Nikol, 26

Číslo profilu 9125141
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Nikol
Země Czech Republic
Město Kyjov
Orientace Heterosexuální
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 182 cm
Váha 62 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Lucembursko Kuba Thajsko Chorvatsko Česko

Brno zabydlelo první byty pro samoživitele. Někteří nájemníci ale řeší časté závady | Brno

Tuto zprávu poskytl uživatel Nikol Kyjov 06/4/2023 05:13:06

Brno — Osamělé ženy na internetových seznamkách nemusí čekat pouze životní partner a osudová láska. Na síti můžou také narazit na podvodníky, kteří jim vybílí účet a okradou o majetek.

osamělé ženy Brno

Jednoho takového brněnská policie zadržela na konci února. Ženám se představoval jako podnikatel, zahrnoval je dary a vozil na dovolené. Vozil je také do hotelu v chorvatském Splitu, který mu údajně patřil," vyjmenovala kriminalistka Olga Pifková. Své nové přítelkyně pod rouškou boháče okrádal o peníze. Podvedeným tvrdil, že se jmenuje Miro, jedním z příjmení, která používal, bylo Podskalský. Za podvedení jedenácti žen přitom už jednou skončil ve vězení.

Po amnestii vyhlášené v lednu loňského roku se ale dostal na svobodu a škodil dál. Jednu v Olomouci, další v Uherském Hradišti a dvě v Brně. Z jižní Moravy pak zamířil za další obětí do Ostravy, kde ho policie zatkla," sdělila komisařka Jitka Vítková. Podle kriminalistů ale existuje podvedených víc. Policie nyní zkoumá další tři případy. Pifková si myslí, že některé ženy se stydí případ ohlásit, a dokonce věří, že své peníze dostanou zpátky.

Na internetu je podvodníkovi dokonce věnovaný i blog, kde o něm mluví jako o Miroslavovi Dolinském. Od roku na stránkách přibývají stížnosti nejen okradených žen, ale i oklamaných majitelů hotelů z Česka, Slovenska i z Chorvatska. Vybílil jí konto až do mínus dvaceti tisíc korun, mně zase slíbil auto za zálohu čtyřicet tisíc.

Staňte se „babičkou“ a odměnou Vám bude úsměv a radost dětí! - Brno-Líšeň

Auto ani peníze už jsem neviděla," postěžovala si na blogu Informaci potvrdila i Pifková. S ní i s její dcerou si vyjel na dovolenou do Francie a Itálie. Podařilo se mu získat ženinu platební kartu a PIN," sdělila Pifková. Z účtu pak ženě postupně vybíral peníze, nakonec od ní utekl i s notebookem.

Dceru podvedené okradl o čtyřicet tisíc korun za slíbené auto. Celkově tak oběma ženám způsobil téměř stotisícovou škodu. Odborníky případ příliš nepřekvapuje.

Atletika UNI Brno | Kalendář akcí

Vítají proto každý náznak vztahu. Pokud má muž alespoň nějaké kouzlo osobnosti, snadno mu naivně podlehnou a přestanou rozumně uvažovat," podotkl psycholog Jiří Brančík. Policie prosí všechny ženy, které se s mužem odpovídajícím tomuto popisu setkaly, aby se na ně obrátily. Za podvod, krádež, zpronevěru, neoprávněné opatření platební karty a maření úředního výkonu mu hrozí čtyři až pět let vězení.

Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

CRSP Brno - Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně

Chci zprávy do e-mailu. Podvodník na internetu sliboval lásku. Ve skutečnosti kradl Kliknutím zvětšíte. Ilustrační foto. Brno, policie, láska, peníze, Internet, Bratislava, Evropa, Praha, Split, Francie, automobil, věznice, podnikatel, blog. Brněnsko 22 9. Brněnsko 10 3. Zprávy z Česka. Brněnsko Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů.

Beletrie nejen pro ženy - Nakladatelství Host

Brněnsko 8 5. Architektura Za jídlem. Mezinárodní den žen zůstává i dnes připomínkou stále relevantního boje za rovné společenské postavení žen a mužů a genderovou spravedlnost. I když byla v uplynulém století zavedena zejména v legislativní oblasti řada pozitivních změn — volební právo pro ženy, rovná práva v manželství, zakotvení reprodukčních práv, právní postihy domácího násilí a legislativní zákaz diskriminace na základě pohlaví — prosazování těchto práv v praxi je nedostatečné.

Úsporná ekonomická opatření v reakci na ekonomickou krizi vedou k významnému omezování systému sociálního zajištění, což v souvislosti s rostoucí nezaměstnaností ve společnosti vytváří hluboké sociální propasti.

V mnoha ohledech tato situace dopadá naléhavěji na ženy. Stále navíc platí, že skupina žen, které mohou skutečně využít dosažených pozitivních změn v oblasti genderové rovnosti, zůstává minoritou.

Bližší pohled na současnou situaci tak svědčí o tom, že nás ještě velký kus cesty za genderovou spravedlností čeká. V roce jsme si připomínali sté výročí Mezinárodního dne žen MDŽ , který tak již vstoupil do druhého století své existence.

Výrazný impulz pro ustavení MDŽ můžeme spatřit již v roce , kdy v New Yorku proběhl velký pochod žen s požadavky na zlepšení pracovních podmínek a rovné volební právo. V roce na Mezinárodní konferenci žen v Kodani se pak delegátky shodly na ustavení MDŽ pro podporu hnutí za práva žen.

Datum 8. V roce byl následně 8. Česká ženská lobby se 8. V České republice si MDŽ připomeneme v Brně a v Praze happeningem, divadelním představením, veřejným čtením knih či odbornou diskusí: Brno, 8. P31 19h. Seminář u příležitosti vydání knihy Pracovní dráhy žen Křížková A. Please click here if you are not redirected within a few seconds. Hit enter to search or ESC to close.

Close Search. Tiskové zprávy Mezinárodní den žen — oslava minulých, současných a budoucích bojů za práva žen By Kristýna Pešáková No Comments.

osamělé ženy Brno

Tisková zpráva České ženské lobby Mezinárodní den žen zůstává i dnes připomínkou stále relevantního boje za rovné společenské postavení žen a mužů a genderovou spravedlnost. Share Tweet Share Pin. O nás Lidé Naše sítě Aktuality Kdo tady šéfuje?

0 / 5

Populární profily

people seznamka Tachov

Pamela, 43

diskrétní seznamka Třebíč

Petruše, 45

seznamka amateri Ostrava

Zuzana, 50

seznamka na webu Benešov

Malvína, 29

seznámení zaměstnanců s pracovním úrazem Jaroměř

Karolína, 27

seznamka jiskření Ostrava

Blanka, 19