Aranka, 37

Číslo profilu 8488127
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/9/2023
Jméno Aranka
Země Czech Republic
Město Veselí nad Moravou
Orientace Bisexuální
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 186 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Rakousko Vietnam Itálie Jižní Afrika Finsko

Ona hledá Jeho Plzeňský kraj - seznamkacz

Tuto zprávu poskytl uživatel Aranka Veselí nad Moravou 06/10/2023 01:38:06

Policie vyhlásila pátrání po dívce r. Dívka je střední postavy, vysoká cm. Je zdánlivého stáří 15 až 17 let. Na sobě by měla mít šedivou mikinu s kapucí, světle modré roztrhané džínové kalhoty, šedivé botasky, s sebou měla černý batoh. Není-li tento odkaz aktivní, pátrání již bylo odvoláno.

Dívka nalezena! Na pomoc jí přispěchal statečný student. | Krimi Plzeň

Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Chci zprávy do e-mailu.

hledat dívky Plzeň

Policie hledá dívku, naposledy ji viděli, jak odjíždí vlakem směr Plzeň Zuzana Gabajová Editorka. Kliknutím zvětšíte.

Registr poskytovatelů sociálních služeb - hledání poskytovatele sociální služby

Hledaná Alexandra Holovňáková r. Foto: PČR. Plzeň, Přeštice, Policie České republiky, policie. Kultura Plzeňsko Zprávy z Česka.

Miminka Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Zločiny a soudy. Ostatní sporty Architektura Za jídlem. Auto Dům a zahrada.

Věda 3. Společnost 5. Zdraví 3.

hledat dívky Plzeň

Hobby 2. Celebrity 4. Volby na Plzeňsku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky. Policisté z obvodního oddělení Kaznějov se v současné době zabývají dvěma případy, ve kterých měl dosud neznámý muž v obci Kaznějov oslovit mladistvou dívku s tím, zdali by s ním někam šla.

V obou dvou případech dívky muže odmítly a vrátily se zpět domů. Policisté v souvislosti s těmito případy v rámci zvýšeného výkonu služby monitorují rizikové lokality. V obou případech šlo o dívky z prvního stupně základní školy, podezřelý muž seděl v tmavém autě a dívek se ptal, jestli nechtějí jet na houby.

Žádáme případné svědky některé z událostí, aby se obrátili na nejbližší obvodní oddělení nebo volali na tísňovou linku Policie České republiky.

Holky bez silikonů, s.r.o. , Plzeň IČO - Obchodní rejstřík firem |

Videa z posledních případů Více v článku: Požár podle hasičů založil žhář. Více v článku: Střet tří aut, na místě zasahují všechny složky IZS. Více v článku: Z městského úřadu se ozvaly výstřely, na místě jsou mrtví i zranění - jde o cvičení. Více v článku: Rozsáhlý požár Penny v Chodově - stále aktualizujeme.

Více v článku: Zloděj nešika zapálil auto i kamaráda. Více v článku: Vedení Doosan arény reaguje na řádění Sparťanů - celá zpráva zde. Další články Bobr šikula - zhasl část vesnice a pokusil se zapálit les. Kamion se dřevem se převrátil v protisměru.

Neznámý řidič najel do vozů strážníků a z místa ujel. Střet tří aut, na místě zasahují všechny složky IZS. V roubence se přiotrávila žena a dvě malé děti.

Plzeň: Muž se obnažil před nezletilou dívkou, hledá ho policie - CNN Prima NEWS

Vážná dopravní nehoda, na místo letí vrtulník LZS. Právní poradna Krimi Plzeň. Více informací Odeslat dotaz. Totožnost muže, který se zastal obtěžovaných dívek, je již známa.

0 / 5