Tea, 48

Číslo profilu 7378998
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/25/2023
Jméno Tea
Země Czech Republic
Město Praha
Orientace Bisexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 186 cm
Váha 61 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Portugalsko Thailand Maďarsko Nizozemsko Venezuela Mauricius

Seznam uživatelů na seznamce

Tuto zprávu poskytl uživatel Tea Praha 03/26/2023 07:11:03

Rozhovor s Veronikou Vinterovou Náhoda tento rok oslavila 8. Sedíme v krásné nové kanceláři s výhledem na Národní divadlo.

Veroniko, co se stalo? Proč jste vyměnili Vinohrady za Malou Stranu? Byly nám malé smích. Naše služby i tým se stále rozrůstá a nebylo už možné v původních prostorách zajistit řádný chod. Proto v prosinci proběhlo velké stěhování. Je tu řada malých útulných místností, které klientům zajistí pocit soukromí a bezpečí při konzultacích s našimi osobními konzultanty, kouči, terapeuty i fyzioterapeuty.

Navíc máme k dispozici dvě krásné zasedací místnosti pro pořádání kurzů, workshopů a dalších setkání. Web Náhody má také nový kabát. Co vás k tomu vedlo? Hlavním důvodem, bylo klientům umožnit lepší obslužnost svých profilů v mobilních telefonech. Stále stoupá počet lidí, kteří chtějí mít vše dostupné třeba v autobuse nebo parku. Proto jsme moc rádi, že se nám to letos v září splnilo. Jaké máte ohlasy? Zatím vlastně žádné, a to hodnotím kladně smích. Samozřejmě jsme rádi za každou konstruktivní kritiku, která nás může posunout dál a ceníme si všech, kteří se nám snaží pomoct vychytat mouchy.

I proto jsme se rozhodli umožnit našim klientům do konce roku volnou komunikaci přes chráněný portál Náhody. Pošta zdarma? Co jste si od toho slibovali? Bylo to takové poděkování našim stávajícím klientům, že tu s námi byly a motivace pro nové, aby se přidali. Online komunikaci vnímáme jako jeden ze čtyř pilířů našeho seznamování , proto jsme rádi, že toho řada klientů využila.

Pro velký ohlas jsme poštu od nového roku zařadili mezi naše služeby. O jaké další pilíře se vaše služby opírají? Jednoznačně je to individuální péče pro náročné. Jedná se o velmi vytížené, často známé osobnosti, které nemají čas ani chuť stát se součástí online databáze. Vzhledem ke svému nasazení a postavení ve společnosti nemají ve svém okolí možnost najít partnera dle svých představ, a tak přicházejí k nám.

Chybové hlášení

Máme pro ně připravený soubor služeb, ze kterého si sami namíchají vlastní seznamovací koktejl. Jaké konkrétní služby pro náročné nabízíte? Je toho opravdu mnoho a stále nám to narůstá smích. Dá se říct, že každý nový klient nás inspiruje k novým službám. Pro ty, co úplně nezavrhují online seznamování máme VIP členství , které mimo jiné zahrnuje 6 konzultací s odborníky na vztahy. Další možností je založit si skrytý profil nebo se nechat vést úplně mimo databázi a partnery si nechat dle předchozího zadání vytypovat od nás.

Vše je samozřejmě velice diskrétně a citlivě šetřené, aby se klienti cítili bezpečně. Často se ale stane, že si udělají pauzu v hledání partnera a zaměří se sami na sebe. Chcete říct, že vaši klienti nehledají partnera, ale hledají sebe?

Ano, dalo by se to tak zjednodušeně říct. Když nemáte dobrý vztah sám k sobě, nemůžete mít lepší k ostatním. Jsou to spojené nádoby. Většina lidí hledá chyby někde venku.

Oblíbená slovní spojení, která tady často slýchám jsou například: udělal bych to kdyby Má-li klient takto zatíženou mysl, není divu, že se mu často nedaří dojít k výsledku. Co radíte klientům, kteří dlouhodobě nemohou najít partnera? Opřít se o náš třetí pilíř — osobní rozvoj.

Seznamovací agentury Kladno •

Probereme s nimi jejich minulost, současnost i pohled na budoucnost a pomůžeme nastavit rozvojový plán na míru. Naučíme je nastavit si procesy tak, aby neopakovali stále stejné chyby, aby si dokázali udržet rovnováhu, posílíme sebevědomí a naučíme je naslouchat sobě i druhým. Nabízíte také párový koučink, není to u seznamky divné?

Rozhodně nikoliv. Péče o vznikající nebo i o dlouhodobý vztah je naším čtvrtým pilířem. A má to logiku. Nikdo se neseznamuje proto, že ho to baví, ale aby našel trvalý vztah. Jenže pokud o něj dostatečně nepečujete a nedáváte mu dost pozornosti, můžete o něj snadno přijít.

Seznamka kraslice

To platí jak v zárodku vztahu, tak po 20 letech soužití. Přejeme si, aby naši klienti, kteří investovali spoustu sil, času i peněz do nalezení partnera, nesešli z cesty a zbytečně neopouštěli vztah, který si zaslouženě vybojovali. Jsme jim proto k ruce i nadále. Co plánujete v dalších letech? Nemám ve zvyku plánovat moc dopředu. Beru věci tak, jak přicházejí. Kdo pozve suba sváže ruce a pak mi do pusy vrazi pero a dá u toho výprask??

