Kvetoslava, 36

Číslo profilu 7685421
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Kvetoslava
Země Czech Republic
Město Havířov
Orientace Lesbičky
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 165 cm
Váha 62 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Chorvatsko Německo Švédsko Jižní Afrika Maroko Kanárské ostrovy Dominikánská republika Thailand

Česká seznamka pro zadané (30+) | Milenecký vztah

Tuto zprávu poskytl uživatel Kvetoslava Havířov 06/10/2023 01:39:06

Aktivně se snažíme, aby na naší seznamce byli registrovaní pouze slušní a sympatičtí uživatelé : Průběžně provádíme kontrolu nově registrovaných uživatelů. Pokud u určitého uživatele uvidíme, že nesplňuje níže uvedené podmínky, bude jeho profil smazán.

Nemějte nám to za zlé, samozřejmě chceme mít základnu registrovaných uživatelů co největší, ale ne za každou cenu. Inzerát typu: " chci ženu na sex " nebo " ahoj, jsem fajn " bude smazán. Nemáme nic proti jedno-větovým inzerátům, musí však mít hlavu a patu : Povězte něco o sobě a o tom koho hledáte :.

Pokud se uživatel prezentuje takto, tak se vystavuje nebezpečí, že mu kromě smazání profilu zamezíme přístup z jeho IP adresy. Město: Liberec Věk: 37 let Výška: cm Váha: 68 kg. Město: Strakonice Věk: 38 let Výška: cm Váha: 74 kg. Město: Brno — město Věk: 35 let Výška: cm Váha: 64 kg. Město: Brno — město Věk: 36 let Výška: cm Váha: 60 kg. Město: Liberec Věk: 42 let Výška: cm Váha: 64 kg. Mám manžela a 2 děti.

Single Cvikov členi se zájmem o Starší Seznamka, Seznamka Starší Ženy

Organizačně vše funguje jak má a nechci na tom nic měnit Ráda se seznámím s respektujícím, charismatickým a vtipným mužem, který mě bude umět překvapit a při nepravidelných schůzkách se se mnou radovat ze života ne, jen v podobě sexu.

Město: Plzeň Věk: 30 let Výška: cm Váha: kg. Město: Kladno Věk: 43 let Výška: cm Váha: 79 kg. Hledám kamaráda na pravidelný sexik Nic víc nehledam.. Přála bych si najít fajn a normálního muže. Nemám žádné požadavky,nehledám nic extra a ani ty neočekávej kamasutru. Najdu něžnýho,mazlivýho a vášnivýho přítele? Město: Hodonín Věk: 38 let Výška: cm Váha: kg. Město: Chrudim Věk: 36 let Výška: cm Váha: 58 kg.

Město: Olomouc Věk: 44 let Výška: cm Váha: 75 kg. Jsem tak trochu boubelka : moc toho nenamluvím ale zato se ráda mazlím : kdo správně zabrnká na mou strunu dokáži být i pěkná divoška : žel jsem vlčice samotář a to dos odrazuje : stručněji, hledám někoho kdo bude mluvit za mě a nechá promlouvat jen mé tělo touhu po doteku po jiskření těl co touží po něžném doteku po splynutí těl kdy realita jde stranou ,jen ty a já co ty na to?

Město: Ostrava Věk: 43 let Výška: cm Váha: 70 kg. Město: Trutnov Věk: 41 let Výška: cm Váha: 69 kg. Na vážnou známost nemám chuť a čas. Ráda bych se občas s někým pomazlila.

Jsem sympatická s ženskou postavou.

- Liberec - Liberecký kraj

Je na mně příjemný pohled, ale modelka nejsem : Pokud jsi trochu k světu, šikovný v posteli a samozřejmě naprosto zdravý, budu ráda, když o sobě dáš vědět :. Město: Praha 2 Věk: 42 let Výška: cm Váha: 79 kg. Osamocena, s chutí do života,momentálně bez něhy, pohlazení, milování. Milá a nekonfliktní žena hledá objetí a porozumění. Jsem majitelkou většího poprsí. Město: Praha 5 Věk: 28 let Výška: cm Váha: kg. Město: Plzeň Věk: 32 let Výška: cm Váha: kg. Hledam kamarada, pohledneho, mileho a inteligentniho..

starsi zeny seznamka Česká Lípa

Město: Plzeň Věk: 47 let Výška: cm Váha: kg. Město: Svitavy Věk: 45 let Výška: cm Váha: 99 kg. Město: Brno — město Věk: 34 let Výška: cm Váha: 89 kg. Hledám pohodářku, někoho kdo se nebere moc vážné. No a pokud si můžu trochu vymýšlet, tak někoho se sportovnější postavou. Město: Ostrava Věk: 43 let Výška: cm Váha: 92 kg. Mám rodinu se třemi dětmi, ale nechci ji rozbíjet. Hledám však ženu, se kterou bych se opět cítil jako muž. Ženu ke které bych se mohl přitulit, kterou bych mohl pohladit a políbit, pomilovat se s ní, a která by toto dokázala ocenit.

