Natália, 50

Číslo profilu 9651502
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 03/25/2023
Jméno Natália
Země Czech Republic
Město Kroměříž
Orientace Bisexuální
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 164 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Jamajka Griekenland Thajsko Senegal Malediven Švédsko Lotyšsko

– program a vstupenky online

Tuto zprávu poskytl uživatel Natália Kroměříž 03/26/2023 06:54:03

Zobrazit pouze články , novinky , akce a nebo zobrazit stručný program akcí či archiv akcí.

Podívejte se: Hokejisté Hodonína ovládli první finále. Duel vidělo diváků - Hodonínský deník

Konference INSPO a Agora o technologiích pro osoby se specifickými potřebami proběhnou formou živého vysílání ve čtvrtek 3. INSPO od Jaký program pro vás pořadatelé připravili se dozvíte po otevření přiloženého odkazu. Těšit se můžete například na příspěvek o mobilních hrách pro nevidomé a spostu dalších zajímavých informací. Tato epizoda je jubilejním dílem dvouleté snahy přiblížit jednotlivé aspekty života se zrakovou vadou nejen vážně, ale i s humorem a nadhledem. Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na tradiční Den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek Akci pro veřejnost společně pořádají organizace poskytující sociální a další služby osobám se zrakovým postižením v Olomouckém kraji při příležitosti Dne nevidomých Níže naleznete podrobnou pozvánku.

Ještě do 6. Široká veřejnost tady má možnost seznámit se s pomůckami, které nevidomým a slabozrakým ulehčují život, nebo také zkracují dlouhou chvíli v podobě knih, obrázků či stolních her. Klub nevidomých sportovců z Prahy pořádá 7. Turnaj je především určen pro začínající mládež, ale zahrají si ho i zkušenější. Nejnovější laserová technologie na trhu, jejíž součástí je i Stream Light, dokáže epitel modelovat přímo laserem.

Manželé Jirsovi chovají na své farmě spoustu zvířat, mezi nimi také dravce. Věnují se tzv. Falconyterapie využívá pozitivního působení dravce nebo sovy na zdraví člověka. Cílem této terapie je zmírnit následky onemocnění, se kterým se člověk potýká.

Neobvyklá seznámení slavných: Dvojité rande, plavání se žraloky i mše v kostele - Hodonínský deník

V obsahu najdete pestrou nabídku našich aktivit, pozvánku na Den otevřených dveří a taktéž důležité informace. Připomeneme si několik hezkých výletů na zajímavá místa a také upozorníme na nový model Sloupu Nejsvětější Trojice. A jako vždy budeme blahopřát našim jubilantům. Ve zvukové verzi jim navíc posíláme pěknou písničku. Také si můžete poslechnout Literární okénko, novou píseň známého nevidomého zpěváka Radka Žaluda a poslední díl ze seriálu o ptačích druzích.

Tato webová aplikace Sonic. Aktuální informace naleznete zde. Aktuality v odbočkách. Publikováno V rubrice Jihlava. Stáhnout soubor.

Marwin | Hodnocení |

V rubrice Kroměříž. Zobrazit galerii. V Jarčině kreativní dílně jsme malovali na kamínky, které jsou na všech fotografiích. Počet obrázků: 5.

SONS ČR - Aktuality v odbočkách [3]

V rubrice Opava. Přejít na odkaz. Vážení přátelé, naši příznivci! Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zbigniew Czendlik: Talkshow POSTEL HOSPODA KOSTEL (1. ) - iDNES Ticket

Pavlova 69, Olomouc areál Jalta. V rubrice Olomouc. Zobrazit akci. Návštěva sklářské dílny s tradicí našeho krásného kraje. Počet obrázků: 5 Datum: V rubrice Jablonec nad Nisou.

Exkurze do Výrobny vánočních ozdob Začátek: V rubrice Náchod. V rubrice Jičín. V rubrice Semily. Začátek: Vážení členové a příznivci!

rande naslepo online 2022 Hodonín

Příjemné počtení a ničím nerušený poslech přejí Pracovníci Oblastní odbočky. Zobrazit článek. Zobrazena stránka 3 z celkem záznamů Jít na stránku: 1 2 3 4 Nařízení EU o ochraně osobních údajů Tato webová aplikace Sonic.

rande naslepo online 2022 Hodonín

Marek Štavik Hodonín, Jihomoravský kraj, Česko. Kdopak to mluví Dolittle 2 Nová zpráva Pro napsání zprávy uživateli se musíš přihlásit. Přihlásit se.

Přidat do oblíbených Pro přidání uživatele do oblíbených se prosím nejdřív přihlas.

Chybové hlášení

Fanklub 1 Drandilka. Malé dohazovačky Showtime Svatý muž Zlaté dítě Zamilovaný profesor 2: Klumpovi The Adventures of Pluto Nash Blbý a blbější Ace Ventura: Zvířecí detektiv Ace Ventura 2: Volání divočiny Lhář, lhář Já, mé druhé já a Irena Grinch Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod Yes Man Bumerang Jak básníci čekají na zázrak Samotáři Příběhy obyčejného šílenství Anděl Páně Jedna ruka netleská Non Plus Ultras Milenci a vrazi Hlídač č.

Jak dostat tatínka do polepšovny TV film. Můj bratranec Vinny Kdo hulí, ten umí Collateral Miami Vice Amazing Spider-Man 2 Ray Vinnetou - Poslední výstřel Nepolíbená Do hlubiny Fantastická čtyřka Fantastická čtyřka: Silver Surfer Bratři jak se patří Torque: Ohnivá kola Rande měsíce Horton Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny Klikař Charlie Šéfové na zabití Vinnetou - Rudý gentleman Francouzská spojka Rande naslepo Bournův mýtus Pán Domu

0 / 5