatební dary Svatební cesta Wellness pobyty Svatební síňe Zařízení pro domácnosti Ostatní služby finance, zábava, překlady.

Svatba na klíč - kompletní servis Plánování a příprava svatby se často mohou proměnit ve velice stresující záležitost. Svatba na klíč - svatební koordinátor V souvislosti se svatbou na klíč jsme zmínili též služby svatebního koordinátora.

Svatba na klíč podle vašich představ a nároků Plánujete spíše menší svatbu jen pro úzký okruh hostů?

0 / 5