Město: Chrudim Věk: 34 let Výška: cm Váha: 95 kg. Město: Jeseník Věk: 31 let Výška: cm Váha: 82 kg. Normální, svobodný chlap, který má rád sport, prochazky v prirode, celkove kulturu. Chtěl bych poznat ženu na dlouhodobý milenecký vztah. Určitě bude lepsi se lépe poznat psanim a pak absolvovat nějaké společné schůzky. Větší vzdálenost není problém jsem mobilní. Hello všem, hledám unik ze stereotypního stylu života. Mám partnerku 2 děti, vše ok. Život se má užívat, ne přežívat.

Co říkáš souhlas? To jsem rád, tak pojď mě poznat, není čas přece ztrácet čas. Město: Praha 5 Věk: 50 let Výška: cm Váha: 95 kg. Hledám spřízněnou duši na pokec a občasné schůzky a potom uvidíme víc. Prostě 30 let manželství je dlouhá doba ale určitě nechci nic měnit.

Seznamka - online seznámení zdarma a bez registrace - strana 4 |

Priorita je zdravý. Město: Brno — venkov Věk: 49 let Výška: cm Váha: 80 kg. Dívku, mladší nebo aktivní ženu ke sdílení volných dnů spojené se sportem, horská kola, horská turistika, plavání i prostého nicnedělání nic z toho není podmínkou. Město: Brno — město Věk: 50 let Výška: cm Váha: 95 kg.

Součástí těchto her je i povídaní si a zde se pozná solidnost a rozhled té , či oné strany. Aktivně se snažíme, aby na naší seznamce byli registrovaní pouze slušní a sympatičtí uživatelé : Průběžně provádíme kontrolu nově registrovaných uživatelů. Pokud u určitého uživatele uvidíme, že nesplňuje níže uvedené podmínky, bude jeho profil smazán. Nemějte nám to za zlé, samozřejmě chceme mít základnu registrovaných uživatelů co největší, ale ne za každou cenu.

Inzerát typu: " chci ženu na sex " nebo " ahoj, jsem fajn " bude smazán. Nemáme nic proti jedno-větovým inzerátům, musí však mít hlavu a patu : Povězte něco o sobě a o tom koho hledáte :.

Pokud se uživatel prezentuje takto, tak se vystavuje nebezpečí, že mu kromě smazání profilu zamezíme přístup z jeho IP adresy.

Ona hledá jeho - ‎

Město: Praha 10 Věk: 40 let Výška: cm Váha: kg. Město: Příbram Věk: 39 let Výška: cm Váha: kg. Muže který ví co chce Město: Praha 9 Věk: 45 let Výška: cm Váha: 65 kg. Muže, který mě rozesměje. Budu se těšit na jeho oči , gesta, úsměv, chování Město: Liberec Věk: 43 let Výška: cm Váha: kg. Město: Brno — venkov Věk: 38 let Výška: cm Váha: kg. Město: Most Věk: 48 let Výška: cm Váha: kg. Hledám sympatického kamaráda, přítele a milence k dlouhodobému mileneckému vztahu.

Jsem štíhlá mladšího vzhledu. Ty přiměřeného věku a výšky nad cm. Vzájemná přitažlivost nutná. Požaduji diskrétnost, čistotu a zdraví. Nehledám jednorázový úlet. Město: Olomouc Věk: 25 let Výška: cm Váha: kg. Město: Praha 1 Věk: 41 let Výška: cm Váha: kg. Město: Ostrava Věk: 27 let Výška: cm Váha: kg. Město: Šumperk Věk: 40 let Výška: cm Váha: kg. Jsem dominantní Dáma,hledající vhodný protipól ze zajištěním na občastné a však trvalé setkávání v podobě ds hrátek a vše co k takovému vztahu patří.

Nehledám otroka! Olomoucký kraj. Město: Pardubice Věk: 52 let Výška: cm Váha: kg. Město: Ostrava Věk: 34 let Výška: cm Váha: 68 kg. Město: Praha 6 Věk: 59 let Výška: cm Váha: kg.

Město: Most Věk: 47 let Výška: cm Váha: 65 kg. Město: Ostrava Věk: 40 let Výška: cm Váha: kg. Hledám slečnu, ženu na občasné schůzky, večeře a krásné milovaní. To vše bez narušení našeho soukromí. Foto pošlu obratem za tvé. Město: Louny Věk: 70 let Výška: cm Váha: 75 kg. Pokud chceš píchat, napiš.. Můžeš mít vše. Škoda, je mně o trochu víc než žádáš, ale miloval bych se s tebou rád.

