Janina, 50

Číslo profilu 7715800
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Janina
Země Czech Republic
Město Tachov
Orientace Bisexuální
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 154 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Spojené státy Irsko Mexiko Rumunsko Mauricius Srí Lanka

You’re Temporarily Blocked

Tuto zprávu poskytl uživatel Janina Tachov 06/4/2023 03:55:06

Firma je tvořena jádrem pracovníků, kteří celoživotně pracují v oblastech elektro vn a nn, MaR a programovatelných automatů vč. Tito pracovníci začali soukromě podnikat v této oblasti nejprve jako volné sdružení teplických soukromých podnikatelů Severní Čechy-Teplice — Ústecký kraj s napojením na pražskou firmu Kahlen - service s.

Veškeré neuzavřené zakázky svého dosavadního partnera nově vzniklá firma převzala. V roce proběhla fúze se společností První mostecká elektrotechnická s. V organizaci pracuje skupina pracovníků s vysokoškolským vzděláním v oblasti technické kybernetiky, mikroprocesorové techniky, slaboproudé a silnoproudé elektrotechniky a požární ochrany a prevenci rizik s dlouholetou praxí v oboru.

Vedoucí pracovníci jsou držiteli osvědčení o autorizaci, osvědčení ČBÚ a osvědčeními o odborné způsobilosti.

Teplické oraniště. Ani miliony nestačily, trávník musí reklamovat - Seznam Zprávy

Dodavatelská činnost společnosti je zaměřena na řešení řízení technologických celků. Dodávkami jsou proto zejména oblasti MaR a nn zařízení. Ve spolupráci se sdružením spolupracujících firem dodáváme technologická zařízení i jako celek. Specialitou v oblasti realizace vyšších dodávek energetického řídícího a informačního systému dlouhodobě úzce spolupracujeme s firmou AISE, s.

Samostatná projekční činnost je zaměřena převážně na silnoproudou elektrotechniku. Zpracováváme i projekty slaboproudé a projekty v oblasti měření a regulace i v případě, kdy nejsou součástí našich dodávek zařízení.

Projekty stavební a ostatních profesí jsou zajišťovány stálými externími spolupracovníky. V oblasti požární ochrany a BOZP se specializujeme zejména na zpracování nutné dokumentace, preventivní požární prohlídky a prověrky BOZP a revizní a poradenskou činnost. Dále spolupracujeme se specialisty požární bezpečnosti staveb ve věcech projektů požární bezpečnosti požárně bezpečnostní řešení, změna užívání. Již přes dvě desítky let se zde schází zástupci předních elektrotechnických společností, aby informovali o svých produktech projektanty a dodavatele oboru elektro.

Mimo pracovní aktivity se snažíme také plnit přání dětí z Dětského domova na Severní terase v Ústí nad Labem a pomáháme tanečnímu oddělení Základní umělecké školy v Krupce. S týmem našich dlouholetých externě spolupracujících partnerů jsme schopni zajistit pro své zákazníky činnosti i jiných profesí po celém území České republiky.

Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník, který v plném rozsahu využívá našich produktů i náš servis. RELAN s. K dosažení všech těchto cílů společnost pravidelným školením zaměstnanců zvyšuje odborné a kvalifikační předpoklady k výkonu zaměstnání.

SEZNAM FIREM - Český svaz stavebních inženýrů - Český svaz stavebních inženýrů

Projekční kancelář Teplice Produkty a služby. Naši zákazníci. Kontakty Vážení zákazníci, vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy. Historie a profil firmy Firma je tvořena jádrem pracovníků, kteří celoživotně pracují v oblastech elektro vn a nn, MaR a programovatelných automatů vč. Politika Jsme spolehlivá a zodpovědná společnost s tradicí.

Seznam usazených osob | ČKAIT

Nabízíme: automatizační a informační systémy energetické řídíci a informační systémy projekce a inženýring v prům. Napište nám, my se ozveme a rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás. Kontakty Relan, s. Zobrazujeme výsledky 1—14 z celkem 81 nalezených. Inženýrské služby Teplice Geografické informační systémy Projektování elektroinstalace Projektové práce Statika staveb Vypracování modelů a vizualizací.

