Dobroslava, 41

Číslo profilu 9227311
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Dobroslava
Země Czech Republic
Město Prostějov
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 179 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Mauricius Filipíny Kanárské ostrovy Kypr Maďarsko

SONS ČR - Aktuality v odbočkách [6]

Tuto zprávu poskytl uživatel Dobroslava Prostějov 06/4/2023 03:55:06

Nymbursko - Rockové skupiny na Nymbursku si začínají uvědomovat fakt, že pokud je nikdo neuvidí v pohyblivém klipu, tak jakoby neexistovaly. Nejvíce na očích je v tomto ohledu poděbradská rocková skupina Rimortis. Fenomén klipu si už podmanilo i několik místních rockových kapel.

Ty většinou v naší pop music nehrají prim, tudíž za nimi nestojí bohatá vydavatelská firma. Musejí si klipy natáčet takříkajíc na koleně. Dostupná technika a především všemohoucí internet to umožňují.

Kavárníci - seznamte se | Světluška

Nejpracovitější skupinou v oblasti videoklipů je bezesporu poděbradská metalová parta kolem baskytaristy Vaška Mrzeny s názvem Rimortis. Ta má na svém kontě čtyři regulérní klipy. Působivé jsou především klipy na písně Zvony fantazie a Rimortis II. Kapela si tu pohrála se scénářem a dějové prvky tu vždy doplňuje kapela v plné metalové zbroji.

Lépe než klipy se dají nazvat písněmi z koncertů dokumenty na populárním portále www. Tady umisťují fanoušci kapel natočenou píseň na foťák nebo mobil. Posluchači tu najdou mnoho živáků místních skupin jako jsou Rimortis, Crossband, Číčou proti zdi a další. Většinou nejsou zvukově kvalitní. Regulérními klipy na slušné úrovni se mohou pyšnit dále nymburské skupiny Crossband s Fousáčem a aktuálně Virtuální Anetou, a popové Ravanello se skladbou Vlasy.

Klip Virtuální Aneta zaujme legrační zápletkou, kdy krásná dívka pošle na rande naslepo místo sebe babičku, a známými tvářemi hudebního podhoubí regionu. Nejnovějším klipovým počinem je skladba Továrna zapomnění metalové skupiny Mantinel z Kněžic u Městce Králové. Skupina chce klip slavnostně pokřtít v sobotu 5. Hereckou dovedností se může pochlubit poděbradský výtvarník a muzikant Jan Kratochvíla, zvaný Jean.

SONS ČR - Aktuality v odbočkách [6]

Blýskl se ve zmiňovaném Fousáči a také v klipu Tobě kolínské skupiny Alžbětiny sosny. Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku.

Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu.

O mně -Richard Nedvěd

Kapela Mantinel natáčí klip ve výtopně na biomasu. Lukáš Trejbal Redaktor. Kliknutím zvětšíte. Nymbursko 9. Nymbursko 8. Zprávy z Česka Fotbal Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Zločiny a soudy. Stavba 5. Do světa Dámská jízda Dům a zahrada. Společnost 6. Zdraví 5. Kutilství Celebrity 4. Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu Majitel Renault Scénic 1. Přečtěte si zajímavosti o našich kavárnících, kteří ani po opuštění naší pojízdné kafetérie z role zrakově postižených nevystoupí.

Všichni naši kavárníci jsou lidé s těžkým zrakovým postižením, kteří s hendikepem žijí buď od narození, nebo o zrak přišli v průběhu života.

youtube rande naslepo Poděbrady

Někteří nevidí vůbec, někteří, jak sami říkají, něco málo "ukouknou", v Kavárně POTMĚ jsou na tom ale všichni, včetně vás, úplně stejně. Jsem velkou milovnicí knih, hltám hlavně fantasy příběhy, ale i knížky o historii. Věnuji se také výrobě šperků a ráda podnikám výlety s přáteli.

youtube rande naslepo Poděbrady

Na kavárně mě nejvíce těší, že hosté ztrácí předsudky a zábrany, i cizí lidé si u naší kávy povídají jako přátelé. Pracuji jako trenérka paměti, lektorka osvětových seminářů a chystám se i na výcvik supervizora. Miluji cestování, sport, kulturu a mám jeden hodně originální koníček, který byste určitě neuhádli - jsem sběratelkou lžiček. V kavárně pracuji jako hosteska a klidně si se mnou můžete popovídat ve francouzštině. Vystudovala jsem speciální pedagogiku, kterou jsem deset let poté vyučovala.

