Ingrid, 41

Číslo profilu 8551499
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 03/25/2023
Jméno Ingrid
Země Czech Republic
Město Znojmo
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 182 cm
Váha 69 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Srí Lanka Irsko Švýcarsko Venezuela Mauricius Malta Belgie Turecko

Seznamovací appky | Recenze nejlepších mobilních seznamek

Tuto zprávu poskytl uživatel Ingrid Znojmo 03/26/2023 08:26:03

Tinder-Vaše zkušenosti - Diskuze -

Skvělá mobilní aplikace sloužící k seznamování. Získala si přízeň několika milionů lidí po celém světě a nyní se dostala až sem k nám do České Republiky. Češi jí postupně objevují a začínají používat. Každý den poslouží několika tisícům lidí k tomu, aby potkali možná svou budoucí lásku.

My jsme se rozhodli, že založíme tyto stránky , kde Vám s informacemi ohledně aplikace a samotným použitím Tindru rádi poradíme. Než si však povíme něco málo o tom jak aplikace funguje, možná by bylo dobré si říci, jak to všechno začalo.

Poprvé byla veřejně představena na Jiho-kalifornské státní univerzitě v roce Ze všech stran se ozývaly pozitivní ohlasy a perspektivnost projektu byla korunována výhrou v soutěži serveru TechCrunch , kde získala cenu za nejlepší start up roku ! Jak jsme již v úvodu naznačili, jedná se o mobilní seznamku. V posledních dnech má denně aktivních více než 25 milionů uživatelů a toto číslo neustále roste. Celkový počet uživatelů se pak odhaduje někde mezi 70 až 80 miliony. Základní funkcí je snadné seznamování založené na geolokaci.

Stačí si tedy nastavit požadované parametry vzdálenost, věk a pohlaví Vašeho vysněného protějšku a můžete se pustit do hledání. Pokud se Vám uživatel líbí, tak klikněte na zelené srdíčko — v opačném případě na křížek. Dojde-li ke shodě u Vás a hodnoceného uživatele, získáváte možnost dotyčného kontaktovat. Jednoduché, moderní a hlavně účinné. Ani se nedivíme, že aplikace soutěž serveru TechCrunch vyhrála.

Na Tinderu jsem se nestačila divit, popisuje redaktorka seznamování -

Mnozí se domnívají, že se jedná o krátkodobý trend, ale to se říkalo i u Instagramu a Snapchatu a žádná stagnace u nich není. Uživatelé jsou spokojení a nadále aplikace používají. Jak jsme již psali výše.

tinder seznamka České Budějovice

Tinder je mobilní aplikace dostupná především na iOS, Androidu a Windows mobile. Na stolním počítači si Tinder tedy nespustíte.

Musíte si stáhnout aplikaci v některém z obchodů s aplikacemi a postupovat dle návodu — vice zde. Tak to by tak pro začátek bylo všechno. Seznamku v současné době testujeme.

Článek budeme postupně aktualizovat. V případě dotazů využijte naší sekci — otázky a odpovědi. Mrkněte na níže přiložené video, ve kterém se dozvíte jak zaujmout druhého! Jak zjistíte, je důležité se především lišit. V březnu Tinder spustil dlouho plánovanou platformu Tinder Online.

Neobsahovala některé známé funkce z mobilní aplikace jako je Super like nebo Tinder Boost. Globálně pak byla deskopová verze spuštěna v září téhož roku. Tento rok byla také představeno nové prémiové členství Tinder Gold. Pro předplatitele přináší ty nejexkluzivnější výhody:.

Tinder seznamka - zdarma pro všechny

Dnes už téměř každý vlastní internet v mobilu. Podle statistik se také stále více Čechů přihlašuje na internet právě přes něj. Klasickým počítačům už není přikládána taková váha, jako tomu bylo dosud. A protože seznamky jdou s dobou, mnohé se přesunuly i na mobily. Jaké jsou ty neznámější mobilní aplikace určené pro seznamování? Pomyslný král všech seznamovacích aplikací. K přihlášení potřebujete mít profil na facebooku, se kterým jej můžete propojit.

Protějšky si vybíráte prostým tažením prstu. Zleva doprava máte zájem, na opačnou stranu ne. Pokud projevíte zájem oba, Tinder vás upozorní a hned si můžete začít psát. Původně česká aplikace, která okamžitě pronikla do celého světa. Vnořená GPS vám zobrazí všechny uživatele ve vašem okolí.

