Karina, 23

Číslo profilu 7701247
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Karina
Země Czech Republic
Město Bruntál
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 189 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené arabské emiráty Filipíny Rumunsko

Kurty jsme si lajnovali sami, vzpomínala Strýcová na začátky v Plzni -

Tuto zprávu poskytl uživatel Karina Bruntál 06/10/2023 12:27:06

Datum narození: Životní si nechám pro sebe, je trochu vulgární. Jak dlouho hraješ badminton? Od svých 8 let v lednu mi bude Kde a s kým obvykle trénuješ? Obvykle trénuju v Národním centru v Plzni s dalšími hráči a sparingem.

Jaké byly tvé badmintonové začátky?

Český tenisový svaz - hráč

Do teď si pamatuju, že jsem vyhrála plyšáka a měla hroznou radost. Čemu se věnuješ, když nehraješ badminton?

dvouhra klub Plzeň

Co považuješ za svůj největší sportovní úspěch? Hodně si vážím bronzu z Akademického ME ve dvouhře žen a třetího místa z letošního Slovenia International ve dvouhře. To je zatím můj největší mezinárodní úspěch. Co je tvým badmintonovým snem? Účast a vyhraný zápas na OH. Čtvrtfinále na ME. Kolik hodin týdně trénuješ? Záleží na období.

Průměrně mám tréninkových jednotek týdně v rozsahu minut. Co nebo kdo tě v badmintonu nejvíce ovlivnil? Trenéři a lidé, kteří se podílejí na mé cestě Kdo je tvým životním vzorem? Mám více lidí, ke kterým kvůli určitým věcem vzhlížím a jsou pro mě inspirací. Z těch slavných to je například Bára Strýcová, z badmintonu Nozomi Okuhara.

Největší badmintonový zážitek? Asi všechny země, které jsem díky badmintonu mohla vidět. Hodně mě okouzlil Island. Co nebo kdo tě přivedl k badmintonu? Maminka, jako dítě taky hrála. Hrála jsem na zobcovou flétnu v ZUŠ a rodiče chtěli, ať zkusím i nějaký sport. Nemusela jsem zkoušet žádný jiný, badminton si moje srdce získal hned. Životní si nechám pro sebe, je trochu vulgární Jak dlouho hraješ badminton? Tvůj nejoblíbenější úder? Ten vítězný. O víkendu se v plzeňské sportovní hale odehrál celostátní turnaj GPA dospělých, kterého se z našeho klubu účastnili Hana Milisová a Jaromír Janáček.

Míra ve dvouhře také nezaváhal a po hladkých výhrách s Lukášem Tlustým, Janem Klimajem a ve čtvrtfinále s Jiřím Loudou také postoupil do nedělního semifinále. Hanka s Eliškou byly také úspěšné a postoupily do semifinále. V prvním kole si poradily s Petrou Janošovou a Radkou Šilhavou ve dvou setech. Ve druhém jasně přehrály Kateřinu Chmelíčkovou a Soňu Königsmarkovou. Hanka s Eliškou ve čtyřhře postoupily přímo do finále, když jejich soupeřky utkání vzdaly.

Míra si v semifinále dvouhry po koncentrovaném výkonu poradil s Lukášem Holubem ve dvou setech , a také postoupil do finále. Na vítězství ve smíšené čtyřhře se snažil navázat Míra ve dvouhře, když se utkal s Bedřichem Valentou. To se mu bohužel nepovedlo a dobře hrajícímu soupeři podlehl , a musel se spokojit s druhým místem.

Dvouhra muži: 2. Jaromír Janáček.

Tenisové kurty a haly Plzeňský kraj •

Čtyřhra ženy: 2. Smíšená čtyřhra: 1. Jaromír Janáček - Hana Milisová. Czech Junior Int. GPC U19 kval. GPC U13 kval.

ICH Irska, Dublin. U11, Dobrá Voda u ČB. MČR družstev dorostu, Praha. IS Maďarska, Budapešť. Extraliga 1. GPC U15 kval.

dvouhra klub Plzeň

Badminton pro veřejnost. Slovak Youth Int. Slovak Junior, Trenčín.

TK Sokolov – Tenisový klub Sokolov

Nation to Nation, Pécs. GPC U17 kval. MČR U13, Vendryně. MČR neslyšících, Hradec K. ICH Walesu, Cardiff. OTP 4, České Budějovice. Extraliga 2.

U11, Dobrá Voda. MČR dr. GPB dospělých, Plzeň. MČR U17, Brno.

Jonáš Forejtek – Sportovec Plzně

Klubové soustředění, ČK. Předsilvestrovský turnaj, ČK. Extraliga 3. MČR dospělých, ČB. Most, Rychnov, ČK. Extraliga 4. Jarní klub. Summer Camp I, ČK. Zimní klub. Mohlo by Vás zajímat:.

Základní část - FORTUNA:LIGA / - tabulka - výsledky - 1. fotbalová liga |

Kouzelné bylinky. Badminton na Výstavišti. Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Podporuje nás. Umístění našich hráčů: Dvouhra muži: 2. Jaromír Janáček Čtyřhra ženy: 2. Výsledky Propozice Badminton pro veřejnost Most, Rychnov, ČK Hlavní partneři.

SK Badminton Český Krumlov, z.

0 / 5

Populární profily

spolucestování seznamka Ostrov

Olivie, 27

anonce ona hleda jeho Svitavy

Květoslava, 42

brno sex seznamka Přerov

Anastazie, 43

telefonicka seznamka Litvínov

Michelle, 46

seznamka pro zadané Olomouc

Valerie, 50

jak se seznámit s bohatým mužem Nový Jičín

Uršula, 30