Laura, 27

Číslo profilu 9983310
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/3/2023
Jméno Laura
Země Czech Republic
Město Uničov
Orientace Lesbičky
Věk 27
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 166 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Itálie Švédsko Indonésie Belgie Chorvatsko Maroko

kustka, žena, 42 let, Hranice - seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Laura Uničov 06/4/2023 03:05:06

Já moc. Začalo to kdysi dávno v jihočeské vesničce Holašovice. To jsem ještě neměla digitální fotoaparát, fotili jsme na kinofilm nebo na "diáčky". Na náves plnou krásných statků a domků s ozdobenými štíty a půlkulatými vraty nikdy nezapomenu. Když jsem nedávno procházela svůj fotoarchiv, našla jsem tam hodně záběrů na lidové stavby napříč naší krásnou zemičkou. Teď bych se ráda s Vámi o fotografie z Čech, Moravy i Slezska prostřednictvím tohoto článku podělila.

Začneme na Plzeňsku. Letos v červnu jsme strávili týdenní dovolenou v městečku Starý Plzenec a okolí. První dvě fotografie jsou právě z tohoto místa. Zajímavé je, že žluté průčelí domu zůstalo zachované, ale jsou k němu přistavěné nové budovy. Když jsme se vraceli z výletu z nedalekého Manětína, uviděla jsem z autobusu krásný statek, a k mé radosti se mi podařilo rychle vytáhnout mobil a tuto stavbu zvěčnit na památku. Na internetu jsem se dočetla následující informace o Kumberku, jak se toto zajímavé místo jmenuje:.

Zemědělské hospodaření začalo na statku v Kumberku před více jak lety v r. Prvním statkátřem byl Václav Pretl. Statek obhospodařoval ha zemědělské půdy a 40 ha lesa. Živočišná výroba byla zaměřena na chov ovcí. V roce převzal hospodaření jeho zeť Jaroslav Vykoukal.

Součástí statku byl i lihovar, ve kterém se vyráběl líh z brambor. Statkář byl s celou rodinou 2x násilně vystěhován, nejprve za II. V politickém procesu byl odsouzen a uvězněn na 15 let vězení v uranových dolech.

Resistučního vrácení majetku se již, bohužel, nedožil.

Hranická taneční škola

Po roce se rodina na statek vrátila a dne 1. Kousek výš na sever jsme v roce dvakrát navštívili krásný kraj okolo Berounky ve Středočeském kraji. Týden jsme prožili v obci Srbsko, která leží mezi Berounem a Karštejnem. A pár nezapomenutelných dní o 6 km dál v Řevnici na setkání íčkařů. Následující fotografie nám tento kraj nad Berounkou připomínají:. Tato roubenka se nachází nad pravým břehem řeky Berounky ve vesnici Skryje nedaleko hradu Křivoklát.

Když jsme vyrazili z Dobřichovic na Karlštejn, procházeli jsme malebnou vesničkou Mořinka, ve které byla přímo líheň starých selských stavení. Teď se přesuneme do Severočeského kraje do Českého Švýcarska: První dvě fotografie jsou z vesničky Jetřichovice nedaleko Děčína pod Jetřichovickými skalami, třetí je z Mezné a na čtvrté je lidová stavba uprostřed Hřenska.

V Ústeckém kraji ve Šluknovském výběžku na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor u německých hranic leží obec Doubice. Je to vyhledávané turistické místo plné lidových staveb. Nesmím zapomenout na náves ve Starých Splavech, kde stojí soubor dřevěných roubených usedlostí ze Pomalu se blížíme na Moravu.

Musela jsem si ji vyfotografovat i s mým kolem a potom šlápnout do pedálů, abych peleton dohonila. U nás na Valašsku se lidovým chalupám říká dřevěnice. První dřevěná chaloupka je z valašských pasek nad Zlínem. Druhá je v Velkých Karlovic, třetí kousek od Bumbálky.

Na Jižní Moravě, podle mě, žádné typické chalupy nenajdeme, ale hemží se to tam malovanými a barevnými sklípky. První je z Petrova a zbylé dva ze Zaječí.

Na závěr malý domeček z drážního domku, který si na hlavní trati mezi Chocní a Brandýsem nad Orllicí upravil nějaký kutil k bydlení. Foceno z rychlíku. Na titulní fotografii k článku je jihočeský statek, který jsem zachytila při jízdě autobusem směrem na Lipno. Načíst starší příspěvky. Mikulov je malebné městečko asi 50 km od Brna a přímo nás vybízí k jarní procházce.

