Květuše, 41

Číslo profilu 9774820
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 03/25/2023
Jméno Květuše
Země Czech Republic
Město Hradec Králové
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 162 cm
Váha 55 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Slovensko Švédsko Mauricius

Seznamka: Carmen žena 41 let cm Litoměřice profil

Tuto zprávu poskytl uživatel Květuše Hradec Králové 03/26/2023 07:36:03

Ústecký kraj - Senioři se seznamovali na internetu, podvodníci z nich chtěli vylákat velké částky.

starší seznamka Litoměřice

Senior z Ústeckého kraje v něm popisuje, jak od rozvodu začala v jeho e-mailové schránce přistávat spousta nevyžádané pošty s upoutávkami na seznamky.

Od různých českých sex-seznamek přes evropské až po latinskoamerické. Pak ale přišel e-mail ve francouzštině, v němž se panu Warneke představila 27letá ruská lékařka se zájmem o vážný vztah.

Námluvy trvaly dva měsíce. Pak dotyčná napsala, že by do ČR přijela, ale nemá dost na pas, vízum a letenku. Chtěla eur. Senior ale zjistil, že skutečné náklady se pohybují řádově níž. Chtěl se s ženou spojit přes Skype. Ona na to, že má starý počítač. Chtěl vidět smlouvu s agenturou, která jí měla pomoct s odcestováním do ČR.

Přišlo nepovedené falzum a od té doby si pan Warneke s údajnou lékařkou psát přestal. Zdroj: Emerich Warneke. Falzum smlouvy, kterým se zaštítila údajná lékařka z Ruska. Foto: Emerich Warneke. Podobný průběh měl případ, kterým se už zabývá litoměřická policie. Tvrdil, že prý má v ČR předky a chce se sem vrátit. Napsal jí, že ji má rád a chtěl by se s ní oženit.

Přijel by, ale prý potřebuje na cestu přes sto tisíc korun.

ženy | Litoměřice | Lidé k seznámení | Seznamka

Důvěřivá žena si kvůli němu dokonce půjčila v bance. Poté jí přišel e-mail s certifikátem a termínem, kdy muž přiletí, ale měla mu ještě zaplatit připojištění skoro za sto tisíc.

Naštěstí mu již nedůvěřovala a věc oznámila policii. Podle jejího závěru jednala neznámá osoba s úmyslem získat finanční prostředky pro svoji potřebu pod falešnou identitou a s nepravdivou legendou. Vyšetřovatelé totiž zjistili, že se stejnou fotografií je na sociálních sítích nejméně dvanáct skoro stejných profilů.

Podobnou trestnou činnost páchají na celém světě dobře organizované skupiny cizinců. Peníze od důvěřivců zpravidla putují na Střední východ či do jižních zemí a z účelově založených kont jsou přeposílány do bank třetího světa, kde už je nelze dohledat. Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

starší seznamka Litoměřice

Chci zprávy do e-mailu. Pozor na podvodné seznamky! Milá slova a sliby se jen snaží vylákat víc peněz Jaroslav Balvín Reportér Ústeckého kraje. Přilepšit si v Ústeckém kraji chtělo zatím padesát podvodníků s údaji. Podvodný prodejce mobilů přes internet napálil lidí z celé republiky. Děčínsko Z okolí Hokej 9. Tipy na víkend. Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů. Názory z regionu. Architektura Do světa Automagazín Dům a zahrada.

Společnost 8. Zdraví 3. Zvířecí deník a chovatelství. Celebrity 4. Volby na Děčínsku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky. Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Ženy, muže. Seznamte se online a domluvte si první rande. Nalezeno žen k seznámení.

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 99 let Středočeský kraj.

Vyhledávání | Online seznamka

Preferuji nezávazný flirt, zážitky a akce, osobní rozvoj, ostatní. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 55 let Jihomoravský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 70 až 99 let Středočeský kraj.

Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, milenecký vztah, volný čas. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 26 až 30 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec.

lidé z litoměřic –

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 30 až 60 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, výměna partnerů, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, business.

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 33 až 52 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 62 let Zlínský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 60 let Přerov. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas, ostatní.

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 18 až 55 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce, volný čas, osobní rozvoj, ostatní. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 33 až 45 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 61 až 62 let Jihomoravský kraj. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 38 až 39 let Ústecký kraj. Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat.

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 40 až 54 let Ústecký kraj. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 39 až 60 let Celá ČR. Preferuji přátelství a pokec, zážitky a akce. Na seznamce mě zajímají muži, ženy ve věku 18 až 30 let Celá ČR. Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají muži, ženy ve věku 28 až 36 let Královéhradecký kraj. Preferuji přátelství a pokec, dopisování a chat, volný čas. Ženy, muže Zajímají mě ženy muži ženy páry skupiny.

Zamezení přístupu na server |

Stav Nerozhoduje bez vztahu ve vztahu. Hledající muže muže ženu pár skupinu. Vztah, zájem Nerozhoduje vážný vztah nezávazný flirt přátelství a pokec dopisování a chat milenecký vztah výměna partnerů zážitky a akce volný čas osobní rozvoj business ostatní.

Seznamka Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Ženy, muže.

0 / 5