Tatiana, 31

Číslo profilu 8267135
Datum registrace 28.01.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Tatiana
Země Czech Republic
Město Svitavy
Orientace Heterosexuální
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 157 cm
Váha 69 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Thajsko Egypt

Online: Sparta - Dukla Praha , Přípravné zápasy - Fotbal

Tuto zprávu poskytl uživatel Tatiana Svitavy 06/4/2023 04:40:06

Blind Date with a Book nebo-li hezky česky: Rande naslepo s knihou.

Rande naslepo – program a vstupenky online | MKS Vyškov

Jak se na takové schůzce chovat? Co si připravit? Na co nezapomenout? Nemáte odvahu? Vyzkoušejte si rande naslepo s knihou! Ustrojte se, zabalte brýle, oční čočky, čtenářský průkaz a vydejte se do vyškovské knihovny. Tehdy jsme připravili dva koše knih — pro děti a pro dospělé čtenáře a lákali jsme na rande se dvěma nespornými výhodami:.

V následujícím roce jsme připravili také dva koše, ale dětské knihy jsme zaměnili za bestsellery pro náctileté. V letošním roce jsme proto zdvojnásobili nabídku pro dospělé, a nezadaná nezůstala ani jedna kniha. Z odevzdaných anketních lístků jsme se dověděli např.

rande naslepo online cz 2022 Vyškov

Čtenáři nám také napsali: Dopadlo to tak, že jsem plna očekávání doma rozbalila knihu… a zjistila, že ji nejen jako ostatní knihy autora znám, ale že ji mám i v knihovně. Pokud by z rande vznikl vztah, byl by velice povrchní. Při vší úctě se mi zdá životopis autorky velmi nevyrovnaný. Díky za dobrý nápad, poprvé jsem se setkala s knížkou této autorky a určitě nezůstane knihou poslední.

Tento úspěch nás těší a také příští rok na Valentýna pozveme naše čtenáře na literární rande. I přes minulé nezdary se opět pokusíme oslovit mladou generaci. Vždyť rande s knihou má mnohem více výhod:. Vyškovské rande naslepo s knihou.

– program a vstupenky online

Duha: Informace o knihách a knihovnách z Moravy [online]. ISSN Duha vychází 4× ročně v elektronické i tištěné podobě. Tištěná čísla ve formátu PDF naleznete zde. RSS zdroje ~ kontaktujte nás Copyright Duha © , Žádný příspěvek ani jeho část nesmí být reprodukován bez souhlasu autora a bez oznámení redakci. Hledat na tomto webu:. Pokud do jednoho měsíce po schůzce odevzdáte v knihovně vyplněný anketní lístek, můžete vyhrát pěknou cenu.

Rande bylo zajímavé, ale do budoucna z toho nic nebude. Rande bylo zajímavé a čtenářka tomu dává šanci na dlouhodobější vztah. Rande se nevyvedlo, ale kniha skončila v náručí jiného člena rodiny. Vždyť rande s knihou má mnohem více výhod: Můžete číst více knih najednou, aniž byste tu první podváděli.

Když se vám kniha nelíbí, můžete jí odložit bez zbytečného vysvětlování. Kniha nepokukuje po kolemjdoucích čtenářích a je vám plně oddána. Knize je jedno, jak vypadáte.

Piráti Chomutov » Fanzona » Diskusní forum

Kniha má vždy co říci. Kniha nedostane z ničeho nic pocit, že potřebuje více prostoru. Kniha nechodí nikdy pozdě. Je zde pro vás 24 hodin denně. Kniha půjde vždy tam, kam chcete vy. Pokud vás kniha rozpláče, bude to proto, že je dobře napsaná. O knihu se můžete dělit s přáteli. Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Neobvyklá seznámení slavných: Dvojité rande, plavání se žraloky i mše v kostele - Vyškovský deník

Regionální portál RegionVyškovsko. Je součástí Regionální portály CZ více. Kontakty Reklama. Menu Přidat akci. Regionální zprávy. Polední menu. Kalendář akcí. Nabídky práce.

rande naslepo online cz 2022 Vyškov

Regionální bazar. Bydlení a reality. Katalog firem a služeb. Přehled akcí Prodej vstupenek Přidat akci. Kalendář akcí Vyškovsko Vyškov Rande naslepo s knihou. Randí všichni od 15 do let hned v přízemí knihovny. Nepadnete-li si do oka, můžete knihu bez obav a výčitek vrátit.

Rande naslepo s knihovu – Vyškov |

Pokud do jednoho měsíce po schůzce tj. Sdílejte akci s přáteli! Podpoříte tím rozvoj regionu. Akce, které by Vás mohly zajímat Vyškov zítra 7. Vyškov po Výstava vánočních dekorací. Vyškov čt Mezinárodní den čaje. Vyškov st Zahrada u svaté Anny. Posádka Vyškov a Velitelství výcviku-Vojenská Vyškov út Nejčtenější akce Vyškov zítra 7. Výroba adventních dekorací ze starých knih.

Nově přidané akce Vyškov út Zajímavosti z vesmíru.

Vyškovské rande naslepo s knihou | Duha

Vyškov čt 8. Akademie 3. Vyškov út 6. Knižní kvíz. Nenechte si ujít Vyškov zítra 7. Vyškov Vyškov dnes tvořivá dílnička Betlémy na skle v Muzeu Sledujte region: Vyškovsko Nabídky práce Číst na Seznam. Regionální zprávy Kalendář akcí Nabídky práce Regionální inzerce Bydlení a reality Katalog firem a služeb.

Kontaktní formulář Obsah pro Vaše webové stránky. Obchodní podmínky Podmínky užití Zpracování osobních údajů Nastavení soukromí a cookies. Přihlášení ×.

0 / 5