Cílů k návštěvě…. Na poslední dubnové úterý jsem si naplánovala procházku rožnovským parkem. Byla jsem zvědavá, jak moc ubral mráz magnóliím na kráse. Před několika dny jsem musela vyřídit různé pochůzky v centru Prahy. Když jsem se chystala na cestu, obloha se vyjasnila a sluníčko mě ponouklo, abych si s sebou pro jistotu vzala foťáček.

Co kdyby se naskytly nějaké zajímavé pohledy? Svět je plný malých záhad a některé se dají fotografovat.

seznamka fotky Hranice

Nejsem fotoprofík a nenosím pořád u sebe mobil, jenže všelijaké záhady padají odevšad. Jungmannova ulice Pasáž Vlasty Buriana prochází funkcionalistickým domem, postaveným roku Po přihlášení registraci uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

A je to dobře, protože jim sluší Jana 67 : Po smrti sestry jsem začala mít vztah s jejím mužem. Vítězkou fotosoutěže na téma "Mazlíčci a jiná zvířena" je paní Marta Nosková 87 Rozveď se, bude ti lépe. Starší ženy slyší tu větu často 76 Šedesátnice se fotí odhalené.

Nevkus nebo chvála přirozenosti? Přes všechny současné problémy dobře. Žijeme ve svobodné zemi a to je nejdůležitější.

Jakž takž. Mohlo by být líp, ale i hůř. Nevím, neumím to posoudit. Velká očekávání vystřídalo zklamání. Nejsme na tom dobře, před revolucí se žilo v naší zemi lépe. Přihlášení Registrace. Přepnout navigaci. Také máte rádi lidovou architekturu? Na internetu jsem se dočetla následující informace o Kumberku, jak se toto zajímavé místo jmenuje: Zemědělské hospodaření začalo na statku v Kumberku před více jak lety v r.

Následující fotografie nám tento kraj nad Berounkou připomínají: Starý dvůr ze Srbska Opravené obydlí z Tetína vysoko nad řekou Berounkou Tato roubenka se nachází nad pravým břehem řeky Berounky ve vesnici Skryje nedaleko hradu Křivoklát Když jsme vyrazili z Dobřichovic na Karlštejn, procházeli jsme malebnou vesničkou Mořinka, ve které byla přímo líheň starých selských stavení Teď se přesuneme do Severočeského kraje do Českého Švýcarska: První dvě fotografie jsou z vesničky Jetřichovice nedaleko Děčína pod Jetřichovickými skalami, třetí je z Mezné a na čtvrté je lidová stavba uprostřed Hřenska.

Když se posuneme trošku na východ, dostaneme se do Harrachova, kde je tato malá chaloupka: Nesmím zapomenout na náves ve Starých Splavech, kde stojí soubor dřevěných roubených usedlostí ze V Orlických horách jsme byli před lety na zimní dovolené v Orlickém Záhoří.

Chtela bych se seznamit s nekym na takove randeni - spolecna aktivita, sex, ….

Chybové hlášení

Co jsem zde procetla, budu si muset vybrat sama, na kterou si prihlasim. Ale nevim par veci :. Použij tinder, ne klasické seznamky a nedopisuj si s lidmi dlouho, jděte co nejdřív někam na kafe. Neposílej žádné další fotky. Ano, počítej s tím, že většina takových setkání bude divná, ale je to statistika, s někým si sednete.

Na durhou stranu - nepovedená rande můžeš brát jako trénik ve flirtování, svádění či konverzaci - neber to osudově, ale jako nácvik na kreténech, aby to pak šlo snáze u někoho kdo se ti bude líbit.

Pokud jsi z malého města, tak ano, je možné že tě tam uvidí někdo známý a ty někoho známého - bez fotky si výrazně snížíš šance na domluvu jak na tinderu, tak na webových seznamkách. Ale pokud žiješ řekněme ve městě nad 50 lidí, tak už se to ztratí. Na druhou stranu když tě tam potká někdo, kdo se chce seznámit a už tě zná, tak se ti třeba ozve i mimo seznamku.