Provozovna Nyní otevřeno Foto provozovny Upřesnit výsledky filtry. Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Prodej, pronájem půjčovna , montáž dopravního značení. Silniční zrcadla, značky, informační systémy tabule , příčné prahy zpomalovací retardéry , plotové zábrany, stavební ploty, DIO a DIR. Dopravně inženýrská opatření, projektová dokumentace. Mobilní ploty. Přidat firmu do hromadné poptávky.

Akreditovaná měření hluku, světla, prachu, vibrací, ovzduší, mikroklima, škodlivin. Studie akustické, osvětlení, oslunění.

BUTREX, s.r.o. -

Monitoring, hlukové mapy, GIS. Provádění silno i slaboproudých elektrotechnických montáží. Nabídka vypracování projektu, inženýringu, operativního zajištění a kompletace materiálu.

Zabezpečujeme komplexní dodávky a služby, zejména na povrchových dolech, v tepelných elektrárnách i ve stavebnictví. Zabýváme se inženýrskou činností.

Zaměřujeme se především na oblast průmyslových, inženýrských, dopravních, ekologických a občanských staveb. Nabídka projektantských a inženýrských služeb v oblasti vodohospodářských staveb včetně investiční výstavby.

Provádění projektové dokumentace. Realizace vodovodů, kanalizací, atypických čistíren odpadních vod, vodojemů či čerpacích stanic čistých i splaškových vod. Naše společnost se zabývá projekční a konstruktérskou činností. Vedle této hlavní pracovní náplně také zajišťuje a provádí zámečnické práce. Zaměření našich projektů je převážně na nová řešení technologických výrobních linek, dopravu, úpravu a zpracování nerostů uhlí, kámen.

Novodvorská , Bystřany. Provádíme stavební a projekční činnost, krajinné inženýrství, rybníky, vodní toky, kořenové čistírny odpadních vod, revitalizace potoků a další.

Teplice South - Prostor pro moderní podnikání | Accolade

Nabízíme zařízení, systémy a technická řešení z oblasti vodního hospodářství. Především pro kanalizační sítě, čerpací stanice a čistírny odpadních vod. Zabýváme se také protipovodňovou ochranou. Nabídka geodetických služeb v oblasti geodetických podkladů pro projektování, inženýrská geodézie, vytyčování hranic pozemků, výkony při realizaci kolejových a silničních staveb, zaměřování podzemních prostor, těžebních postupů povrchových lomů.

Dolní cesta , Teplice. Nabízím projekční a inženýrskou činnost v oblasti ústředního vytápění, kotelen, plynu či plynovodů. Zajišťuji zpracování projektové dokumentace, odborných studií a posudků. Dále realizuji požární zprávy. Nabídka inženýrských a projektantských služeb. Provádění dozoru na stavbách.

VODOHOSPODÁŘSKÉ PROJEKTY TEPLICE spol. s r.o., Teplice -

Poskytování poradenství v oblasti stavebního práva. Nabídka projekcí, inženýrských prací, dodávek technologií vodohospodářských staveb a bezvýkopových technologií. Stránkování 1 2 3 4 5 6. Zobrazujeme výsledky 1—14 z celkem 81 nalezených z kategorie Inženýrské služby v Teplicích.

Inženýrské služby v Teplicích Teplice Dubí. Výsledky hledání Inženýrské služby, okres Teplice Ústecký kraj v katalogu. Zvětšit mapu.

0 / 5

Populární profily

rande naslepo kahawatte Ostrov

Zita, 38

seznamka 40 Prachatice

Drahoslava, 41

seznamka jesenik Náchod

Zuzana, 20

katolík seznamka Mariánské Lázně

Drahuše, 48

rande s knihou naslepo Brno

Bedřiška, 29

singl na 50 Ostrov

Paulína, 36