Hodně času věnuji svému papouškovi, čtení, hlavolamům a luštění všeho možného. Ráda brouzdám po e-shopech, hlavně s oblečením a botami. V kavárně se moc ráda potkávám s lidmi, kteří čelí absolutní tmě. Jejich prvotní reakce bývají vždy perfektní. Mou hlavní profesí je IT, ve volném čase se věnuji sportu, turistice a hudbě. Nemůžu se dočkat příjemných kolegů a získání nových zkušeností.

Pracuji jako masér, ve volném čase rád cestuji a poslouchám hudbu. Jsem také velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Vzpomínám na veselou kavárenskou historku z Pardubic, kdy přišla letní bouře a hostesky bránily doslova vlastním tělem odletu komponentů tehdejší pojízdné kavárny.

Věřím, že se to letos nestane a navštívíte nás, protože lepší místo na vyčištění myšlenek prostě neexistuje. Poslechněte si rozhovor s Jirkou na vlnách ČRo Liberec. Vystudovala jsem portugalštinu a španělštinu na FF v Brně a nyní pracuji jako soukromá učitelka portugalštiny a lektoruji semináře na téma zrakového postižení.

Volný čas nejraději trávím se svými gospelovými sbory na zkouškách nebo se psem v přírodě. Popovídat si v úplné tmě s blízkým člověkem, se kterým k nám přišli, je mnohem hlubší než konverzace v běžné kavárně, mám velkou radost, že budu i letos součástí.

Pracuji jako lektorka pro osvětovou činnost pro Belušku z. Ve volném čase ráda vařím, chodím na procházky a navštěvuji seniory se svým vodícím psem, také ráda čtu a plavu. Největší legrace je v naší kavárně bezpochyby s malými dětmi. Jejich otázky např. Jak tady vidíte? Ukážete mi ty speciální brýle co máte na očích? Přečtěte si reportáž idnes.

Jsem studentka, zajímám se o cizí jazyky, ráda tančím, jezdím na koních a cvičím jógu. Baví mě také vytvářet obsah na můj blog a Instagram o životě se zrakovým postižením. Určitě se za mnou v kavárně stavte, návštěva totiž může změnit váš pohled na svět.

Pracuji jako lektor pro osvětovou činnost. Mým největším koníčkem je hudba, často docházím za seniory, kterým hraji na akordeon. Nejraději mám pozici hostes nebo barman, jako číšník si totiž připadám pomalý a nerad zdržuji tým, neboť někdy je to tempíčko fakt masakrovní!

Kapela Mantinel natáčí klip ve výtopně na biomasu - Nymburský deník

Velký milovník hudby Mirek v rozhovoru pro metro. Studuji Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, ve volném čase se věnuji osvětě kolem zdravotního postižení a snažím se, aby bylo vše více přístupné lidem s odlišnými potřebami.

Velice ráda sportuji. Chcete zažít kavárnu úplně jinak? Přijďte mezi nás do absolutní tmy, je to unikátní zážitek, který vás pozitivně obohatí. Inspirativní rozhovor s Nicole o životních cílech a snech.

Jsem v posledním ročníku na právech a při studiu pracuji v advokátní kanceláři. Kromě školy a práce svůj čas ráda věnuji svým blízkým, cestování, sportu a kultuře. Přijďte za námi do kavárny, je to opravdu krásný a intenzivní zážitek, který paradoxně otevře oči. Mám vystudovaný anglický a španělský jazyk, takže ráda přivítám i hosty ze zahraničí. Na kavárně mě baví, že je každá směna něčím jiná.

Mám možnost improvizovat, dozvědět se spoustu věcí a něco ze sebe předat ostatním. A taky u mě ráda usínají miminka, takže maminky, tatínci, jsem tu pro vás. Je mi 63 let, pocházím z Prahy a pracuji v organizaci, která zajišťuje osvětově vzdělávací programy pro děti.

V kavárně budu letos poprvé a nejvíce se těším na reakce hostů. Sám si nejraději pochutnám na vídeňské kávě. Je mi 50 let, jsem vystudovaná lékařka a nyní skenuji knihy do digitální knihovny a chodím na besedy do škol v rámci osvěty. V kavárně mě těší blízký kontakt a komunikace s hosty. Obrátí se role a najednou nejsem ta, která pomoc potřebuje. Když je prostor, mohu odpovídat i na osobnější otázky, myslím, že na světle se ptá hůř.

Tma dodává odvahu se zeptat. Je mi 39 let a bydlím se svým malým synkem a přítelkyní. Ve volném čase chodím ráda na procházky se svým vodicím pejskem. Společně se potkáme v kavárně v Olomouci, na Hané su doma. Je mi 35 a živím se hlavně jako lektor němčiny a příležitostně jako překladatel a tlumočník.

Mám rád literaturu a hudbu, rád plavu a jezdím na kole. Proč byste nás měli navštívit? Máme fakt dobrý kafe! A nebojte se, že něco rozbijete.

0 / 5