Ahoj, hledám mladšího kamaráda na hezké večery ; ideálně pasiv, femboy, nebo tv.. Budu se těšit :. Pokud máš zájem a nevadí ti bear, tak se ozvi, rád za tebou přijedu. Hledám parťáka aktiva, nejlépe verzatila Nestyď se, vždyť nemáš proč a věřím že ani za co Nestyď se a napiš Hledám kámoše co má hezkej,voňavej a zdravej ocas na občasné honění a kouření.

Ty se zázemím zdravej diskrétní idealně ženatej. To samé ti zaručuji. Bez galerie neodpovídám. Ahoj, Hledám pasiva z okolí MB, který je štíhlý až hubený, je nechlupatý či oholený a ideálně zženštilý.

Ahoj, máš zájem přijít, dát si sprchu, lehnout si a nechat mě starat se o celé tvoje tělo. Hledám kluka do 40 let, na vzájemné honění v okolí Neratovic.

Hledám hetero nebo bi chlapa, co se nechá vyhonit. Případně nastavím zadek. Praha a okolí, nebo zajedu i někam dál.. Nemám problém se sejít venku, auto nebo u mě. Diskrétnost a bezpečný sex. Jsem novy Bi,a zjistil jsem to nahodou Strasne me to bavi a urcite dokazu vsem co se stydi nebo jak zacit pomoct Tak ze,vsichni okolo Pribrami piste volejte,a urcite vsechno vyresime A pak si muzem uzit ten spravny sex.

Našel by se tady někdo, kdo by měl zájem o hraní si mezi muži?

Novinky z 9. a co pro vás plánujeme dál? | ELITE Date

Nemám zkušenosti ale zkusil bych to. Podmínka je že hledám muže který je spíše pasivní a je to spíše medvěd s břichem. Díky za případné nabídky. Ještě jen upřesním okolí Brandýs nad Labem. Rád bych tu našel chlapa, ktery má rád když se na něj někdo dívá při honění. Ahoj hledám kamaráda na vzájemné honění a kouření vše diskrétně věk nerozhoduje pouze mladá boleslav.

Jsem 40 l subík. Hledám kohokoliv kdo pozve svleče , vyplacené,udělá prohlídku poté sváže v jakékoliv poloze kde mě bude mrdat , hubu,dá výprask,podvazek koule. Rád bych našel aktivního kluka co si tu nechce jen vypisovat zprávičky a u nich honit, ale takového kterej hledá reál!

Já 32letý bisex pasiv. Prostory mám v Kladně, Vodárenská ulice. Mohu každý den od 18h večer až do 7h ráno v týdnu, a nonstop o víkendu. Nejsem žádnej model, ale sex miluju a umím si ho užít a koho hledám? Tak mělo by ti být a měl by jsi být čistotný, zdravý a diskrétní. Ideálně bych rád našel někoho na pravidelné scházení se. Nebráním se ani páru nebo větší skupince, nebo společnému výletu do gay sauny.

Na všem se dá domluvit. Pokud máš zájem se poznat tak napiš. Hledám pána farmář vítán. Poslušná fenka hledá pána s větším mazlíkem. Ráda podržím, vykouřím a spolykám. Praha a daleké okolí. Ja jsem Petra a hledám aktiva na real sex, ideálně na staly vztah z Příbramska nebo z Prahy. Můžu být tvoje holčička na sex třeba den, víkend nebo týden podle toho jak budeš chtít. Muzu ti varit, uklízet a nebo si se mnou muzes hrát. Foto pošlu. Ahoj nenašel by se tady bi kámoš od Prahy Východ a okolí Brandýsa nad Labem a okolí nějaký s místem a diskrétní..

Co je bi a rád by měl kámoše Milence na sex kouření honění i víc treba mě sukat nebo plnit semenem.. Nebo nějaký Pár může být taky. Sem tam si užít diskrétního uvolnění.. Já 40 80 17 vyholenej bi. Nějaký pasiv z Mladé Boleslavi a okolí. Pockas na dohodnutém místě prijdu nasadim gumu vymrdam tě a cus. On hledá jeho Přidat nový inzerát.

nahoda seznamka Kladno

Pouze: Uloženo Bez topování S fotkou Ověřeno. Věk :. On hledá jeho : Kladno Stochov.

nahoda seznamka Kladno

On hledá jeho : Čáslav, Kutná hora, Kolín…. Budu se těšit : Věk On hledá jeho : Kolín a okolí - hledám parťáka. On hledá jeho : Senior se zázemím?? On hledá jeho : Hoňka kouř Vlašim. Věk On hledá jeho : MB a okolí. On hledá jeho : Honění. On hledá jeho : Vyhonim nebo nastavím. On hledá jeho : Empatie.

A pak si muzem uzit ten spravny sex Muži. On hledá jeho : Hledám. On hledá jeho : Hoňka. On hledá jeho : Vzájemná honka a kurba. On hledá jeho : Kladno-stochov. On hledá jeho : Najdu aktiva z Kladna na real? On hledá jeho : Fenka hledá pána.

On hledá jeho : Kluk v holčičím On hledá jeho : Bi kámoš Praha východ Brandýs. On hledá jeho : Anonymní mrd? Nejlepší alba Z mobilu. Nejnovější alba Nejnovější videa Hradky.

Ranný sex zo susedov.

0 / 5