Uživatel Martin, 36 let, muž, Hranice -

Jo a kromě seznamek - rozšiřuj si normální volnočasové aktivity tak, aby si při přirozené činnosti a přirozeném zájmu potkala další lidi, ať už na přímé seznámení, nebo třeba aby tě po zkamarádění se s nimi tě představili svým známým, kde se může najít někdo, s kým se dáš dohromady. Je to pomalejší proces, než seznamka, ale rozšíříš si svoje kruhy a je to méně složité než seznamky.

Nemá smysl dělat se nějak významně atraktivnější než jsi, snížíš tím sice počet reakcí, ale když bude člověk co přijde na rande spíš mile překvapen, že vypadáš líp než na fotkách, než naopak, tak to je docela dobrý začátek. Stejně tak potřebuješ počítat s tím, že muži si tam často nedávají adekvátní fotky. Na profil chceš dávat fotky které jsou aktuální, kde ti je vidět do obličeje a nějakou, kde je vidět tvoje postava.

Nedávej tam skupinové fotky, nedávejt tam fotky s dětmi, nebo s ex… Vyzývavé a erotické fotky tam dávej jen pokud chceš komunikovat s honiči a chceš fakt někoho na rychlovku. A když se na fotce usmíváš a vypadáš v pohodě, tak to je hodně velké plus. Pokud se věnuješ sportu, tak se spíš vyhni fotkám, na kterých je vidět že jsi fakt dobrá, unavená, leč šťastná z toho, že ses překonala, mnohé křehké mužské ego to v prvním výběru může odradit.

V příapdě že se věnuješ sportu a chceš sportovce, tak kašlí na seznamky, ale přidej se na facebooku k nějaké skupině kde se řeší právě tenhle sport, začni tam nejdřív lajkovat posty a pak i příčetně diskutovat a případně sebe odvahu a někomu kdo ti tam bude připadat sympatický, tak se mu ozvi - ne s nabídkou kvalitního sexu, ale navaž na konverzaci ze skupiny.

S tím že odmítnutí či vymlčení nemůžeš brát jako katastrofu a tvůj totální odsudek, ale jako běžnou reakci. Tak ja Tinder nemusim, mam radeji stesti. Tam vyplnis i typ vztahu, byt tebou, tak tam zaskrtnu: flirt, vztah, pratelstvi. Ty totiz hledas vic, pokud poptas jen flirt, tak ti praskne schranka s nabidkama kvalitniho sexu dnes, zitra, kdykoli, ale ti si budou panove chtit jen vyklepat pytlik.

Galerie plné dětí jako seznamka pro pedofily. Pronikli jsme do skupiny s nelegálním obsahem

Byt tebou, tak k tomu nepristupuju jako zodpovedna školačka. Bude fajn tam dat nejake hezke selficko a fotku postavy, ze ktere se tak nejak odhadne, jestli jsi stihla nebo plnostihla, ušetříš si loudeni o dalsi fotky. Ale jinak to pojmi tak, aby tobe to vyhovovalo. Pro me to byla podvakrat celkem prijemna zabava, pokecas, pobavis se a kdyz se ti nekdo bude libit, tak vyrazite mezi lidi.

Ti psani ma kazdy jinak, ja treba nemam rada dlouhe vypisovani na zacatku, pred osobnejsi konverzaci chci toho cloveka videt, jak pusobi. Nekdo jiny zase radeji dele vypisuje a nechce se videt, dokud si neni jisty. Kazdopadne dobre rozhodnuti, pristupuj k tomu hrave a jako k zabave, neurazej se, ze ti bude psat vobejdu, kteri to snad ani nemuzou myslet vazne, ze ti budou vypisovat ženáči, co si chtej vyrazit za hranice vsednich dni atd.

Par dobrych kusu se vykatruje vzdy hodne stesti. Takže setkání je někde na veřejném místě typu kavárna, každý platíte svoji útratu, je to ve městě kdy ty bydlíš rozhodně nepojedeš do cizího města, aby si v případě průšvihu měla ztíženou cestu do bezpečí , nesedáš si k němu do auta, jedině pokud chceš jet k němu domů a chceš sex.

Nechodíš s nikým domů, pokud s ním nechceš mít sex. Na první schůzce ho nechceš vodit k sobě domů, nechceš aby věděl kde bydlíš, dokud si nejseš jistá, že je v pohodě.