Jsi moc krásná. Prosím, pošli mně nahou fotku svých prsou na uvedený mail, abych věděl s čím se budu mazlit až tě budu lízat, nebo až mne budeš píchat na koníčka. Podle prou odhadnu tvé tělo.

Inzerce - Ona hledá jeho |

Mám rád dlouhé lízání až do tvého orgasmu, i mokrého, potom dlouhé milování všemi způsoby a doufám, že tvé krásné tělo plně uspokojím. Miluji se s 15 cm. Napiš kdy a kde, nebo volej , případně na vlad. Miluji se s 15 cm,. Město: Brno — město Věk: 30 let Výška: cm Váha: 93 kg. Jelikož tahle seznamka mluví sama za sebe z toho důvodu nemám moc co o sobě říct. Pokud v životě hledáš něco co ti chybí doma, pak to možná můžeme hledat spolu.

Budu se těšit.

Rychlý start: Vytvoření makra

Město: Praha 5 Věk: 47 let Výška: cm Váha: 96 kg. Jsem ve svém dlouholetém vztahu celkem spokojený, ale po těch letech se přeci jen něco vytratilo. A tak hledám milenecký vztah s pohodovou milou ženou, která to má podobně jako já. Schůzky bych si představoval tak 1x týdně nejlépe přes den, nebo prostě jak to oběma vyjde.

Nabízím a požaduji diskrétnost. Hledám jen jednu ženu od 30 — 50ti let - kamarádku s výhodami bez narušení soukromí. Vzájemné sympatie jsou rozhodující. Město: Ostrava Věk: 34 let Výška: cm Váha: 90 kg. Hledám slečnu, dámu, paní ve věku od 18 let do 40 let na seznámení Jsem pojízdný autem Budu rád, když se někdo ozve Město: Pelhřimov Věk: 35 let Výška: cm Váha: kg.

starsi zeny seznamka Česká Lípa

Hledám kamarádsko-milenecký vztah pro oboustranný únik ze stereotypní reality. Jsem cílevědomý racionální člověk. Foto zasílám ny vyžádání. Můžeš psát i přímo na alpmen seznam. Děkuji předem. Město: Jičín Věk: 57 let Výška: cm Váha: kg.

Hledám ženu na občasný něžný sex. Jsem ženatý VŠ, svoji ženu mám rád, ale bohužel z jejích zdravotních důvodů dlouhou dobulet-jsem neměl klasický sex. Nevím, zda je možné někoho najít a pokud ano, měla by to být drobnější žena , něžná a inteligentní.

Město: Praha-východ Věk: 40 let Výška: cm Váha: 90 kg. Taky Tě nudí manželský sex…? Hledám milenku pro dlouhodobý nezávazný vztah …hezké pravidelné chvíle, nejen pro vášnivé i něžné milování. Nechci bourat jinak spokojený vztah. To očekávám i od Tebe. Jsem sportovně založený lev a preferuji pouze sebevědomé ženy na úrovni s pěknou postavou? Město: Praha 6 Věk: 43 let Výška: cm Váha: 95 kg.

Město: Plzeň Věk: 65 let Výška: cm Váha: kg. Milá ,krásná ženo. Hledám tě k občasným schůzkám ,hledám tě na krásné milování ,vše samozřejmě při vzájemných sympatiích. Čistota samozřejmostí a chceš-li ,diskrétnost zaručena. Chceš- li si opravdu užít vše krásné , napiš. Město: Chrudim Věk: 50 let Výška: cm Váha: kg. Ahoj Hledám ženu na milenecký vztah k občasným schůzkám a krasnemu milování a k tomu dat si vzájemně co nam doma chybí bez narušení současných vztahů. Město: Břeclav Věk: 54 let Výška: cm Váha: 91 kg.

Hledam jednu, jedinou, zadanou zenu, ktera se stane mou spriznenou dusi. Zdravi, uroven, diskretnost nabizim i pozaduji. JM kraj. Město: Praha 1 Věk: 45 let Výška: cm Váha: kg. Město: Litoměřice Věk: 52 let Výška: cm Váha: 83 kg. Město: Praha-východ Věk: 49 let Výška: cm Váha: kg.

Město: Mělník Věk: 39 let Výška: cm Váha: 75 kg. Hledám fajn holku která chce zažít třeba vašnivou a romantickou noc, s masáži. Nebo prostě jen použít fantazii a zažít něco jedinečného a nezávazného. Město: Praha 9 Věk: 50 let Výška: cm Váha: 80 kg.

0 / 5