Laura, 33

Číslo profilu 7294338
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/8/2023
Jméno Laura
Země Czech Republic
Město
Orientace Heterosexuální
Věk 33
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 180 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené arabské emiráty Maledivy Thajsko Senegal

Wörterbuch für das Feld Thema - Městská knihovna Čelákovice - Katalog Clavius

Tuto zprávu poskytl uživatel Laura Aš 06/9/2023 11:19:06

Na příjezdové cestě k městské čistírně odpadních vod v Čelákovicích cyklotrasa , nebo v okolí fotbalového hřiště na kraji obce Toušeň blíže k n-pláži — příjezd v obou případech místními uličkami, doporučuji turistickou mapu.

Plánek Vlak: Čelákovice Jízdní řády. Pláž na šíji u Labe Projížděl jsem zas jednou přes tuto lokalitu na kole, v páteční podvečer, a ani tentokrát jsem zde žádné naháče nenašel. Jednou z příčin je jistě i to, že je momentálně v použitelném stavu a bez zákazů vstupu jedině pláž přilehlá k Labi na snímku na velké pískovně.

Jde vlastně o úzkou šíji oddělující jezero od řeky, po které vede hlavní Polabská cyklostezka, a vůbec se zde pohybuje množství lidí někdy i auta , navíc zde není prakticky žádný porost, a pláž jsem zatím vždy viděl plnou textiláků tentokrát byli dokonce i na ostrově uprostřed jezera!

Jistou šanci skýtá snad jedině jihovýchodní konec na výběžku u čističky a za ním, nebo snad severozápadní strana, ale jedině pokud nejste stydlíni…. V menším písáku se po zavážení zhoršila voda a také trochu stoupla hladina, takže břeh na tradičním místě na poloostrově je méně pohostinný. Proto jsme letos s přítelkyní dali přednost velkému písáku a vykoupali a vyslunili se bez plavek na té dlouhé pláži u šíje mezi jezerem a Labem; žádné negativní reakce okolí se nekonaly ani když jsem tam jindy byl sám — pravda, břeh nikdy nebyl obsazen moc hustě.

Nicol, lezecká seznamka

Doporučuji nechodit na konec písečné pláže blíž k Čelákovicím, kde bývá místní pubertální samozřejmě textilní mládež. Naopak naháči se někdy vyskytují také na kamenitém břehu za čističkou, na konci jezera nejblíž k Čelákovicím. Na malém rybníku rekultivace už skončila, kolem rybníka jsou zasázeny stromky a keře.

sport seznamka praha Čelákovice

Voda je nádherně čistá. Ale textilní obyvatelstvo nespí. Ke koupání v Toušení. Bohužel začíná se ze zdejší málé lokality stávat ráj pubertálních textiláků.

Vyhledávání: celakovice -

Dost často svým neomaleným chováním vyvolávají konflikty. Nádherná čistá voda, celkem dostatek soukromí.. Bylo by škoda přijít o tuto n-lokalitu!!! Byli jsme s manželkou v neděli Dojeli jsme na kole a hledali n-pláž, která je zmiňována v popisu na Naturistovi.

Ptali se koupajících textiláků, místních lidí, kteří kolem nás chodili na procházky. Bohužel jsme od nikoho nedostali uspokojivou odpověď.

Zde nám bylo sděleno, že nahaté koupání je nedaleko, cca m za železnou závorou. Bohužel měl pan porybný špatný odhad vzdálenosti. Závora byla cca m, dle měřiče km. Potkali jsme cyklistu a ptali se na cestu. O kousek dál, ve vysoké trávě, keřích a rákosí se tu a tam objevily deky s naháči. Dohromady snad 15 lidí, zalehnutých spíše k boji ve vysoké trávě, nežli ke koupání na n-pláži. Vyklestili a uváleli jsme si malý pozemeček na deku a mohli se nerušeně svléci.