Sex na první schůzce je něco co úplně klidně můžeš chtít, není na tom nic morálně špatného. Jen chceš používat kondom a chceš dodržovat nějakou základní bezpečnost. Stejně tak ale to není něco, co musíš nabídnout a ten druhý nemá nárok ho očekávat.

Pokud jste oba dospělí a svéprávní, tak se můžete dohodnout na čemkoliv, ale zároveň oba máte právo kdykoliv říct ne. Bohžuel v naší kultuře to není úplně zažité a tak se může stát, že jako žena jsi holt ve větším rizuku, že ti někdo ublíží, proto tu bezpečnost je potřeba zachovávat. A celkem fajn je mít nějakou kamarádku, která ví že jdeš na rande a která ti tak po minutách zavolá a zkontroluje jestli je všechno v pořádku. Když ji típneš mobil, tak ví že jsi v pohodě a se sympaťákem, když to vezmeš, tak ty pak máš výmluvu že ti volal někdo, kdo po tobě něco nutně chce a tak se bohužel musíš rozloučit a odejít a kdyby to čirou náhodou byl velký průserrr, tak si můžeš říct o pomoc.

Nemáš-li takovou kamarádku, tak tím spíš chceš najít nějaký koníček, kterému se budeš věnovat a při kterém si kamarádku najdeš. Pro život se taková dost hodí. Podstatne uz ti napsaly holky a ja souhlasim. Co se tyka fotky, ja ji z tebou uvedenych duvodu na Stesti. Myslim, ze s tim nebyl problem. Co se mi osvedcilo bylo psani s lidmi, kteri byli v tu chvili online, ta debata se posouvala kupredu mnohem ruchleji nez kdyz tam nekomu nechas vzkaz a on odpovi za dva dny. To je dost naprd. Psala jsem si s nekym max tyden, chtela jsem hned na zacatky vymenu fotek, pak jsem chtela jeden pokec po telefonu a rande.

Zadny velky zdrzovani. Nejake vypisovani a vymluvy, ze nema cas, to nevest nic dobreho. Naopak mi imponovali muzi cinu, kteri celkem rychle chteli tu schuzku. Ta stejne rozhodne. Jo a vlastně - při té první schůzce nechceš nechávat svoje pití bez dozoru - tedy na WC choď až po té, co dopiješ a nenech ho nosit ti pití.

Chceš takový podnik, kde je normálně obsluha a chceš být spíš střízlivá, do té doby, než si řekneš - jo tenhle chlápek je fajn, když to skončí dneska sexem, tak to bude supr. Je vysoce nepravděpodobné, že by ses potkala s někým, kdo to do pití hodí prášky, ale vzhledem k tomu, že to dělal třeba Dominik Ferri, tak vyloučit se to nedá.

Nechci tě vystrašit, většina lidí se kterými půjdeš na rande budou možná mimoni, s některými si sednete a vyloženě predátorů je málo, ale bohužel není dobrý nápad spoléhat jen na štěstí. Piti jsem si teda nehlidala, ale preferovala jsem kavarnu, kde jsem mohla autem zastavit temer u vchodu a po te ulici chodi docela dost lidi. Cas schuzy hodin max.

seznamka fotky Hranice

Zadne nocni rande napoprva. Ani napodruhe. Sem se i nasmala u vasich komentaru. Ted uz teda i vim, ze ze sebe kvetinku trochu musim delat.

Zamezení přístupu na server |

Sebevedomi zenskym pry moc neslusi. Toho jsem si uzila za 15let dost. Fotku teda nedam na profil, poslu do zpravy. Mam chtit nejdriv jeho fotku a pak bych mela poslat i svou ikdyz me tech chlap nezaujme? Jakoze slusnost? Pritom mne dotycny lakal na rande, takze jsem ho neopudila.

Také máte rádi lidovou architekturu? | icz

Takze od te doby jse chtela, aby nejdriv poslal on, pak ja. Poslala jsem, i kdyz se mi chlapek nelibi, proste na oplatku, na ferovku. A jen jednou jsem se nechala prekecatna rande bez fotky, pry budu prekvapena. Jo to jsem byla, osklivejsiho chlapa jsem nikdy nevidela a sympatiemi to fakt nedohnal. Doporučil bych si ty fotky tam dát, pokud není fakt vážný důvod je tam nemít. Ušetříš si tím spoustu času.

0 / 5