Štěpánka, 42

Číslo profilu 9429617
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Štěpánka
Země Czech Republic
Město Praha
Orientace Bisexuální
Věk 42
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 150 cm
Váha 70 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Malta Česká republika Maledivy

Svatební agentura |

Tuto zprávu poskytl uživatel Štěpánka Praha 06/4/2023 04:24:06

Tříhvězdičkový penzion s maximální kapacitou 20 lůžek nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím, TV.

Některé pokoje mají možnost přistýlek. Novinkou je apartmá o dvou místnostech s příslušenstvím a TV. K dispozici je Prodej i zapůjčení svatebních šatů, plesových šatů — velké i malé večerní, pánských obleků včetně košil, kravat či motýlků , oblečení pro družičky a mládence, oblečení pro svatebčany na prodej i půjčení, svatební a společenské doplňky — závoje, ozdoby do ….

Působím jako svatební koordinátorka, která dokáže zařídit celou svatbu na klíč. Doporučím Vám ověřené dodavatele a postarám o hladký průběh celých příprav.

Po celou dobu svatby jsem Vám plně k dispozici a vyřeším všechny problémy. Nabízím vytvoření svatebního …. Zapůjčení svatebních, společenských dívčích i chlapeckých šatů, pánských obleků. Zajištění kompletního servisu týkajícího se svateb. Nabízíme velkou škálu snubních prstenů. Kompletní nabídka je k nahlédnutí v našem salonu. Nabízíme široký sortiment svatebních doplňků v našem e-shopu.

Nabízíme svatební šaty na míru, doplňky pro obřad — polštářky pod prstýnky, stojany na tužky, obřadní sady; vše pro výzdobu a svatební hostinu — organzy, květinové dekorace, okvětní plátky, Jsme léty prověřená svatební agentura se sehraným realizačním týmem. Máme zkušenosti s organizacemi nejen českých, česko-německých i česko-anglických svateb.

Svatební agentury - Služby a řemesla - ČR -

Nabízím kompletní přípravu svatby včetně koordinace svatebního dne. Zajistím spolehlivé a ověřené dodavatele a dohlédnu na bezchybný průběh vašeho svatebního dne. Půjčujeme a prodáváme svatební šaty, doplňky ke svatebním šatům, pánské obleky, družičkovské šaty a chlapecké obleky za velmi výhodné ceny, společenské šaty nejen pro svatebčany, snubní prsteny, svatební oznámení a módu pro těhotné.

Nabízíme svatební šaty, pánské obleky, společenské šaty, chlapecké obleky, šaty pro družičky, výzdobu aut, doplňky pro nevěsty a jiné. Pro letošní rok jsme pro Vás připravili několik novinek. Výhradní zastoupení firmy Agnes, Jasmin, Romantica a dalších Poskytujeme služby svatebního koordinátora. Zajistíme obřad na zámku Český Krumlov a Hluboká.

Jihočeský kraj Archivy - Svatební místa - Svatební kompas

Nabízíme denní prohlídky města Český Krumlov a průvodcovské služby v angličtině, němčině a japonštině. Pro jednotlivce a rodiny Krumlovská slevová karta. Realizujeme celé svatby na přání. Zajistíme floristiku, šperky, cukráře i oznámení. Prodáváme a půjčujeme svatební či společenské šaty. Nabízíme služby svatebního salónu.

Místa pro svatbu a svatební hostinu v Jižních Čechách |

Prodáváme svatební i společenské šaty, společenskou obuv, pánské obleky, snubní prsteny nebo oblečení pro družičky. Přidat firmu Editovat Kontakt. Katalog Mapy Obrázky Články. Pouze v této kategorii Jen organické výsledky. Svatební agentury Atlasfirem. Catering Pořizování videozáznamů Půjčovny svatebních oděvů Snubní a zásnubní prsteny Svatební kytice a dekorace Svatební oznámení, PF Související kategorie E-shop svatebních oděvů Prodej svatebních oděvů Půjčovny svatebních oděvů Skutečné podkategorie.

Vypnout filtrování výsledků pouze pro lokalitu "Jihočeský kraj" Zobrazit více výsledků pro lokalitu "Celá ČR". Svatební salon Valentýnka www. Prachatice - Prachatice I, Husova Svatba Hluboká nad Vltavou — Bc. Tereza Kadlecová www. Svatební salón Svatava www. Strakonice, Bezděkovská Lenka Kolomá www. DreamWedding dreamwedding.

Svatební agentura Amelie www. Staré Hodějovice, K Hůrce Martina Pykalová pykalova-svatby. České Budějovice - České Budějovice 2, Fr. Svatební salon EDEN www. České Budějovice, Senovážné nám. Svatební salon Adam adam-svatby. Písek, Budějovická Krumlov Tours krumlovtours. Radovana Csóková www. České Budějovice, Lannova tř. Marcela Cibulková www. Blatná, tř. Masaryka 1. Ivan Pikola www. České Velenice, třída Čsl. Lišov, třída 5. E-shop Svěžest a mládí.

svatební agentura dvůr Prachatice

Radniční list. Starostův sloupek. Filmové Burácení má výraznou prachatickou stopu. Města Prachatice, XVI. Velice často, Author: Antonie Pešková. Recommend Documents. Tábořiště skautů prošla kontrolami. Města Prachatice, XV. Měsíčník Města Prachatice. Prachatice získaly další ocenění za péči o památky. Zdravému městu pomáhají odborníci i nezaměstnaní.

svatební agentura dvůr Prachatice

Prachatice zažijí po ročním odkladu Národní zahájení Dnů evropského dědictví. Svatý Jan podržel nad poutníky obrovský deštník. Sběrný dvůr vstoupí do zkušebního provozu.

Prázdniny jsou přece zábava, tak neseďte doma! Volby vyhráli Nezávislí, sestaví koalici. Zpěvník i vítání jara dokládají vztah k folkloru. Nové vedení města již probíralo bytovou politiku. Bydlet či podnikat v městském má své výhody. Fórum Zdravého města popáté, opět s anketou.

Úpravy v Kasárenské by omezení přinesly i později.

Obuv - prodej -

Technický list srpen Slavnosti: Lidé se bavili a vypili sudů piva! První školní oběd? Uzené, guláš či zeleninové rizoto. Svatba a bouře na lodi se staly vrcholy letního tábora.

Prachatice opět usilují o celostátní titul. Rada seniorů města Prachatice je bronzová. Obec baráčníků Vitoraz Prachatice oslaví Your name. Close Send. Remember me Forgot password? Our partners will collect data and use cookies for ad personalization and measurement. Learn how we and our ad partner Google, collect and use data.

0 / 5