Cecilie, 27

Číslo profilu 7607919
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Cecilie
Země Czech Republic
Město Čáslav
Orientace Bisexuální
Věk 27
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 185 cm
Váha 75 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Srí Lanka Belgie Malta

Škola in-line bruslení v ČR | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

Tuto zprávu poskytl uživatel Cecilie Čáslav 06/10/2023 01:07:06

Dnešní článek, který bude rozdělen na dva díly, věnujeme sportu, jehož historie sahá do roku , kdy jistý John Joseph Merlin, belgický výrobce hudebních nástrojů z Huy, postavil předchůdce dnešních bruslí. Jednalo se vlastně o dvě kovová kolečka připevněna na "bruslích". Na maškarním plese na královském dvoře v Londýne se na nich projel slavnostně vyzdobeným salónem a hrál k tomu na housle. Nicméně jeho "rychlou" jízdu zastavilo zrcadlo, neboť na ně zapomněl nainstalovat brzdy.

Skutečný vlastní vývoj opravdové a dnes běžně používané in-line brusle začal ale až v polovině Brusle tehdá byly skořepina boty z plastu, čtyři malá plastová kolečka s kuličkovými ložisky a brzdou na patě. Od té doby byl razantní vývoj in-line bruslí nevyhnutelný. Děti, mládež, ale i dospělí a celé rodiny uznávají výhody tohoto sportu. No a věděli jste, že u nás existuje síť škol inline bruslení, které mají svou vlastní metodiku učení?

Škola je určena jak pro děti, tak pro dospělé - začátečníky i pokročilé bruslaře. Krom klasické výuky in-line bruslení HEPA outdoor fitness nabízí i příměstské tábory pod označením In-line školička. Do školičky jsou přijímány děti již od 4 let. Dále zde nabízejí soukromé lekce, kam se mohou hlásit bruslaři každého věku i úrovně. Naučí Vás zde jak úplných tačátků, tak poradí se zdokonalením techniky jízdy. A protože nás téma in-line bruslení v redakci zajímá nejedna z nás bude muset časem brusle nasadit a své dítko naučit základům jízdy , daly jsme si "rande" se zakladatelkou a majitelkou HEPA outdoor fitness, Marií Urbánkovou , a snažily jsme se od ní vyzvědět co nejvíce informací o které bychom se s Vámi rády podělily.

KSD: Jak jste se Vy sama dostala k in-line bruslení? Když mi bylo bylo osm let, můj tatínek, který tenkrát pracoval v Mnichově, mně dovezl parádní barevné kolečkové brusle, které v té době nikdo neměl. Byly to takzvané "squad" brusle dvě a dvě kolečka vedle sebe a brzdička vepředu.

Brázdila jsem na nich chodníky a cesty na našem zlínském sídlišti a důchodci byli nepříčetní. O pár let později mi naši pořídili již klasické in-liny s kolečky v řadě za sebou a já jsem mohla vyrazit na stezku. Brusle mi přirostly k srdci tak, že jsem na nich jezdila úplně všude - sloužily mi nejen jako sportovní náčiní, ale také jako dopravní prostředek. Můj spolužák Přemek Novák, si tohoto plakátu všimnul a jelikož věděl o mém vztahu k bruslení, přiměl mě na tento kurz jet.

- Tisíce obchodů na jednom místě

Následně jsem v rámci své bakalářské práce sepsala metodiku výuky INB a společně s Přemkem on se svými nápady a já v praxi jako instruktor na bruslích jsme ve Zlíně začali pořádat soukromé lekce pro dospělé a příměstské tábory pro děti. Jelikož první sezóna dopadla dobře a jak děti, tak rodiče, byli spokojení, napadla nás myšlenka rozšířit tento projekt do dalších měst ve formě franchisingové sítě. Oslovili jsme s touto nabídkou naše tehdejší spolužáky z různých větších měst, získali jsme akreditaci MŠMT, abychom mohli sami školit instruktory pro naše pobočky a v rámci propagace jsme začali organizovat BladeNights - noční vyjížďky na bruslích ulicemi večerních měst s doprovodem rádia a policie ČR.

KSD: Co všechno by měli rodiče vědět, než dítě do Vaší školy přihlásí? V první řadě by rodiče neměli podcenit nákup vybavení, tzn.

rychlé rande praha sleva Ústí nad Orlicí

V dnešní době se dají koupit i kvalitní, nastavovací brusle za přijatelnou cenu. Pokud chtějí rodiče přihlásit své dítě na náš příměstský tábor, měli by dále vědět, že nejnižší věková hranice, od které děti přijímáme jsou 4 roky, školička je určená jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé bruslaře, s dětmi zde pracují vyškolení instruktoři, výuka probíhá formou her tak, aby všechny bavila a nejdůležitější informace je asi ta, že děti nevedeme k výkonnostnímu sportu, ale k rekreační pohybové aktivitě - nejde o výkony, ale o zábavu a motivaci k aktivnímu životnímu stylu v dalším životě.