Mobilní aplikace pro flirt i vážný vztah | ELITE Date

Podle fotografie a nejnutnějších informací odešlete pozvánku k seznámení a pokud protějšek do minut odpoví, hned se setkáte. Na zprávy si tahle aplikace nehraje. Ideální pro ty, kteří hledají dlouhodobý vztah. Registrace trvá déle, odpovídáte na spoustu otázek o svém vysněném partnerovi, ale i o sobě.

Na základě toho vám pak aplikace navrhne partnery, kteří se k vám skutečně hodí. U nás ne moc známá aplikace pracuje na jednoduchém principu.

Můžete si navolit, jakého hledáte partnera a zadat základní kritéria. Aplikace ve svém adresáři vyhledá uživatele, kteří se k vám na základě vašeho zadání hodí a oběma vám nabídne chat. Zbytek už je na vás samotných. Jediná seznamka odmítající fotografie. Pak je přesně pro vás. Ve všem funguje jako klasická seznamka, fotografie ale můžete sdílet až po nějaké době chatování a jen se souhlasem obou partnerů. Dva roky po sobě bylo vyhlášeno nejlepší aplikací pro seznamování. V Česku ji nemá tolik lidí, takže občas při návrzích partnerů zabrousí i do cizích zemí.

Ideální, pokud hledáte cizince. Funguje jako klasická seznamka.

tinder seznamka České Budějovice

Nastavíte si profil včetně fotografie a mezi uživateli sami vyhledáváte vhodné kandidáty. Na závěr jednu perličku. Velmi nedávno spuštěná aplikace vychází z Tinderu.

Až na to, že nehodnotíte lidi, ale témata. Profil vytvoříte odpovídáním na otázky, jak moc nenávidíte např. Trumpa, Greenpace nebo brokolici. Aplikace vás pak přidá do okruhu lidí, kteří nenávidí nebo milují ty stejné věci. Oslovit ženu může být vaší nejhorší noční můrou. Nebo naopak procházka růžovou zahradou. Záleží jen na vás, jak se k seznamování stavíte.

Přečtěte si čtyři praktické tipy, jak ze sebe nervozitu setřást a jak snadno oslovit vaši vysněnou partnerku.

Podvodník z Tinderu po česku: vzala si ho, okradl její rodinu a kamarády -

Jak oslavíme konec roku nikdo z nás do poslední chvíle nejspíše nebude vědět. Vzhledem k lidské povaze si ale určitě neodpustíme alespoň malé oslavy s rodinou nebo přáteli. Je tedy lepší se na Silvestra připravit. Co když ale nemáte s kým příchod nového roku oslavit? Podívejte se, jak se můžete s někým seznámit právě na Silvestra.

Zlomeného srdce se všichni bojíme. Najdou se mezi námi i tací, kteří si nechtějí pustit nikoho k tělu právě ze strachu, že jejich srdce někdo zničí. Je snazší metoda, jak si zajistit bezpečí.

Lamače srdcí najdete v 99 případech ze sta v jedné z následujících skupin. Vyhněte se jim. Svět randění je obrovský, zvláště s novými technologiemi.

Chybové hlášení

Neztrácejte čas s muži, kteří si vaši pozornost nezaslouží. Pokud chcete potkat toho pravého, jednoduše hledejte vlastnosti, které má ten pravý ideální muž. Jaké vlastnosti to jsou? Nedaří se vám, nebo byste zkrátka chtěli jasný postup, který zafunguje u všech single žen v okolí?

Naštěstí pro vás takový skutečně existuje! Představujeme vám pět zaručených metod, kterými dostanete každou partnerku. Rády byste na prvním rande zaujaly partnera nejen svou výřečností, ale také vzhledem? Ten je totiž na první schůzce většinou zásadní. Dáme vám tedy několik rad, jak se na první rande rozhodně nelíčit. Opět bolavé srdce a pocity zoufalství, že toho svého osudového partnera snad nikdy nepotkám.

0 / 5

Populární profily

rande naslepo prima České Budějovice

Elizabeth, 34

hledáte pro dívky Znojmo

Olga, 39

starší ženy seznamka Hradec Králové

Krystyna, 46

rande s hviezdou online cz Havířov

Angelika, 49

bondage seznamka Bílina

Isabel, 50

seznamka libimseti Opava

Marie, 33