Albixon GP Čelákovice - výsledky a fotogalerie

O nějaké pláži a volným vstupem do vody se nedá ani psát. Jde spíše o mini průseky do vody s příkrým sestupem do vody. Je nám jasné, že naturismus v Toušni není zrovna podporován. Strávili jsme i tak příjemné odpoledne s milými lidmi, kteří sdíleli stejný osud n-koupání v Toušni. Přitom tak krásná a příjemná voda k osvěžení i plavání.

Jinak textilní koupání na pláži u velké pískovny funguje. Byla hlava na hlavě. Tak snad někdy příště příjemnější zprávy o n-koupání. Bohužel se i zde chystají změny a pro naturistuy k horšímu. Obě jezera jsou soukromá a velké jezero se celé chystají uzavřít rybáři. Představa, že by se všichni textiláci namačkali na současnou nudapláž, je šílená. Alespoň zatím. Při dnešní návštěvě, ač bylo spíše zamračeno, na lokalitě plno, odhadem přes 50 naturistů, mladí, staří, jednotlivci, páry, rodiny s dětmi, dost cyklistů, vše bez plavek, pouze jeden cyklistický pár se do plavek vcelku zbytečně převlékal.

Voda výborná, co si více přát…. Dnes odpoledne jsem se zastavil při své pravidelné cyklojízdě podle Labe na místní nudě. Bylo tam nacvaknuto.

Koupaliště Praha

Hlava na hlavě. Snad lidí. Poloostrov byl skoro plný, deka na dece. V plavkách bylo několik zoufalých jednotlivců, jinak všichni bez. U pramínku místní minerálky jsem z hrůzou zjistil, že si toto místo mnozí pletou s toaletou. Málem jsem šlápnul do několika lejn. Někomu je za těžko udělat několik kroků do mlází a zaneřádí okolí dobrého pramínku pitné minerální vody.

Bylo mi smutno. Ještě, že je voda stále dobrá. Mám dojem, že tu je čím dál víc návštěvníků. Od jednotlivců až po rodiny s dětmi. Místní tu jsou každý den a daří se zatím udržovat pořádek. Přejít k hlavnímu obsahu. Středočeský kraj. Ahoj, jmenuji se Anna, jsem na seznamce nová, rada bych si touto cestou nasla novou kamaradku.

Mam od dětství detskou mozkovou obrnu, snad si najdu i Pardubický kraj. Ahoj, přestěhovala jsem se do Pardubic ale moc lidí tu neznám. Nemám přítele ani děti. Je mi Ráda zajdu na kávu, víno, do kina, na Ústecký kraj. Ahoj je mi 26 mám dvě malé holčičky 6 letou a 7 měsíční a ráda bych našla nějakou kamarádku na trávení volného času pokec Hlavní město Praha.

Ahoj holky, ráda poznám fajn kamrádku se kterou si budem moct volat a drbat jakej je ten náš život crazy, se kterou vyrazím na drink nebo třeba zasportovat, taky ráda cestuji Nebo klidně jen někdy na kávu nebo Moravskoslezský kraj. Ahoj, hledám kamarádku z okolí Opavy, ráda tančím, maluju, sleduju serialy a plno dalších věci, pokud jsi z okolí Opavy ozvi se!

Jihočeský kraj. Ahoj, hledám kamarádku na povídaní, společné aktivity, vínko, oběd, nakupování, výlety, kulturní akce. Tábor a okolí Ahoj: Chytají mě toulavé boty, zároveň bych i ráda poznala fajn kámošku. Někdo podobně naladěný?

sport seznamka praha Čelákovice

Chci se vydat v prosinci na adventní eurovíkend. Tipy Belgie, Dánsko, ale vše o domluvě. Ahoj, najdu zde skutečnou kamarádku a spřízněnou duši? Nejlépe z Prahy a okolí. Ráda čtu, zajímám se o umění a ráda chodím do kaváren.

0 / 5

Populární profily

taclik rande naslepo Jihlava

Jana, 46

ona hleda jeho ostrava Brno

Františka, 44

seznamka pro vysokoškoláky Kutná Hora

Dita, 25

seznamka sponzor Hradec Králové

Ivana, 42

seznamování lidí Zábřeh

Linda, 47