KSD: Jaké chyby většinou rodiče dělají pokud vezmou výuku bruslení svých dětí do vlastních rukou? A co byste těmto rodičům vzkázala? V první řadě je důležité říct, že něco jiného je umět dobře bruslit a něco jiného je umět dobře někoho naučitbruslit. Ne nadarmo existují školy lyžování, snowboardingu a také in-line bruslení, kde jak dospělé, tak děti učí vyškolení odborníci podle speciálně vypracované metodiky a kde se člověk naučí vše od základů a správně mnohem rychleji a bezpečněji než pokud se do toho pustí sám.

Často potkávám na stezkách rodiče s dětmi, kdy se úsměv vytrácí na obou stranách, kde rodiče ztrácí nervy a dítě motivaci k další vyjížďce. Největší chybou, kterou rodiče často dělají, je držet dítě za ruku.

To si zvykne na bod opory, který zde normálně není a samo se poté bojí jet. Vše, co děti chceme naučit, jim musíme názorně ukázat tak, aby to po nás mohly správně zopakovat - složité vysvětlování je zbytečné, protože děti si nedokáží vizualizovat to, co jim my dlouze popisujeme. Je také potřeba hned od začátku dětem neustále opravovat chyby, které při jízdě dělají nožičky od sebe, napnutá kolena a veškerou výuku provádět pomocí her, které je baví.

rychlé rande praha sleva Ústí nad Orlicí

Rodičům bych vzkázala jedině to, že investice do pohybové aktivity jejich dětí určitě není zbytečná, že peníze se dají utratit za mnohem zbytečnější věci a že motivace jejich dětí k pohybu v dalším životě se nedá ničím vyčíslit.

KSD: Můžu se jako dospělý nebruslař do Vaší školy také přihlásit? Pro dospělé, kteří chtějí začít s in-line bruslením, máme soukromé lekce. Je velmi individuální, za jak dlouho člověk zvládne bezpečnou jízdu na in-line bruslích. Máme vysledované, že s většinou, průměrně pohybově zdatných klientů, stihneme projít alespoň základy metodické řady za 5 lekcí 5 hodin výuky.

Záleží na tom, zda klienti chodí mezi lekcemi sami trénovat, jsou lidé, kteří mají velký strach z možného pádu, jiní se naopak nebojí. V dospělém věku je vždy těžší začínat s každým sportem, záleží na motivaci a vůli každého člověka.

Na pokračování rozhovoru se můžete těšit po Velikonocích. Je určený dětem, které se již na kole cítí poměrně jistě. Bude probíhat pouze na Praze V tom případě je cena příměstského tábora 2 Kč. Slevový kód má neomezený počet použití, můžete jej tedy zprostředkovat svým přátelům a známým Přepnout do klasického zobrazení. Dnešní článek věnujeme sportu, jehož historie sahá do roku Dnešní článek, který bude rozdělen na dva díly, věnujeme sportu, jehož historie sahá do roku , kdy jistý John Joseph Merlin, belgický výrobce hudebních nástrojů z Huy, postavil předchůdce dnešních bruslí.

Dárkový poukaz ❤️ pro ženu i muže k vánocům, k narozeninám ✨ - Vánoční poukazy online

Redakce Kam s dětmi. Partner projektu Skupina ČEZ. Místo krytého bazénu v Ústí nad Orlicí je v letních měsících lákadlem aquapark. V hlavním rekreačním bazénu, s plaveckými drahami o délce 25m, můžete vyzkoušet tobogán, skluzavku Kamikadze, vodní chrliče, trubková masážní lehátka, trubkovou lavici a perličku, lanový most s lekníny, šplhací síť s basketbalovým košem, vodní stěnu a dva houpací zálivy.

Druhý menší rekreační bazén nabízí velký vodní hřib a podchozí skluzavku. Na malé návštěvníky v dětském bazénku čekají fontánky, točitá a jednoduchá skluzavka, kyblíkový strom, vodní hřib, vodní děla, vodní zvon a vodní ježek. Dále můžete využít beach volejbalový kurt, stolní tenis, vodní fotbal, prolézačky, skákací hrad a dětské hřiště. Součástí areálu jsou dvě občerstvovací zařízení se zmrzlinovým stánkem. K zapůjčení jsou připravena lehátka i slunečníky.

Seznamka Matrace Jysk | VK

Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman.

O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku. Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu.

Adrenalinové zážitky –

Aquapark v Ústí láká atrakcemi nejen pro děti ale i dospělé. Iva Janoušková Komunitní editorka. Kliknutím zvětšíte. Aquapark v Ústí nad Orlicí Foto: archiv Tepvos. Ústí nad Orlicí, aquapark, Kamikaze.

Orlicko 6. Tipy na víkend. Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Z okolí 9. Z okolí Stavba 5. Doma 6. Dům a zahrada. Společnost 7. Zdraví 4. Kutilství Celebrity 4.

Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu Škoda Roomster 1. ČR Volkswagen Golf 1.

0 / 5